abc.lv skaitļos

Lietotāji online102
Aktīvie uzņēmumi24799
Nozares raksti1114
Ekspertu atbildes3041
Inovatīvi televizoru aksesuāri – veids, kā atsvaidzināt mājokļa interjeru : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Inovatīvi televizoru aksesuāri – veids, kā atsvaidzināt mājokļa interjeru

Inovatīvi televizoru aksesuāri – veids, kā atsvaidzināt mājokļa interjeru

Izvēloties jaunu televizoru savam mājoklim, uzmanība jāpievērš ne tikai tehnoloģiskajiem risinājumiem, bet arī dažādām dizaina niansēm. Bez jau ierastajām izklaides funkcijām, televizori ir kļuvuši par neatņemamu interjera elementu. Ar dažādu aksesuāru palīdzību telpai var piešķirt jaunu izskatu, akcentējot arī savu personīgo stilu. Piemēram, kad televizors ir izslēgts, tā ekrānu var pārvērst gleznā, atspoguļojot tajā mākslas darbus, vai arī novietot uz īpaša statīva.

"Samsung" ir apkopojis jaunākās tendences televizoru aksesuāru jomā.

SolarCell Remote – pults, kas darbojas uz saules baterijām

Jaunākās paaudzes televizori pārsteidz ne tikai ar attēla izšķirtspēju un kvalitāti, bet arī ar ilgtspējīgiem risinājumiem, kas izmantoti to ražošanā, piemēram, televizora pulti, kas izgatavota no pārstrādātiem materiāliem un darbojas ar saules baterijām. Pulti var uzlādēt ne tikai saules, bet arī iekštelpu apgaismojums. Kopumā ik gadu visā pasaulē tiek izmantoti aptuveni 15 miljardi bateriju, bet tikai 2% no šī apjoma tiek pārstrādātas. Šis ilgtspējīgais risinājums palīdz saudzēt vidi.

Slim Fit sienas stiprinājums

Minimālisma piekritējiem patiks viegli uzstādāmais un nemanāmais Slim Fit sienas stiprinājums. Stiprinājums ļauj pat līdz divām reizēm samazināt atstarpi starp televizoru un sienu. Tādējādi to ir iespējams novietot pēc iespējas tuvāk sienai. Izvēloties televizoru ar šādu stiprinājumu, komplektā nāk klāt arī viens savienojuma vads, kurš nodrošinās televizora savienojumu ar visām pārējām ierīcēm.

Vads ir gandrīz neredzams, tāpēc tas būs labākais risinājums sakārtotai videi, kas ļaus izvairīties no liekiem vadu mudžekļiem.

Studio statīvs

Ja agrāk televizoru mēdza novietot pie sienas vai uz TV galdiņa, tad jaunākās mājokļu iekārtošanas tendences jau sen ir aizvirzījušās prom no šī koncepta. Pateicoties Studio statīvam, to var novietot kā mākslas darbu uz molbertam līdzīga statīva. Aksesuārs, kas iemieso eleganci un modernismu, noteikti neatstās nevienu vienaldzīgu.

Pielāgojams rāmis

Televizoru iespējams arī personalizēt, izvēloties īpaša dizaina rāmi. Tas ir viegls un ātrs veids, kā izmainīt telpas interjeru. Rāmji ir pieejami dažādās krāsās, tāpēc ikviens var piemeklēt atbilstošāko krāsu savai mājokļa toņu gammai. Šāds risinājums vēl vairāk akcentēs dizainu un izcels mājokļa iekārtojumu. Pie tam – rāmi var viegli un ātri uzstādīt, jo tas tiek piestiprināts ar magnētu palīdzību.

Skaņas josla

Lai gan jaunākās paaudzes televizoriem ir izcila audio sistēma, kas nodrošina spilgti reālu 3D skaņu, pievienojot speciālu skaņas joslu, audio pieredzi vēl vairāk var paspilgtināt. Pateicoties izmantotajām tehnoloģijām, skaļrunim sinhronizējoties ar televizoru, skaņa tiek kalibrēta un pielāgota telpai. Tiek radīts telpiskais efekts, kas ļauj izbaudīt nebijušu akustiskās skaņas kvalitāti un saturu.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

1. jūlijā tiešsaistē notiks ekspertu diskusija par nekustamā īpašuma tirgus stāvokli un izaicinājumiem

1. jūlijā tiešsaistē notiks ekspertu diskusija par nekustamā īpašuma tirgus stāvokli un izaicinājumiem

Lai analizētu, kā augošās cenas ietekmē iedzīvotāju pieprasījumu nekustamā īpašuma tirgū un, sevišķi, jaunajos projektos, kā arī iezīmētu galvenos izaicinājumos 2022. gada otrajam pusgadam, Latvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija (LANĪDA) un banka "Citadele" piektdien, 1. jūlijā, no pulksten 9.30 līdz 10.30 tiešsaistē organizē tirgus ekspertu diskusiju.

Pielaiko telpu, māju, dārzu