abc.lv skaitļos

Lietotāji online42
Aktīvie uzņēmumi24984
Nozares raksti1125
Ekspertu atbildes3041
Jaunās paaudzes gaiss–ūdens sistēmas siltumsūkņi no Mitsubishi Electric : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Jaunās paaudzes gaiss–ūdens sistēmas siltumsūkņi no Mitsubishi Electric

Jaunās paaudzes gaiss–ūdens sistēmas siltumsūkņi no Mitsubishi Electric

Invertora tehnoloģijas gaiss–ūdens siltumsūkņi ar viedo siltuma pielāgošanas funkciju, Next Generation Ecodan. Ecodan ir A++ enerģijas klase, un tā pielāgotās funkcijas radītas, lai padarītu to par vienu no viedākajiem, ekonomiskākajiem un klusākajiem gaiss–ūdens siltumsūkņiem.

Mitsubishi Electric ir viens no vadošajiem uzņēmumiem savā jomā Ziemeļvalstu reģionā. Patentētās inovatīvās tehnoloģijas un oriģināldaļas ir īpaši pielāgotas mūsu mainīgajam klimatam, ietverot mūsdienīgu un jaudīgu multifunkcionālu apkuri un ūdens uzsildīšanu. Next Generation Ecodan ir apveltīts ar labākajām Mitsubishi Electric tehnoloģijām optimizētam komfortam. 

KOMFORTA ZONAS RISINĀJUMI
ĒRTI UN VIENKĀRŠI
Lai palielinātu telpas temperatūras kontroles iespējas, māju var sadalīt divās zonās un kontrolēt ar bezvadu telpas sensoru katrā zonā, tas ļauj izveidot atsevišķas temperatūras, piemēram, dažādos stāvos.

Autors: mits_electric
Autors: mits_electric

ZUDABAN INVENTORS 
INOVĀCIJA APKURES JOMĀ
Ecodan ārējais bloks Zubadan Inverter (PUHZ-SHW112YAA) ir jaunāko tehnoloģiju siltumsūknis, kas, pateicoties patentētai "Flash-injection" freona iešprices tehnoloģijai, nodrošina iekārtas nominālo siltuma jaudu līdz -15 °C un garantētu darbību līdz -28 °C.

INTELIĢENTĀ SILTUMA PIELĀGOŠANA
MAKSIMĀLAI ENERĢIJAS TAUPĪŠANAI
Automātiskā pielāgošana nodrošina maksimālu enerģijas taupīšanu, saglabājot vēlamo telpas temperatūru, ņemot vērā vairākus faktorus, piemēram, āra, iekštelpu, piegādes un atgriešanas temperatūru.

Autors: Mitsubishi_Electric_Ecodan_acc_03
Autors: Mitsubishi_Electric_Ecodan_acc_03


KOMBINĒTAIS IEKŠTELPU MODULIS
ĒRTA MONTĀŽA UN VIEGLA APKOPE 
Ecodan kombinētā tvertne ir aprīkota ar visu nepieciešamo (siltummaini, cirkulācijas sūkni, izplešanās trauku), lai saņemtu enerģiju no ārējā bloka un virzītu to caur radiatoriem vai siltajām grīdām, mājas apkurei. Sistēma tiek efektīvi kontrolēta ar iebūvētu vadības bloku. Ecodan tvertne ir kompakta un radīta vieglai montāžai – Ecodan ir viegli uzstādāms šaurās telpās ar zemiem griestiem.

Pašattīrīšanās 200 litri ūdens tvertne uzsilda ūdeni 60 °C temperatūrā un ir apveltīta ar pašattīrīšanās funkciju, kas veicina sistēmas ilgspējīgu mūžu un drošu ūdens lietošanu. 
 
Autors: Ecodan_Hydrobox1_03
Autors: Ecodan_Hydrobox1_03

Ārtelpas modulis
Gaiss-ūdens siltumsūkņa ārtelpas modulis ir uzstādāms ārpus ēkas, nodrošinot enerģijas iegūšanu no apkārtējā gaisa. Atkarībā no to jaudas, āra moduļi atšķiras pēc izskata un tehnoloģijām, kuras izmanto enerģijas absorbcijai.

Iekštelpas modulis
Pašā ēkā iekštelpu modulis nodrošina efektīvu siltumenerģijas izmantošanu no apkārtējā gaisa. Atkarībā no iekštelpu moduļa, enerģija tiek izmantota apkurei, ūdens uzsildīšanai un gaisa kondicionēšanai. Pilnībā automatizēts vadības bloks garantē lietotājiem maksimālu ērtību.

Autors: Mitsubishi_Electric_Ecodan_acc_01
Autors: Mitsubishi_Electric_Ecodan_acc_01

EFEKTĪVA APSILDE PIE LIELIEM MĪNUSIEM
HIPERSILDĪŠANA
Hipersildīšanas tehnoloģija pie lieliem mīnusiem nodrošina izcilu sildīšanas jaudu un augstāku siltuma efektu ziemeļu klimatam, vienlaikus nodrošinot enerģijas taupīšanu.  

BEZVADU VADĪBA
NEPĀRTRAUKTS KOMFORTS
Next Generation Ecodan gaiss-ūdens siltumsūkņi ir aprīkoti ar viegli lietojamu vadības paneli, tie aprīkoti arī ar bezvadu tālvadības pulti, kas nodrošina vienmērīgāku apstrādi. Bezvadu uztvērējs kombinācijā ar PAR-WT50R-E, montāžai un pieslēgšanai pie plates cilindra tvertnē.

Autors: Mitsubishi_Electric_Ecodan_acc_02
Autors: Mitsubishi_Electric_Ecodan_acc_02

PĀRVALDI ECODAN, IZMANTOJOT APLIKĀCIJU VIEDTĀLRUNĪ 
VIEDĀ VADĪBA
Iebūvēts WiFi modulis nodrošina Ecodan pilnas funkcijas vadību un darbības atskaites pārvaldīšanu ar aplikācijas sarpniecību jūsu viedtalrunī, datorā vai planšetdatorā. Pārvaldiet savu siltumsūkni, izmantojot MELCloud, Mitsubishi Electric lietotājprogrammu, kura ļaus jums kontrolēt Ecodan funkcijas neatkarīgi no tā, vai esat mājās vai ārpus tās.

Mūsdienīga, ērta un detalizēta siltumsūkņa darbības pārraudzīšana, izmantojot datoru, planšetdatoru un viedtālruni!

Autors: Ecodan1_02
Autors: Ecodan1_02

PROMBŪTNES REŽĪMS
VIEGLI PIELĀGOJAMS
Plānojat uz ilgāku laiku doties ārpus mājām? Iestatiet prombūtnes funkciju, vienkārši nospiežot simbolu ar čemodānu! Prombūtnes periodā Ecodan siltumsūknis nodrošinās apkuri radiatoriem un grīdas apsildei, karstā ūdens uzsildīšana mājoklī netiks veikta. 


Uzzini vairāk par Ecodan īpašībām un priekšrocībām www.ecoinnovation.lv vai konsultējies ar mūsu speciālistu, kas piedāvās tieši tev atbilstošu risinājumu: kaspars@ecoinnovation.lv!

 

.  

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.