abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24941
Nozares raksti1122
Ekspertu atbildes3041
Izstrādātas būvuzraudzības pakalpojuma vadlīnijas : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Izstrādātas būvuzraudzības pakalpojuma vadlīnijas

Izstrādātas būvuzraudzības pakalpojuma vadlīnijas

Lai sniegtu atbalstu būvniecības ierosinātājam un nepieļautu būvniecības dalībnieku patvaļīgas atkāpes no būvprojekta, būvniecību reglamentējošo normatīvo aktu pārkāpumus un būvprojektā, kā arī darbu veikšanas projektā noteikto darbu veikšanas tehnoloģiju neievērošanu, Būvniecības valsts kontroles birojs kopā ar nozari izstrādājis būvuzraudzības pakalpojuma vadlīnijas.

Dokumentā atrunāti gadījumi, kad būvuzraudzība ir obligāta, atbilstības prasības būvuzrauga izvēlē, uzdevuma definēšana būvuzraudzības iepirkumam un būvuzraudzības līguma izpildes kontrole.

Vadlīnijas ir ieteikuma rakstura dokuments, kurā sistemātiski apkopotas būtiskākās prasības un procesi, kas būvniecības ierosinātājam jāņem vērā piesaistot būvuzraudzības pakalpojuma sniedzēju. Tās izstrādātas, ņemot vērā būvuzraudzības nozares apkopoto praksi un ieteikumus, kā arī BVKB iegūto pieredzi, veicot būvdarbu valsts kontroli.

Vadlīnijas atrodamas Būvniecības valsts kontroles biroja tīmekļvietnē, sadaļā "Būvdarbu kontrole": https://www.bvkb.gov.lv/lv/buvdarbu-valsts-kontrole-un-buvju-pienemsana-ekspluatacija 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.