abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi22986
Nozares raksti1050
Ekspertu atbildes2584
Iesākas pāļu dzīšana Baltijā lielākās kanalizācijas sūkņu stacijas Daugavgrīvas ielā ēkas būvei : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Iesākas pāļu dzīšana Baltijā lielākās kanalizācijas sūkņu stacijas Daugavgrīvas ielā ēkas būvei

Iesākas pāļu dzīšana Baltijā lielākās kanalizācijas sūkņu stacijas Daugavgrīvas ielā ēkas būvei

Šonedēļ iesākusies pāļu dzīšana kanalizācijas sūkņu stacijas Daugavgrīvas ielā 101 ēkas būvei. Kopskaitā tai būs nepieciešams 291 dzelzsbetona pālis, kas tiks iedzīti vidēji 23 metru dziļumā, bet vēl 109 pāļu iedzīšana vajadzīga kanalizācijas kolektora nostiprināšanai. Šī iemesla dēļ naktī uz sestdienu tiks ierobežota arī transportlīdzekļu satiksme Daugavgrīvas ielas posmā no ēkas Daugavgrīvas ielā 99 līdz Podraga ielai, jo ielas labajā pusē (virzienā uz Bolderāju) uz brauktuves notiks pāļu dzīšana kolektora būvei.

Baltijā lielākās kanalizācijas sūkņu stacijas pārbūvi veic būvfirma SIA “Velve”, projekta kopējā summa – 13,4 miljoni eiro. Kanalizācijas sūkņu stacijas pārbūves gaitā tā būtībā tiks izveidota no jauna. Tā būs 8,7 metrus augsta monolītā dzelzsbetona ēka, kas iekšpusē ar šķērssienu būs sadalīta notekūdeņu pieņemšanas un sūkņu nodalījumos. Objekta pazemes daļas dziļums – 10,8 metri.

Sūkņu stacijas pārbūve nepieciešama, lai garantētu drošu notekūdeņu savākšanu un pārsūknēšanu no Daugavas kreisā krasta rajoniem uz Bioloģiskās attīrīšanas staciju “Daugavgrīva”, kā arī atjaunotu morāli novecojušās tehnoloģiskās iekārtas. No ekonomijas viedokļa lielākais ieguvums no sūkņu stacijas pārbūves būs tehnoloģisko ūdeņu patēriņa samazināšanās, kā arī elektroenerģijas patēriņa ietaupījums. Papildu tam jaunā kanalizācijas sūkņu stacija būs videi ievērojami draudzīgāka un drošāka.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

SIA Kompozītmateriāli piedāvājumā ir liešanas epoksīda sveķi, kas ir paredzēti dažādu koka izstrādājumu, tostarp galda virsmu un koka laivu pārklāšanai, līmēšanai ar stikla šķiedru, koka, metāla, akmens un dažādu plastikātu salīmēšanai, rotaslietu un dažādu interjera dekoru un izstrādājumu ražošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.