abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi23112
Nozares raksti1075
Ekspertu atbildes2594
Iegūt, apliecināt un izmantot dzīvē programmatūras zināšanas! : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Iegūt, apliecināt un izmantot dzīvē programmatūras zināšanas!

Iegūt, apliecināt un izmantot dzīvē programmatūras zināšanas!

Noturēt savu konkurētspēju un pieprasījumu darba tirgū mūsdienās vieglāk ir tiem speciālistiem, kuri laikus parūpējas par savu prasmju pielāgošanu laikmeta prasībām. Lai kļūtu par pieprasītu inženieri, tehniķi vai projektētāju nepietiek vien ar akadēmisko grādu kādā no būvniecības studiju programmām. Mūsdienās ārkārtīgi liela nozīme ir arī zināšanām par tehnoloģijām. Tāpēc daudzu programmatūru ražotāji dod iespēju jau studiju laikā izmantot nozarē biežāk izmantotos rīkus bez maksas (piemēram, Autodesk) un labprāt atbalsta entuziastus, piedāvājot viņiem izdevīgus nosacījumus vai materiālus programmatūras apguvei.

Autors: infoera_1
Autors: infoera_1

Ja programmatūras apguve veicas labāk tad, kad ir iespēja konsultēties un uzdot jautājumus, tad ir iespēja apmeklēt programmatūras kursus klātienē mācību centrā. Apgūsti rasēšanas programmatūru AutoCAD, modelē ēkas Revit, izstrādā ceļu projektu Civil 3D, projektē iekšējos inženiertīklus ar MagiCAD vai apgūsti zināšanas par BIM un projektu koordinēšanu ar programmatūru BIM 360.

Ja programmatūras pamati ir apgūti, ir iespēja papildināt zināšanas un prasmes padziļināti Infoera mācību centrā individuālās apmācībās pie mūsu instruktoriem. Šogad, tāpat kā katru gadu, plānojam arī seminārus un atvērtās dienas mūsu klientiem un interesentiem – par aktualitātēm seko līdzi mūsu mājaslapā www.infoera.lv vai Facebook lapā.

Autors: infoera_4
Autors: infoera_4

Īpašs piedāvājums ir uzņēmumiem pielāgotas apmācības.Izmantojot šo piedāvājumu, kursu dalībnieki līdztekus kvalitatīvai apmācību programmai saņem īpašas priekšrocības kā uzņēmums. Mācības notiek pēc izvēles InfoEra autorizētajā mācību centrā vai uzņēmuma telpās. Vairāk par šo iespēju lasiet šeit >>https://infoera.lv/zinas/uznemumiem-pielagotas-apmacibas/.

Autors: infoera_3
Autors: infoera_3

Savukārt tiem inženieriem, kuri programmatūru jau izmanto ikdienā, ir iespēja apliecināt savas zināšanas un prasmes ar profesionālo sertifikāciju, kas ir starptautiski atzīta un atpazīstama. Katram profesionālam AutoCAD, Revit, Civil 3D, Fusion 360 un citu datorprogrammu lietotājam ir iespēja iegūt Profesionālo sertifikātu, kas apliecina viņa eksperta līmeņa prasmes konkrētā produkta lietošanā. Tas palīdzēs ne tikai iegūt labākas karjeras iespējas, bet arī noderēs kā apliecinājums profesionālās pilnveides sertifikācijas atjaunošanai vai iegūšanai.

Nāc un apliecini savas zināšanas mācību centrā InfoEra! 

Autors: Edgars__2_
Autors: Edgars__2_

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Osmo Latvija": Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Osmo Baltic OÜ" ir vienīgais oficiālais ”Osmo Holz und Color GmbH & Co” pārstāvis Baltijā. Klientiem tiek piedāvāti sistēmiski vienoti risinājumi visā, kas ir saistīts ar koka apdari gan iekštelpās, gan āra apstākļos.