abc.lv skaitļos

Lietotāji online70
Aktīvie uzņēmumi19836
Nozares raksti901
Ekspertu atbildes2515
Jaunās paaudzes gaiss–ūdens sistēmas siltumsūkņi no Mitsubishi Electric : abc.lv

Jaunās paaudzes gaiss–ūdens sistēmas siltumsūkņi no Mitsubishi Electric

Jaunās paaudzes gaiss–ūdens sistēmas siltumsūkņi no Mitsubishi Electric

Invertora tehnoloģijas gaiss–ūdens siltumsūkņi ar viedo siltuma pielāgošanas funkciju, Next Generation Ecodan. Ecodan ir A++ enerģijas klase, un tā pielāgotās funkcijas radītas, lai padarītu to par vienu no viedākajiem, ekonomiskākajiem un klusākajiem gaiss–ūdens siltumsūkņiem.

Mitsubishi Electric ir viens no vadošajiem uzņēmumiem savā jomā Ziemeļvalstu reģionā. Patentētās inovatīvās tehnoloģijas un oriģināldaļas ir īpaši pielāgotas mūsu mainīgajam klimatam, ietverot mūsdienīgu un jaudīgu multifunkcionālu apkuri un ūdens uzsildīšanu. Next Generation Ecodan ir apveltīts ar labākajām Mitsubishi Electric tehnoloģijām optimizētam komfortam. 

KOMFORTA ZONAS RISINĀJUMI
ĒRTI UN VIENKĀRŠI
Lai palielinātu telpas temperatūras kontroles iespējas, māju var sadalīt divās zonās un kontrolēt ar bezvadu telpas sensoru katrā zonā, tas ļauj izveidot atsevišķas temperatūras, piemēram, dažādos stāvos.


ZUDABAN INVENTORS 
INOVĀCIJA APKURES JOMĀ
Ecodan ārējais bloks Zubadan Inverter (PUHZ-SHW112YAA) ir jaunāko tehnoloģiju siltumsūknis, kas, pateicoties patentētai "Flash-injection" freona iešprices tehnoloģijai, nodrošina iekārtas nominālo siltuma jaudu līdz -15 °C un garantētu darbību līdz -28 °C.

INTELIĢENTĀ SILTUMA PIELĀGOŠANA
MAKSIMĀLAI ENERĢIJAS TAUPĪŠANAI
Automātiskā pielāgošana nodrošina maksimālu enerģijas taupīšanu, saglabājot vēlamo telpas temperatūru, ņemot vērā vairākus faktorus, piemēram, āra, iekštelpu, piegādes un atgriešanas temperatūru.KOMBINĒTAIS IEKŠTELPU MODULIS
ĒRTA MONTĀŽA UN VIEGLA APKOPE 
Ecodan kombinētā tvertne ir aprīkota ar visu nepieciešamo (siltummaini, cirkulācijas sūkni, izplešanās trauku), lai saņemtu enerģiju no ārējā bloka un virzītu to caur radiatoriem vai siltajām grīdām, mājas apkurei. Sistēma tiek efektīvi kontrolēta ar iebūvētu vadības bloku. Ecodan tvertne ir kompakta un radīta vieglai montāžai – Ecodan ir viegli uzstādāms šaurās telpās ar zemiem griestiem.

Pašattīrīšanās 200 litri ūdens tvertne uzsilda ūdeni 60 °C temperatūrā un ir apveltīta ar pašattīrīšanās funkciju, kas veicina sistēmas ilgspējīgu mūžu un drošu ūdens lietošanu. 
 

Ārtelpas modulis
Gaiss-ūdens siltumsūkņa ārtelpas modulis ir uzstādāms ārpus ēkas, nodrošinot enerģijas iegūšanu no apkārtējā gaisa. Atkarībā no to jaudas, āra moduļi atšķiras pēc izskata un tehnoloģijām, kuras izmanto enerģijas absorbcijai.

Iekštelpas modulis
Pašā ēkā iekštelpu modulis nodrošina efektīvu siltumenerģijas izmantošanu no apkārtējā gaisa. Atkarībā no iekštelpu moduļa, enerģija tiek izmantota apkurei, ūdens uzsildīšanai un gaisa kondicionēšanai. Pilnībā automatizēts vadības bloks garantē lietotājiem maksimālu ērtību.


EFEKTĪVA APSILDE PIE LIELIEM MĪNUSIEM
HIPERSILDĪŠANA
Hipersildīšanas tehnoloģija pie lieliem mīnusiem nodrošina izcilu sildīšanas jaudu un augstāku siltuma efektu ziemeļu klimatam, vienlaikus nodrošinot enerģijas taupīšanu.  

