Izdevīgs pakalpojums – riepu piegāde mājā

Izdevīgs pakalpojums – riepu piegāde mājā

Kad nobriedis jautājums par jaunu riepu iegādi, protams, rodas jautājums, kur un kā tās nopirkt. MMK riepu serviss arī par to ir padomājis. Servisa interneta veikals vai lūst no piedāvājumu klāsta. 

Klienti te var pasūtīt visas populārākās vieglo automobiļu riepas, komerctransporta, vieglo kravas mašīnu, ka arī motociklu riepas. Turklāt jums nebūs jāuztraucas, kad tās atsūtīs, jo vairums riepu, ko piedāvā internetveikals, ir jau noliktavā, tā kā tās ātri un veikli tūliņ pēc pasūtīšanas arī dabūjamas. Bet, ak vai! Jūs esat aizņemts un nevarat atbraukt vai arī jūsu spēkrats bez riepām stāv šķūnīti un ar autobusu taču nevedīsit riepas mājā. Neuztraucieties! Arī par to ir padomāts.

MMK riepu servisam rūp klientu uzticība, tā darbinieki jums riepas piegādās mājā, neatkarīgi no tā, kur jūs dzīvojat. Rīdzinieki, protams, ir pašā priviliģētākajā stāvoklī  Rīgas teritorijā riepas piegādā dienas laikā. Turklāt, ja būs pasūtītas četras riepas, tās piegādās bez maksas. Savukārt visā Latvijas teritorijā riepu piegādes ātrums arī nav ilgs  citās pilsētās un ciematos tās piegādā 1 līdz 2 dienu laikā. Servisa speciālisti gan iesaka pārāk nekavēties ar riepu iegādi un riepas pasūtīt savlaicīgi, kamēr nav sācies riepu maiņas karstākais laiks. Maksa par piegādi ārpus Rīgas ir līdz 15 eiro, taču, ja jūs iegādājaties četras riepas, vienojoties ir iespējami arī vēl draudzīgāki piegādes nosacījumi. MMK Riepu Serviss visu dara ar garantiju. Tas garantē arī drošu un savlaicīgu riepu piegādi.

Lai taupītu klientu līdzekļus, MMK riepu servisa speciālisti iesaka riepas pirkt vai rezervēt internetā un veikt montāžas darbus pēc pieraksta. Šādā veidā jūs būsiet dubults uzvarētājs, jo saņemsiet arī izdevīgaku cenu. Riepas pērkot intenetā, tās ir iespējams rezervēt pa telefonu, un par tām samaksāt veikalā. Ja esat rezervējuši arī riepu montāžas laiku, tad varat rēķināties, ka darbs tiks izpildīts ātri, tā veikšanai meistaram vajadzēs ap pusstundu.

Riepu servisā iespējams saņemt ne tikai riepu piegādes pakalpojumus. Daudzi klienti, iegādājoties riepas, pie reizes iegādājas arī eļļu, jo zina, ka motora un ātrumkārbu eļļa te būs kvalitatīva un pārbaudīta. Zīmoli izvēlēti, balstoties uz to piedāvātās eļļas kvalitātes un cenas attiecību.

Te var iegādāties arī pasaules labāko zīmolu akumulatorus. Tiem ir divu un pat vairāku gadu garantija.

Protams, ja ir kādas neskaidrības, servisa darbinieki allaž palīdzēs ar padomu vai ieteikumu.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Efektīvi risinājumi sienu siltināšanai

paroc_g

Lai panāktu vēlamo rezultātu un varētu dzīvot siltās un mājīgās ēkās, uzmanība jāpievērš pareizai mājokļu siltināšanai. PAROC piedāvā risinājumus vēdināmu sienu siltināšanai.   

Radiatori apkurei un dizainam

Licon_radiators

Radiatori jāizvēlas tikpat nopietni kā apkures katli, un jāņem vērā vairāki aspekti. Visu veidu radiatori atrodami siltumtehnikas centrā FAN.