abc.lv skaitļos

Lietotāji online64
Aktīvie uzņēmumi19874
Nozares raksti872
Ekspertu atbildes2498
Izmēram ir nozīme. REHAU logu sistēma no kompozītu materiāla – GENEO / RAU-FIPRO X : abc.lv

Izmēram ir nozīme. REHAU logu sistēma no kompozītu materiāla – GENEO / RAU-FIPRO X

Izmēram ir nozīme. REHAU logu sistēma no kompozītu materiāla – GENEO / RAU-FIPRO X

Kompozītu materiāli mūsdienās tiek izmantoti ne tikai īpašos gadījumos, bet arī mūsu ikdienas dzīvē. Tā ir noticis arī ar logiem. Kompozītu materiāli, kas radīti lidmašīnām un ekstrēmam sportam, augstākajiem sasniegumiem dažādās tehniskajās nozarēs, kļuvuši perfekti izmantojami arī logiem. 

Šoreiz par Hi-Tech materiālu RAU-FIPRO X 
No kompozītu materiāla REHAU izgatavo GENEO logu profilu sistēmu. Tas pazīstams jau 10 gadus, taču tagad, pateicoties uzlabotajam kompozītmateriālam, var tikt realizēti milzīgi logu elementi. Baltā krāsā iespējams veramu konstrukciju augstums līdz 2,80 m ar platumu līdz 1,60 m. Iepriekš šādas konstrukcijas nebija iespējamas plastikāta logu sistēmām. Pirmo reizi GENEO piedāvā reālu alternatīvu alumīnija konstrukciju risinājumiem. Arī krāsainiem elementiem pieejami iespaidīgi izmēri – augstums līdz 2,70 m. Tādējādi GENEO RAU-FIRPO X kļūst par jaunu mērauklu savā nozarē.


Bez kompromisiem – līdz 76% efektīvāks enerģijas taupīšanā
No RAU-FIRPO X materiāla inovatīva profila konstrukcija un integrēta stiprinājumu sistēma (IVS) garantē maksimālu logu stabilitāti arī bez ierastā tērauda armējuma. Bez termiskajiem tiltiem GENEO sasniedz profila Uf vērtību līdz pat 0,79 W/m²K. Tādējādi samazinām enerģijas patēriņu līdz pat 76%, salīdzinot ar parastajiem, vecajiem logiem. Tas nozīmē, ka daudzi projekti ar GENEO logiem vispār var iztikt bez pastiprinošajiem metāla profiliem. Rezultātā ēkas logu kopējā siltumcaurlaidības vērtība nonāk zem 0,8W/m2K. Te nav runa par paraugu īpašībām reklāmas bukletos, bet detalizētu apliecinājumu katras konkrētās konstrukcijas siltumtehniskajiem rādītājiem un rezultējošo siltumenerģijas ietaupījumu. 


Īpaši labie rādītāji nodrošina GENEO logu piemērotību pasīvo ēku būvniecībai. Ar nelieliem papildinājumiem, salīdzinot ar parasto GENEO, tiek izmantota īpaša komplektācija GENEO PHZ. Atsevišķās profila kamerās papildus ievieto termomoduļus, kas uzlabo kopējo siltuma izolācijas spēju. GENEO sistēmas lielā priekšrocība ir arī tajā, ka pāreja no vienkārša GENEO uz GENEO ar augstākajiem iespējamajiem rādītājiem ir iespējama pakāpeniska. Pasūtītājs var izvēlēties, kādus siltumtehnisko vērtību uzlabojošus pasākumus veikt, kā sasniegt iespējami labāko Uf vērtību ar mazākiem finanšu ieguldījumiem. Vienlaicīgi nav jādomā par kompromisiem dizainā, drošībā vai ilgizturībā.


REHAU GENEO PHZ logi Ventspils domes renovācijas projektā

Izcils tehnisks risinājums un individuāls, cēls dizains
KALEIDO COLOR krāsu gamma no REHAU ar vairāk nekā 400 krāsu un virsmu faktūru variantiem piedāvā dizaina brīvību. Ļoti īpašus dizaina akcentus var iegūt ar KALEIDO COVER alumīnija uzlikām. Savukārt to kombinācijā ar KALEIDO WOODEC no iekšpuses izveidojas cēls un augstas kvalitātes "koka-alumīnija" logs. Tam ir autentisks koka izskats un sajūta pieskaroties, tajā pašā laikā saglabājas plastikāta loga apkopes un izturības labākās īpašības.

