abc.lv skaitļos

Lietotāji online27
Aktīvie uzņēmumi27370
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Jaunā Ventspils peldbaseina skiču projektu meklēs atkārtotā konkursā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Jaunā Ventspils peldbaseina skiču projektu meklēs atkārtotā konkursā

Jaunā Ventspils peldbaseina skiču projektu meklēs atkārtotā konkursā

Ventspils, 15.febr., LETA. Jaunā Ventspils peldbaseina, rehabiltācijas centra un viesnīcas kompleksa skiču projektu konkurss ir noslēdzies bez rezultāta, tāpēc tiks izsludināts atkārtots konkurss, šodien preses konferencē informēja Ventspils mērs Aivars Lembergs ("Latvijai un Ventspilij").

Skiču projekta konkursā bija iesniegti divi darbi, taču konkursa komisija nevienu no tiem nav atzinusi par uzvarētāju.

"Bija daudz problēmu, sākot jau ar elementārāko - kvadratūra baseinam bija par 1000 kvadrātmetriem lielāka. To mēs nevaram atļauties, un tādas vajadzības arī nav. Tieši otrādi - pēc manām domām, kvadrātmetri "jāīsina", nevis jāliek klāt," sacīja Lembergs, piebilstot, ka atkārtota konkursa rīkošana diemžēl nozīmē pazaudētu laiku.

Banner 280x280

Jau ziņots, ka Ventspilī plānots būvēt jaunu peldbaseinu. Strādājot pie peldbaseina projekta, Ventspils domes Attīstības komisijā nolemts, ka 50 metrus garajam baseinam būs astoņi celiņi. Baseinu būs iespējams sadalīt uz pusēm ar bīdāmām starpsienām, nepieciešamības gadījumā iegūstot 16 celiņus ar celiņa garumu 25 metri.

Vienlaikus ar baseinu vienotā kompleksā plānots izbūvēt arī rehabilitācijas centrs dažādu, tai skaitā sporta traumu ārstēšanai. Pie rehabilitācijas centra būs arī mazais baseins. Tāpat plānots uzbūvēt viesnīcu ar 40 vietām. Atkarībā no projekta izmaksām, viesnīcas būvniecība, iespējams, varētu tikt īstenota projekta otrajā kārtā.

Izglītības un zinātnes ministrijas iniciatīvā "Sports" Ventspilij plānots novirzīt 1,55 miljonus eiro. Kā iepriekš skaidroja Lembergs, šie līdzekļi nepieciešami jaunam peldbaseinam, jo Ventspilī ir tikai viens četru celiņu peldbaseins pie 6.vidusskolas. Tas ir skolas baseins un, pēc pašvaldības domām, neatbilst Ventspils vajadzībām. Pilsētas vienīgajā baseinā sacensību laikā trūkstot sēdvietu, bet ģērbtuves esot piemērotas drīzāk skolas baseinam, nevis visas pilsētas sporta infrastruktūras objektam.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Ko ņemt vērā, iegādājoties zemi būvniecībai?

Ko ņemt vērā, iegādājoties zemi būvniecībai?

Zemes iegāde mājas būvniecībai ir ļoti nopietns solis, tādēļ ir svarīgi rūpīgi izsvērt visus faktorus, lai nenopirktu “kaķi maisā”. Lai nākotnē izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, ir jāņem vērā vairāki būtiski faktori, kas var ietekmēt gan būvniecības procesu, gan arī jūsu turpmāko dzīves kvalitāti šajā īpašumā.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Kā attīstīt saules enerģiju, saglabājot bioloģisko daudzveidību 

Kā attīstīt saules enerģiju, saglabājot bioloģisko daudzveidību 

Vidzemes plānošanas reģions pievienojies jaunā starptautiskā projektā BiodIvErSe, kura mērķis ir veicināt ilgtspējīgu saules enerģijas attīstību, vienlaikus aizsargājot dabu un bioloģisko daudzveidību. Projekts apvieno partnerus no septiņām valstīm un tiek īstenots ar Interreg Europe programmas atbalstu. 

Izstāsti Latvijai