abc.lv skaitļos

Lietotāji online368
Aktīvie uzņēmumi28157
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Izstrādātas būvuzraudzības pakalpojuma vadlīnijas : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Izstrādātas būvuzraudzības pakalpojuma vadlīnijas

Izstrādātas būvuzraudzības pakalpojuma vadlīnijas

Lai sniegtu atbalstu būvniecības ierosinātājam un nepieļautu būvniecības dalībnieku patvaļīgas atkāpes no būvprojekta, būvniecību reglamentējošo normatīvo aktu pārkāpumus un būvprojektā, kā arī darbu veikšanas projektā noteikto darbu veikšanas tehnoloģiju neievērošanu, Būvniecības valsts kontroles birojs kopā ar nozari izstrādājis būvuzraudzības pakalpojuma vadlīnijas.

Dokumentā atrunāti gadījumi, kad būvuzraudzība ir obligāta, atbilstības prasības būvuzrauga izvēlē, uzdevuma definēšana būvuzraudzības iepirkumam un būvuzraudzības līguma izpildes kontrole.

Banner 280x280

Vadlīnijas ir ieteikuma rakstura dokuments, kurā sistemātiski apkopotas būtiskākās prasības un procesi, kas būvniecības ierosinātājam jāņem vērā piesaistot būvuzraudzības pakalpojuma sniedzēju. Tās izstrādātas, ņemot vērā būvuzraudzības nozares apkopoto praksi un ieteikumus, kā arī BVKB iegūto pieredzi, veicot būvdarbu valsts kontroli.

Vadlīnijas atrodamas Būvniecības valsts kontroles biroja tīmekļvietnē, sadaļā "Būvdarbu kontrole": https://www.bvkb.gov.lv/lv/buvdarbu-valsts-kontrole-un-buvju-pienemsana-ekspluatacija 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

KEM turpina veikt optimizācijas pasākumus un izmaksu samazināšanu visā resorā

KEM turpina veikt optimizācijas pasākumus un izmaksu samazināšanu visā resorā

Atbilstoši valdības mērķim palielināt publiskā sektora efektivitāti un samazināt valsts budžeta izdevumus, Klimata un enerģētikas ministrija (KEM) jau no š.g. sākuma ministra Kaspara Meļņa vadībā īstenojusi virkni optimizācijas pasākumu, kas ļāvis šogad ietaupīt daļu no budžeta līdzekļiem. Nākamajā gadā, samazinot KEM preču un ārpakalpojumu, tostarp pētījumu un to izrietošo pasākumu izmaksas, ietaupījums būs 2,6 milj. eiro.

Izstāsti Latvijai