abc.lv skaitļos

Lietotāji online8
Aktīvie uzņēmumi24796
Nozares raksti1114
Ekspertu atbildes3041
Jau maijā Baltijas lielākā metālapstrādes un mašīnbūves izstāde “Tech Industry 2022” Ķīpsalā! : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Jau maijā Baltijas lielākā metālapstrādes un mašīnbūves izstāde “Tech Industry 2022” Ķīpsalā!

Jau maijā Baltijas lielākā metālapstrādes un mašīnbūves izstāde “Tech Industry 2022” Ķīpsalā!

No 19. līdz 21. maijam Ķīpsalā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas un jauno tehnoloģiju izstāde “Tech Industry 2022”, kurā jaunākās iekārtas, instrumentus un tehnoloģijas demonstrēs iekārtu ražotāji no visas pasaules.

“Tech Industry 2022” notiks divās hallēs, un tajā piedalīsies vairāk nekā 250 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Dānijas, Norvēģijas, Vācijas, Polijas, Čehijas, Itālijas, Francijas, Austrijas, Slovēnijas, Spānijas, Ukrainas, Ungārijas, Ķīnas un citām valstīm. Izstādē būs arī Latvijas nacionālais kopstends, kurā varēs iepazīt pašmāju ražotāju piedāvājumu, un Inovāciju stends, kurā latvieši rādīs pašu jaunāko veikumu šajā nozarē.

“Tech Industry” prezentē nozares aktualitātes un tendences – izstāde piedāvā vienuviet iepazīt visu aktuālo un plašo risinājumu piedāvājumu metālapstrādei, metālizstrādājumu ražošanai, mašīnbūvei, būvniecībai, automatizācijai, elektronikai, elektrotehnikai, autoservisiem, ceļu un tiltu celtniecībai, kuģu, dzelzceļu un avio būvei, lauksaimniecībai, ūdensapgādei, siltumapgādei un citiem saistīto nozaru uzņēmumiem.

Grandiozas iekārtu un tehnoloģiju demonstrācijas

Trīs dienas Eiropas un pasaules iekārtu ražotāji Ķīpsalā demonstrēs modernākās metālapstrādes un rūpnieciskās iekārtas darbībā, mašīnbūves un metināšanas iekārtas, elektroinstrumentus, gaisa plūsmu tehnoloģijas un hidrotehnoloģijas, metālizstrādājumus, automatizācijas un vadības sistēmas, hidrauliskās iekārtas, mēriekārtas, elektroniku un elektrotehniku, gāzes apgādes iekārtas, noliktavu aprīkojumu, darba aizsardzības līdzekļus, iepakojumu un materiālus, iekraušanas un izkraušanas tehniku u. c.

Latvijas ražotāju kopstends

Arī šogad Mašīnbūves un metālapstrādes rūpniecības asociācija (MASOC) izstādē organizē kopīgu klastera stendu, kurā būs pārstāvēti Latvijas mašīnbūves un metālapstrādes uzņēmumi. Uzņēmumi prezentēs plaša spektra produktus un pakalpojumus – iekārtas un aprīkojumu dažādām tautsaimniecības nozarēm, risinājumus enerģētikas sektoram, kā arī visu veidu metālapstrādes pakalpojumus.

Pasākumi profesionāļiem

Izstādē notiks semināri un diskusijas par aktuāliem jautājumiem mašīnbūves, metālapstrādes, elektronikas un jauno tehnoloģiju jomā, kas pulcēs lielu skaitu uzņēmēju, profesionālo organizāciju un valsts iestāžu pārstāvju.

Starptautiska kontaktbirža biznesa kontaktu dibināšanai

No 18. līdz 20. maijam tiešsaistē un klātienē norisināsies “Tech Industry 2022” kontaktbirža, kurā uzņēmumu pārstāvji, zinātnieki un eksperti no dažādām valstīm komunicēs un veidos sadarbību par šādām tēmām: mašīnbūve, metālapstrāde, automatizācija, elektronika, elektrotehnika, rūpnieciskie izejmateriāli, instrumenti, inovatīvas tehnoloģijas. Pasākuma dalībniekus gaida iedvesmojošas plenārsēdes, informatīvi semināri un mērķtiecīgas tikšanās. Pievienojies un iegūsti gan jaunas zināšanas, gan biznesa kontaktus. Vairāk par kontaktbiržu: https://tech2022.b2match.io

Reģistrācija līdz 19. maijam šeit. Kontaktbiržu organizē Latvijas Tehnoloģiskais centrs sadarbībā ar EEN tīkla partneriem un projektu FIT-4-NMP, MASOC un BT 1.

Starptautiska konference

20. maijā pulksten 11.00 konferenču zālē Nr. 3 notiks starptautiska konference “Viedā ražošana – Eiropas nākotne”. Konferenci organizē MASOC, Latvijas Tehnoloģiskais centrs un Mašīnbūves kompetences centrs.

Izstādes “Tech Industry 2022” oficiālā atklāšana notiks 19. maijā pulksten 13.00 hallē Nr. 2.

“Tech Industry” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Seko jaunumiem:

“Tech Industry” mājaslapā: www.techindustry.lv un

sociālajā tīklā Facebook: www.facebook.com/fairtechindustry/

Izstādes darba laiks:
19.–20. maijs 10.00–18.00
21. maijs 10.00–17.00

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Betona kāpņu, terases pārklājumi

Betona kāpņu, terases pārklājumi

Betonam.lv piedāvā tirdzniecībā ārējo, iekšējo, betona kāpņu un terases pārklājumus / hidroizolācijas materiālus ar neslīdošu, dekoratīvu virsmu. Ir pieejami dažādi kvarca akmentiņu toņi.

Aktualitātes

LBA raidieraksts Nr. 14: Ja gribi taupīt siltumu ziemā, atjauno māju vasarā!

LBA raidieraksts Nr. 14: Ja gribi taupīt siltumu ziemā, atjauno māju vasarā!

Mājas atjaunošanā svarīgākais ir labs projekts, piemērotāko materiālu izvēle un rūpīga būvdarbu uzraudzība, tā Latvijas Būvnieku asociācijas raidieraksta "Celtnis 3D" 14. laidienā apliecina Ineta Ventniece, daudzdzīvokļu māju renovācijas projektu vadītāja no Piņķiem, un SIA "Rockwool" vadītājs Latvijā Māris Želvis.

Pielaiko telpu, māju, dārzu