abc.lv skaitļos

Lietotāji online14
Aktīvie uzņēmumi24951
Nozares raksti1122
Ekspertu atbildes3041
Inženierus un zinātniekus aicina piedalīties starptautiskā pētniecības un tehnoloģiju pārneses konferencē IMST 2022 : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Inženierus un zinātniekus aicina piedalīties starptautiskā pētniecības un tehnoloģiju pārneses konferencē IMST 2022

Inženierus un zinātniekus aicina piedalīties starptautiskā pētniecības un tehnoloģiju pārneses konferencē IMST 2022

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Būvniecības inženierzinātņu fakultāte (BIF) sadarbībā ar RTU Zinātnes un inovāciju centra (ZIC) paspārnē esošo zināšanu un inovāciju kopienu "EIT RawMaterials Baltic Hub" aicina inženierus un zinātniekus pieteikties dalībai starptautiskā pētniecības un tehnoloģiju pārneses konferencē "Innovative Materials, Structures and Technologies" (IMST 2022), kas norisināsies Rīgā no 28. līdz 30. septembrim.

Konferences mērķis ir popularizēt un apspriest jaunākos rūpniecisko un akadēmisko pētījumu rezultātus progresīvu konstrukciju un ēku analīzē un projektēšanā, inovatīvu, ekoloģisku un energoefektīvu būvmateriālu izstrādē, apkopes, pārbaudes un uzraudzības metožu izstrādē, strukturālā vadībā, kā arī ilgtspējīga un droša transporta infrastruktūrā.

Konferences mērķauditorija ir zinātnieki, inženieri, studenti, vadītāji un citi profesionāļi, kas pārstāv būvniecības nozari. Pasākumā dalībniekiem būs iespēja dalīties ar jaunākajiem sasniegumiem, diskutēt par tiem, kā arī aktualizēt dažādus izaicinājumus nozarē. Tāpat pasākuma laikā dalībnieki varēs izmantot iespēju veidot jaunus kontaktus, kā arī satikt citus nozares kolēģus. Pasākuma darba valoda: angļu.

Banner 280x280

Vairāk informācijas par konferenci: https://imst.rtu.lv/

Pieteikšanās dalībai konferencē līdz 1. septembrim, aizpildot pieteikuma formu: https://imst.rtu.lv/registration-to-imst2022/#top

"EIT RawMaterials Baltic Hub" ir Eiropas Inovāciju un tehnoloģiju institūta (EIT) zināšanu un inovāciju kopienas "EIT RawMaterials" kontaktpunkts, ko 2019. gadā izveidoja Rīgas Tehniskā universitāte, Kauņas Tehnoloģiju universitāte un Tallinas Tehnoloģiju universitāte, lai palīdzētu Baltijas zinātniekiem un uzņēmumiem radīt konkurētspējīgas inovācijas izejmateriālu jomā. Inovāciju kopiena "EIT RawMaterials" uzskatāma par lielāko konsorciju izejvielu nozarē pasaulē. Piedāvājot atbalsta instrumentus, tā stiprina sadarbību, veicina zināšanu apmaiņu, jaunu uzņēmumu veidošanu un novatorisku risinājumu izstrādi visā izejmateriālu ķēdē, sākot no izpētes, ieguves un apstrādes līdz aizstāšanai, pārstrādei un aprites ekonomikai.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.