Iegūt, apliecināt un izmantot dzīvē programmatūras zināšanas!

Iegūt, apliecināt un izmantot dzīvē programmatūras zināšanas!

Noturēt savu konkurētspēju un pieprasījumu darba tirgū mūsdienās vieglāk ir tiem speciālistiem, kuri laikus parūpējas par savu prasmju pielāgošanu laikmeta prasībām. Lai kļūtu par pieprasītu inženieri, tehniķi vai projektētāju nepietiek vien ar akadēmisko grādu kādā no būvniecības studiju programmām. Mūsdienās ārkārtīgi liela nozīme ir arī zināšanām par tehnoloģijām. Tāpēc daudzu programmatūru ražotāji dod iespēju jau studiju laikā izmantot nozarē biežāk izmantotos rīkus bez maksas (piemēram, Autodesk) un labprāt atbalsta entuziastus, piedāvājot viņiem izdevīgus nosacījumus vai materiālus programmatūras apguvei.


Ja programmatūras apguve veicas labāk tad, kad ir iespēja konsultēties un uzdot jautājumus, tad ir iespēja apmeklēt programmatūras kursus klātienē mācību centrā. Apgūsti rasēšanas programmatūru AutoCAD, modelē ēkas Revit, izstrādā ceļu projektu Civil 3D, projektē iekšējos inženiertīklus ar MagiCAD vai apgūsti zināšanas par BIM un projektu koordinēšanu ar programmatūru BIM 360.

Ja programmatūras pamati ir apgūti, ir iespēja papildināt zināšanas un prasmes padziļināti Infoera mācību centrā individuālās apmācībās pie mūsu instruktoriem. Šogad, tāpat kā katru gadu, plānojam arī seminārus un atvērtās dienas mūsu klientiem un interesentiem – par aktualitātēm seko līdzi mūsu mājaslapā www.infoera.lv vai Facebook lapā.


Īpašs piedāvājums ir uzņēmumiem pielāgotas apmācības.Izmantojot šo piedāvājumu, kursu dalībnieki līdztekus kvalitatīvai apmācību programmai saņem īpašas priekšrocības kā uzņēmums. Mācības notiek pēc izvēles InfoEra autorizētajā mācību centrā vai uzņēmuma telpās. Vairāk par šo iespēju lasiet šeit >>https://infoera.lv/zinas/uznemumiem-pielagotas-apmacibas/.


Savukārt tiem inženieriem, kuri programmatūru jau izmanto ikdienā, ir iespēja apliecināt savas zināšanas un prasmes ar profesionālo sertifikāciju, kas ir starptautiski atzīta un atpazīstama. Katram profesionālam AutoCAD, Revit, Civil 3D, Fusion 360 un citu datorprogrammu lietotājam ir iespēja iegūt Profesionālo sertifikātu, kas apliecina viņa eksperta līmeņa prasmes konkrētā produkta lietošanā. Tas palīdzēs ne tikai iegūt labākas karjeras iespējas, bet arī noderēs kā apliecinājums profesionālās pilnveides sertifikācijas atjaunošanai vai iegūšanai.

Nāc un apliecini savas zināšanas mācību centrā InfoEra! 

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

NIBE S sērijas siltumsūkņi – gudrākā apkures un klimata kontroles sistēma, kas domā par nākotni

NIBE S sērijas siltumsūkņi – gudrākā apkures un klimata kontroles sistēma, kas domā par nākotni

Dzīvot komfortablā, energoefektīvā un veselībai labvēlīgā mājoklī, kurā viss ir harmonijā ar cilvēka dzīvesstilu, ir daudzu sapnis. Ja agrāk gudrā māja daudziem šķita kā kaut kas fantastisks, tad šodien tā jau ir teju ikvienam pieejama opcija. Pateicoties iespējai pieslēgt lielāko daļu ikdienā izmantoto elektroiekārtu interneta tīklam, varam pilnībā kontrolēt mājā notiekošos procesus ar vienkāršas viedtālruņa aplikācijas palīdzību.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Industriālie drupinātāji un sijātāji no Terex Finlay

terex_finlay

Alfis ir oficiālais Terex Finlay industriālās tehnikas izplatītājs Baltijā. Terex Finlay ir starptautiski atzīts pārvietojamās drupināšanas, sijāšanas, mazgāšanas un pārstrādes iekārtu ražotājs. Uzņēmums piedāvā tehnisko nodrošinājumu karjeru izstrādei, celtniecībai un nojaukšanai, kā arī ieguves nozarei.

SIA "EK Sistēmas" – apgaismojums, elektromateriāli, vadības sistēmas

apgaismojums_elektromateriali_vadibas_sistemas_EK_Sistemas_SIA

Tāpat kā dienas gaismai ir milzīga nozīme mūsu spējā uztvert apkārtējo pasauli, arī mākslīgais apgaismojums spēlē fundamentālu lomu ne tikai tajā, kā uztveram vidi, bet arī kā šajā vidē uzvedamies. Apgaismojums var iedarboties kā uz cilvēka emocionālo dabu, ietekmējot garastāvokli, tā uz praktisko, veicinot vai tieši pretēji – pazeminot mūsu darba spējas un veicamo uzdevumu kvalitāti.