BEZVADU VADĪBA
NEPĀRTRAUKTS KOMFORTS
Next Generation Ecodan gaiss-ūdens siltumsūkņi ir aprīkoti ar viegli lietojamu vadības paneli, tie aprīkoti arī ar bezvadu tālvadības pulti, kas nodrošina vienmērīgāku apstrādi. Bezvadu uztvērējs kombinācijā ar PAR-WT50R-E, montāžai un pieslēgšanai pie plates cilindra tvertnē.


PĀRVALDI ECODAN, IZMANTOJOT APLIKĀCIJU VIEDTĀLRUNĪ 
VIEDĀ VADĪBA
Iebūvēts WiFi modulis nodrošina Ecodan pilnas funkcijas vadību un darbības atskaites pārvaldīšanu ar aplikācijas sarpniecību jūsu viedtalrunī, datorā vai planšetdatorā. Pārvaldiet savu siltumsūkni, izmantojot MELCloud, Mitsubishi Electric lietotājprogrammu, kura ļaus jums kontrolēt Ecodan funkcijas neatkarīgi no tā, vai esat mājās vai ārpus tās.

Mūsdienīga, ērta un detalizēta siltumsūkņa darbības pārraudzīšana, izmantojot datoru, planšetdatoru un viedtālruni!


PROMBŪTNES REŽĪMS
VIEGLI PIELĀGOJAMS
Plānojat uz ilgāku laiku doties ārpus mājām? Iestatiet prombūtnes funkciju, vienkārši nospiežot simbolu ar čemodānu! Prombūtnes periodā Ecodan siltumsūknis nodrošinās apkuri radiatoriem un grīdas apsildei, karstā ūdens uzsildīšana mājoklī netiks veikta. 


Uzzini vairāk par Ecodan īpašībām un priekšrocībām www.ecoinnovation.lv vai konsultējies ar mūsu speciālistu, kas piedāvās tieši tev atbilstošu risinājumu: kaspars@ecoinnovation.lv!

 

.  

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Tauku ķērāji un tauku atdalītāji – veselīgam biznesam un veselīgai pilsētvidei!

Tauku ķērāji un tauku atdalītāji – veselīgam biznesam un veselīgai pilsētvidei!

Ik dienu kanalizācijas sistēmā nonāk milzīgs daudzums taukvielu, eļļu un cita veida ķīmisku un piesārņojošu vielu. Taukvielas rada vislielāko bīstamību, jo tās, uzkrājoties uz kanalizācijas cauruļvadu sieniņām, rada aizsērējumus, cauruļvadi kļūst šaurāki, kas būtiski apgrūtina notekūdeņu plūsmu un noved pie kanalizācijas sistēmas darbības traucējumiem. 

Aktuālie piedāvājumi

Augsta darba kvalitāte, ko sniedz uzņēmums "Accent Būve"

Augsta darba kvalitāte, ko sniedz uzņēmums "Accent Būve"

"ACCENT BŪVE" Latvijas tirgū pozicionējas kā vidēja izmēra ģenerāluzņēmējs (30–50 darbinieki), tam ir iespēja veikt liela apjoma būvniecības darbus – sākot no pirmsprojekta konsultācijām līdz objekta pilnīgai nodošanai ekspluatācijā, ieskaitot inženierkomunikāciju izbūvi un teritorijas labiekārtošanu. 

Aktualitātes

Aicina pieteikt objektus labāko būvju skates Gadagrāmatas jaunajai rubrikai Gada prieks

Aicina pieteikt objektus labāko būvju skates Gadagrāmatas jaunajai rubrikai Gada prieks

Skates "Gada labākā būve Latvijā" 2020. gada ciklā jaunu būvobjektu radītājiem ir iespēja palepoties ar vides uzlabošanā ieguldīto, piesakot Gadagrāmatas jaunajai rubrikai "Gada prieks" nelielus, izcili plānotus un izpildītus objektus, kas izceļas ar kvalitāti, detaļu precizitāti, unikāliem vai ilgtspējīgiem risinājumiem un ir uzskatāmi  par labās prakses piemēru būvniecībā.

Uzņēmējs runā

Ursus Forwarding – kravu pārvadājumi un loģistika

URSUS_abc.lv_

13 gadu pieredze Ursus Forwarding ir ļāvusi uzkrāt zināšanas un veiksmīgi vadīt dažādas sarežģītības projektus, sākot ar vienkāršiem palešu pārvadājumiem un beidzot ar nestandarta kravām. Uzziniet vairāk – ursus.lv