abc.lv skaitļos

Lietotāji online48
Aktīvie uzņēmumi23214
Nozares raksti1089
Ekspertu atbildes2601
Izstrādātas būvuzraudzības pakalpojuma vadlīnijas : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Izstrādātas būvuzraudzības pakalpojuma vadlīnijas

Izstrādātas būvuzraudzības pakalpojuma vadlīnijas

Lai sniegtu atbalstu būvniecības ierosinātājam un nepieļautu būvniecības dalībnieku patvaļīgas atkāpes no būvprojekta, būvniecību reglamentējošo normatīvo aktu pārkāpumus un būvprojektā, kā arī darbu veikšanas projektā noteikto darbu veikšanas tehnoloģiju neievērošanu, Būvniecības valsts kontroles birojs kopā ar nozari izstrādājis būvuzraudzības pakalpojuma vadlīnijas.

Dokumentā atrunāti gadījumi, kad būvuzraudzība ir obligāta, atbilstības prasības būvuzrauga izvēlē, uzdevuma definēšana būvuzraudzības iepirkumam un būvuzraudzības līguma izpildes kontrole.

Vadlīnijas ir ieteikuma rakstura dokuments, kurā sistemātiski apkopotas būtiskākās prasības un procesi, kas būvniecības ierosinātājam jāņem vērā piesaistot būvuzraudzības pakalpojuma sniedzēju. Tās izstrādātas, ņemot vērā būvuzraudzības nozares apkopoto praksi un ieteikumus, kā arī BVKB iegūto pieredzi, veicot būvdarbu valsts kontroli.

Vadlīnijas atrodamas Būvniecības valsts kontroles biroja tīmekļvietnē, sadaļā "Būvdarbu kontrole": https://www.bvkb.gov.lv/lv/buvdarbu-valsts-kontrole-un-buvju-pienemsana-ekspluatacija 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Sfēriska karkasa koka ēkas

Sfēriska karkasa koka ēkas

SIA Latvian Eco House piedāvā sfēriska karkasa koka ēkas, kuras var izmantot kempinga, pirts, ziemas dārzu un citu ēku organizēšanai. 

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Fissman": Pielaiko telpu, māju, dārzu

Vai neesat apmeklējuši veikalu FISSMAN? Tad tagad ir īstais brīdis, jo FISSMAN sagatavojuši lieliskus pārsteigumus: Eco programmu. Nodod veikalā FISSMAN veco pannu vai katlu un pretī saņem 50% atlaidi jaunu iegādei. Svētkus gaidot, sagatavotas īpašas atlaides dažādiem produktiem līdz pat 50%.