abc.lv skaitļos

Lietotāji online64
Aktīvie uzņēmumi19779
Nozares raksti802
Ekspertu atbildes2467
Industriālais dizains turpina savu uzvaras gājienu interjerā – dekoratīvās betona grīdas! : abc.lv

Industriālais dizains turpina savu uzvaras gājienu interjerā – dekoratīvās betona grīdas!

Industriālais dizains turpina savu uzvaras gājienu interjerā – dekoratīvās betona grīdas!

Kādreiz betona apdari centās noslēpt, taču jaunākās dizaina tendences liecina, ka betona grīdas ir ļoti aktuālas. Mūsdienās tās izmanto ne tikai industriālajās zonās, bet arī birojos un dzīvojamās telpās. 


Grīdas pārklājums kafejnīcā ar ULTRATOP LOFT (MAPEI)

Pasaules dizaina un būvniecības tendences liecina, ka dekoratīvās betona grīdas interjerā ir kļuvušas ļoti aktuālas un palīdz telpā veidot industriālu dizainu, tāpēc SIA "Velve M.S. Tehnoloģijas" saviem klientiem piedāvā īpašus MAPEI cementa bāzes produktus, kas atgādina stilizētu betona virsmu: ULTRATOP un ULTRATOP LOFT. 

ULTRATOP LOFT uz iepriekš sagatavotas grīdas pamatnes uzklāj ar špakteļlāpstiņu, un grīdas pārklājuma biezums ir no 2 līdz 3 mm, veidojot dažādus virsmas efektus – plankumainu, vecinātu un raupju. Sastāvu iespējams tonēt 60 dažādās nokrāsās. ULTRATOP LOFT piemērots ne tikai grīdu, bet arī sienu apdarei. Rezultāts ir neatkārtojams un atkarīgs no meistara tehnikas. 


Grīdas pārklājums veikalā ar ULTRATOP LOFT (MAPEI)

ULTRATOP pašizlīdzinošās kārtas biezums ir no 6 līdz 50 mm, un produkts tiek uzliets uz iepriekš sagatavotas betona grīdas pamatnes. ULTRATOP pieejams 6 dažādos toņos, un iespējams izvēlēties gan pulētu, gan nepulētu virsmu. Pievienojot sastāvam dažādas frakcijas dekoratīvos akmeņus, iespējams iegūt arī "Teraco" grīdas.  


"Teraco" grīda privātmājā ar ULTRATOP (MAPEI)

ULTRATOP un ULTRATOP LOFT grīdas segumi ir izturīgi, viegli kopjami un estētiski. Atkarībā no aizsargpārklājuma veida, tiek iegūta noturība pret traipiem un palielināta nodilumizturība. 


Grīda viesnīcas uzņemšanas telpā ar ULTRATOP LOFT (MAPEI)

ULTRATOP sistēmas grīdas ir ļoti noturīgas, tāpēc piemērotas industriālajās zonās, piemēram, noliktavās, lidostās un citās sabiedriskajās ēkās ar augstu noslodzi. 


Grīda sporta preču veikalā ar ULTRATOP (MAPEI)

Līdz šim ULTRATOP un ULTRATOP LOFT sistēmas grīdas ieklātas daudzos objektos visā Baltijā, no kuriem ievērojamākais ir Lietuvas prezidenta pils pieņemšanas zāle.
 

"Teraco" grīda Lietuvas prezidenta pils pieņemšanas zālē ar ULTRATOP (MAPEI)

ULTRATOP un ULTRATOP LOFT grīdas segumus vajadzētu ieklāt profesionāļiem – tehnoloģiski pareizi, tāpēc SIA "Velve M.S. Tehnoloģijas" sniedz konsultācijas un tehnisko atbalstu objektā.   

Par uzņēmumu
SIA "Velve M.S. Tehnoloģijas" jau 23 gadus Latvijā un 8 gadus visā Baltijā pārstāv itāļu uzņēmumu MAPEI S.p.A. MAPEI pasaulē vairāk kā 80 gadus pazīstams kā viens no lielākajiem būvniecības produktu ražotājiem ar 68 rūpnīcām un izpētes laboratorijām visā pasaulē. Uzņēmums ik gadu produktu izstrādei un attīstībai atvēl 5% no gada apgrozījuma.  

SIA "Velve M.S. Tehnoloģijas" ir izveidojis plašu tirdzniecības tīklu, un uzņēmuma galvenie produkti ir hidroizolācijas materiāli, flīžu līmes, industriālie grīdu pārklājumi, betona piedevas u.c.

Vairāk informācijas: www.velvemst.lv/

Produkti, sistēmas un tehniskie rasējumi hidroizolācijas izveidei dažāda veida konstrukcijām: www.hidroizolacijas.lv

Konsultācija pa tālruni 67460990 vai rakstot uz mstehnologijas@velvemst.lv 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

7 visbiežāk pieļautās kļūdas, lietojot ledusskapi

7 visbiežāk pieļautās kļūdas, lietojot ledusskapi

Sadzīves tehnika, piemēram, ledusskapis, ir kā neatņemama sastāvdaļa ikdienas dzīvē, kas ļauj ekonomēt uz veikala apmeklējuma rēķina. Rakstā apkopotas 7 visbiežāk pieļautās kļūdas, lietojot ledusskapi, un to risinājumi

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Skydas metāla ārdurvis – populārākās savā segmentā jau kopš 2004. gada

skydas_durvis

Jau vairākus gadus pieprasīts risinājums mājokļa aizsardzības līmeņa palielināšanai ir metāla ārdurvju ierīkošana. Skydas metāla ārdurvis privātmājai un dzīvoklim ir populārākās savā segmentā jau kopš 2004. gada, ko apliecina neskaitāmas pozitīvas Skydas atsauksmes no patērētājiem visā Eiropā.