abc.lv skaitļos

Lietotāji online37
Aktīvie uzņēmumi24956
Nozares raksti1124
Ekspertu atbildes3041
Jauna guļamistaba – jauns matracis! : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Jauna guļamistaba – jauns matracis!

Jauna guļamistaba – jauns matracis!

Pārcelšanās uz jaunu mājokli, kapitālais vai kosmētiskais remonts – visas šīs izmaiņas maina cilvēka dzīvi uz labo pusi. Jaunas mājas – jauna dzīve! Pat ja jūsu remonts jaunajā mājā vai dzīvoklī ilgst jau vairākus mēnešus, nekas nespēj sabojāt to lielisko sajūtu, kad remonts jau tuvojas beigām un ir laiks pārcelties uz jaunajām mājām.

Mēs esam pārliecināti, ka jums ir nepieciešams laiks, lai rūpīgi apdomātu, kā var ērtāk aprīkot katru stūrīti jūsu jaunajā vai renovētajā mājā, lai noteikti nepalaistu garām nevienu jums svarīgu sīkumu. Tomēr, ja jūs līdz galam vēl neesat tikuši skaidrībā ar visām niansēm, tad Askona speciālisti ir gatavi dalīties ar savu ilggadējo pieredzi, kā pareizi iekārtot guļamistabu. Un katras guļamistabas galvenais interjera elements, protams, ir matracis.

Pēc Askona somnologu uzskatiem, guļamistaba ir sakrāla telpa mājā, kur vienlaikus veic vairākas svarīgas funkcijas: te cilvēks atpūšas, vienojas ar savu iekšējo pasauli, pavada laiku ar mīļoto cilvēku, guļ un uzlādē savas baterijas nākamajai dienai. Tieši tāpēc ir jāpārdomā katrs sīkums un arī jāpatur prātā, ka matracis un gulta ir divas galvenās guļamistabas interjera sastāvdaļas. 

Matracis rūpējas par jūsu miegu, un ir zināms, ka labs miegs ir veselīga dzīvesveida atslēga. Miegs un pareizi izvēlēts matracis palīdz nostiprināt nervu sistēmu, novērš dažādas saslimšanas, piemēram, sirds un asinsvadu vai balsta un kustību orgānu slimības. Labs matracis nodrošinās piesātinātu miegu, pateicoties tam mēs mostamies atpūtušies un skaisti, tāpēc var droši apgalvot, ka matrači pagarina mūžu, saglabājot jaunību un skaistumu.

Pirms jūsu mājoklī parādīsies tieši jums piemeklēts matracis, ir jāpievērš uzmanība jūsu gultas izmēram, kas arī atbilst matrača izmēram. Ir jāatceras, ka tas nedrīkst būt pārāk mazs. Katrs matracis ir unikāls, un tam ir sava cietības pakāpe: ciets, mīksts un vidēji ciets. Askona speciālisti iesaka doties uz veikalu, noskaidrot, kurš matracis jums patīk, apgulties uz tā un uzticēties savām sajūtām. Varat arī ieklausīties ārsta rekomendācijās, kas pateiks, kura virsma un kāds matracis ir vairāk piemērots tieši jums. Starp citu, pareizi izvēlēts matracis palīdzēs atvieglot pastāvīgas galvassāpes, kā arī palīdzēs izvairīties no hroniska noguruma sajūtas.

Matrača izvēle ir ārkārtīgi individuāla un svarīga lieta, jo šis pirkums jums kalpos ilgus gadus. Lai jūsu jaunajā mājoklī viss būtu pārdomāts līdz pēdējam sīkumam, nav jāsteidzas ar galīgā lēmuma pieņemšanu. Askona piedāvā plašu matraču klāstu par pievilcīgām cenām, un, pateicoties mums, daudzas ģimenes jau ir izvēlējušās veselīgu miegu. Izmēģiniet arī jūs!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.