abc.lv skaitļos

Lietotāji online42
Aktīvie uzņēmumi22623
Nozares raksti1038
Ekspertu atbildes2580
Izmēram ir nozīme. REHAU logu sistēma no kompozītu materiāla – GENEO / RAU-FIPRO X : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Izmēram ir nozīme. REHAU logu sistēma no kompozītu materiāla – GENEO / RAU-FIPRO X

Izmēram ir nozīme. REHAU logu sistēma no kompozītu materiāla – GENEO / RAU-FIPRO X

Kompozītu materiāli mūsdienās tiek izmantoti ne tikai īpašos gadījumos, bet arī mūsu ikdienas dzīvē. Tā ir noticis arī ar logiem. Kompozītu materiāli, kas radīti lidmašīnām un ekstrēmam sportam, augstākajiem sasniegumiem dažādās tehniskajās nozarēs, kļuvuši perfekti izmantojami arī logiem. 

Šoreiz par Hi-Tech materiālu RAU-FIPRO X 
No kompozītu materiāla REHAU izgatavo GENEO logu profilu sistēmu. Tas pazīstams jau 10 gadus, taču tagad, pateicoties uzlabotajam kompozītmateriālam, var tikt realizēti milzīgi logu elementi. Baltā krāsā iespējams veramu konstrukciju augstums līdz 2,80 m ar platumu līdz 1,60 m. Iepriekš šādas konstrukcijas nebija iespējamas plastikāta logu sistēmām. Pirmo reizi GENEO piedāvā reālu alternatīvu alumīnija konstrukciju risinājumiem. Arī krāsainiem elementiem pieejami iespaidīgi izmēri – augstums līdz 2,70 m. Tādējādi GENEO RAU-FIRPO X kļūst par jaunu mērauklu savā nozarē.

791_D026

Bez kompromisiem – līdz 76% efektīvāks enerģijas taupīšanā
No RAU-FIRPO X materiāla inovatīva profila konstrukcija un integrēta stiprinājumu sistēma (IVS) garantē maksimālu logu stabilitāti arī bez ierastā tērauda armējuma. Bez termiskajiem tiltiem GENEO sasniedz profila Uf vērtību līdz pat 0,79 W/m²K. Tādējādi samazinām enerģijas patēriņu līdz pat 76%, salīdzinot ar parastajiem, vecajiem logiem. Tas nozīmē, ka daudzi projekti ar GENEO logiem vispār var iztikt bez pastiprinošajiem metāla profiliem. Rezultātā ēkas logu kopējā siltumcaurlaidības vērtība nonāk zem 0,8W/m2K. Te nav runa par paraugu īpašībām reklāmas bukletos, bet detalizētu apliecinājumu katras konkrētās konstrukcijas siltumtehniskajiem rādītājiem un rezultējošo siltumenerģijas ietaupījumu. 

PHZ_certificate_GENEO

Īpaši labie rādītāji nodrošina GENEO logu piemērotību pasīvo ēku būvniecībai. Ar nelieliem papildinājumiem, salīdzinot ar parasto GENEO, tiek izmantota īpaša komplektācija GENEO PHZ. Atsevišķās profila kamerās papildus ievieto termomoduļus, kas uzlabo kopējo siltuma izolācijas spēju. GENEO sistēmas lielā priekšrocība ir arī tajā, ka pāreja no vienkārša GENEO uz GENEO ar augstākajiem iespējamajiem rādītājiem ir iespējama pakāpeniska. Pasūtītājs var izvēlēties, kādus siltumtehnisko vērtību uzlabojošus pasākumus veikt, kā sasniegt iespējami labāko Uf vērtību ar mazākiem finanšu ieguldījumiem. Vienlaicīgi nav jādomā par kompromisiem dizainā, drošībā vai ilgizturībā.