Bīdāmās terašu durvis
GENEO kompozītu materiālu saimē ir arī mazāk pazīstamās stikloto konstrukciju sistēmas – paceļami bīdāmās terašu durvis. Kā jau to nosaukumā teikts, durvis nav veramas, bet bīdāmas. Šīs durvju sistēmas ļauj veidot milzīgus stiklotus laukumus, kurus var viegli, netraucējot telpas interjeru atvērt. Konstrukcijas ir siltas, blīvas un patiesi piemērotas mūsu klimatiskajiem apstākļiem. Tās ļauj ziemā baudīt skatu uz āru un vasarā telpu savienot ar terasi. Paceļami bīdāmo konstrukciju popularitāte pēdējos gados ir pieaugusi vairākkārt. 

Ārdurvis

Ja meklējam ārdurvis, tad GENEO saimes profilu stabilitāte var būt izšķirošs arguments. Robusta un stabila konstrukcija ir ārkārtīgi svarīga ēku ārdurvīm. GENEO ārdurvis var tikt komplektētas arī ar slēptām virām. Ārdurvīm ir iespēja izmantot dekoratīvos pildiņus, kas nosedz visu vērtni un padara jūsu mājas ārdurvis par mājas vizītkarti. Vairāk par ārdurvju pildiņu iespējām varat iepazīties https://www.rehau.com/lv-lv/piederumi-logiem-un-durvim.

Ilgtspēja
Lai arī GENEO RAU-FIRPO X ir izgatavots no kompozītu materiāla, tas ir pilnībā pārstrādājams. Profilu atgriezumi un vecie logi tiek pieņemti atpakaļ kā daļa no REHAU iekšējās otrreizējās pārstrādes programmas ECO PULS un pēc kvalificētas materiāla sagatavošanas (šķirošanas, smalcināšanas, uzlabošanas) tas tiek atgriezts ražošanas procesā – jaunos GENEO logu profilos.

Vairāk par GENEO RAU-FIPRO X logu īpašībām

Lasiet arī www.rehau.lv par RAUFIPRO X

REHAU logu izgatavotājus meklējiet www.rehau.lv/logi.

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Dušas trapi – ērts, praktisks un drošs risinājums dušas telpai

Dušas trapi – ērts, praktisks un drošs risinājums dušas telpai

Arvien biežāk privātmāju un dzīvokļu īpašnieki parasto duškabīņu un vannu vietā izvēlas dušas trapus. Tie jūtami ietaupa vietu, kā arī krietni atvieglo telpas kopšanu, jo traps ir grīdā iebūvējama konstrukcija, kura pieejama visdažādākajā tehniskajā un dizaina izpildījumā. Tas var kalpot gan kā glauns interjera dizaina elements, gan var būt pavisam neuzkrītošs, organiski saplūstot ar grīdas segumu. 

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzbūvēt māju, ja pietrūkst naudas?

Kā uzbūvēt māju, ja pietrūkst naudas?

Vai ir cerības kļūt par mājas īpašnieku ar vidējiem vai pat zemiem ienākumiem? SIA REIZ jums var piedāvāt ne tikai apbūves gabalus, bet arī palīdzēt atrast ceļu pie jūsu sapņu īpašuma. 

Aktualitātes

Aicina pieteikt objektus skatei "Gada labākā būve Latvijā 2020"

Aicina pieteikt objektus skatei "Gada labākā būve Latvijā 2020"

Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība izsludina 2020. gadā ekspluatācijā nodoto objektu pieteikšanu nozares sabiedrisko organizāciju organizētajā skatē "Gada labākā būve Latvijā 2020" sadarbībā ar "Tikkurila". Skate notiek jau 23. gadu.

Uzņēmējs runā

Alternatīvas apbūves idejas

upside_down_house_in

Ja gribas ne tikai mājokli, bet kaut ko vienreizēju, aizraujošu un izaicinošu, tad kādēļ gan to paturēt tikai savos sapņos - atliek tikai piemeklēt drosmīgu arhitektu, atbildīgu būvinženieri un varošu celtnieku. SIA REIZ var jums palīdzēt!