VentspilsDome

REHAU GENEO PHZ logi Ventspils domes renovācijas projektā

Izcils tehnisks risinājums un individuāls, cēls dizains
KALEIDO COLOR krāsu gamma no REHAU ar vairāk nekā 400 krāsu un virsmu faktūru variantiem piedāvā dizaina brīvību. Ļoti īpašus dizaina akcentus var iegūt ar KALEIDO COVER alumīnija uzlikām. Savukārt to kombinācijā ar KALEIDO WOODEC no iekšpuses izveidojas cēls un augstas kvalitātes "koka-alumīnija" logs. Tam ir autentisks koka izskats un sajūta pieskaroties, tajā pašā laikā saglabājas plastikāta loga apkopes un izturības labākās īpašības.

Bīdāmās terašu durvis
GENEO kompozītu materiālu saimē ir arī mazāk pazīstamās stikloto konstrukciju sistēmas – paceļami bīdāmās terašu durvis. Kā jau to nosaukumā teikts, durvis nav veramas, bet bīdāmas. Šīs durvju sistēmas ļauj veidot milzīgus stiklotus laukumus, kurus var viegli, netraucējot telpas interjeru atvērt. Konstrukcijas ir siltas, blīvas un patiesi piemērotas mūsu klimatiskajiem apstākļiem. Tās ļauj ziemā baudīt skatu uz āru un vasarā telpu savienot ar terasi. Paceļami bīdāmo konstrukciju popularitāte pēdējos gados ir pieaugusi vairākkārt. 

Ārdurvis
Villa_216_3

Ja meklējam ārdurvis, tad GENEO saimes profilu stabilitāte var būt izšķirošs arguments. Robusta un stabila konstrukcija ir ārkārtīgi svarīga ēku ārdurvīm. GENEO ārdurvis var tikt komplektētas arī ar slēptām virām. Ārdurvīm ir iespēja izmantot dekoratīvos pildiņus, kas nosedz visu vērtni un padara jūsu mājas ārdurvis par mājas vizītkarti. Vairāk par ārdurvju pildiņu iespējām varat iepazīties https://www.rehau.com/lv-lv/piederumi-logiem-un-durvim.

Ilgtspēja
Lai arī GENEO RAU-FIRPO X ir izgatavots no kompozītu materiāla, tas ir pilnībā pārstrādājams. Profilu atgriezumi un vecie logi tiek pieņemti atpakaļ kā daļa no REHAU iekšējās otrreizējās pārstrādes programmas ECO PULS un pēc kvalificētas materiāla sagatavošanas (šķirošanas, smalcināšanas, uzlabošanas) tas tiek atgriezts ražošanas procesā – jaunos GENEO logu profilos.

Vairāk par GENEO RAU-FIPRO X logu īpašībām

Lasiet arī www.rehau.lv par RAUFIPRO X

REHAU logu izgatavotājus meklējiet www.rehau.lv/logi.

logo2x

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Baseina ieziemošana

Baseina ieziemošana

Ir iestājies rudens, un šis ir īstais brīdis, kad ķerties klāt baseinu ieziemošanai. Visu var uzticēt arī SPA SERVISA CENTRA meistariem ar pieredzi  zvaniet, un SPA Servisa centra speciālisti ieziemos jūsu baseinu!

Aktuālie piedāvājumi

Veidņu noma – kā tas notiek?

Veidņu noma – kā tas notiek?

Šajā rakstā vari izlasīt, kā notiek pamatu veidņu noma. BETONAM.LV ir uzņēmumu grupa, kas nodarbojas ar veidņu nomu betonēšanai, hidroizolācijas remontu un materiālu tirdzniecību.

Aktualitātes

CSP: Augustā būvniecības izmaksu līmenis palielinājās par 1,0%

CSP: Augustā būvniecības izmaksu līmenis palielinājās par 1,0%

2021. gada augustā, salīdzinot ar jūliju, būvniecības izmaksu līmenis Latvijā palielinājās par 1,0 %, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati. Būvmateriālu cenas pieauga par 1,2 %, mašīnu un mehānismu uzturēšanas un ekspluatācijas izmaksas – par 0,9 %, bet strādnieku darba samaksa palielinājās par 0,6 %.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.