abc.lv skaitļos

Lietotāji online14
Aktīvie uzņēmumi20025
Nozares raksti931
Ekspertu atbildes2534
Jauns daudzdzīvokļu ēku kvartāls – Merks Mežpilsēta : abc.lv

Jauns daudzdzīvokļu ēku kvartāls – Merks Mežpilsēta

Jauns daudzdzīvokļu ēku kvartāls – Merks Mežpilsēta
Mājas – tā nav tikai vieta, kur atgriezties, tā ir sajūta, ko rada mūsu mīļie un tuvie. Un viņiem vēlamies nodrošināt pašu labāko. Tādēļ arī atbilstoša mājokļa izvēle ir nopietns un pārdomāts lēmums, kas pieņemts, vadoties pēc pašu vajadzībām un vēlmēm. Jaunais dzīvokļu projekts Mežciemā – Merks Mežpilsēta – veidots atbilstoši labākajām un mūsdienīgākajām dzīvojamās vides iekārtošanas prasībām, vienlaikus nodrošinot māju sajūtu ikvienam dzīvokļu iemītniekam.

Lieliska atrašanās vieta
Zaļa un labiekārtota vide vietā, kur dzīvojam, ir daudzu cilvēku sapnis, tādēļ būvkompānija Merks to ir ņēmusi vērā, attīstot jaunu projektu Mežciemā, kura ietvaros tiks veidots daudzdzīvokļu ēku kvartāls. Šo teritoriju īpaši iecienījušas jaunās ģimenes, kas novērtē iespēju dzīvot galvaspilsētā un vienlaikus izbaudīt dabas mieru un skaistumu. Arī jaunais kvartāls Merks Mežpilsēta ir novietots unikālā lokācijā – starp Dreiliņupīti un mežu, kurā var doties pastaigās.

Tāpat šie jaunie projekti Mežciemā iedzīvotājiem piedāvās netālu esošus bērnudārzus, skolas, ārstniecības iestādes, kā arī sporta un tirdzniecības centrus, lai viss svarīgākais būtu viegli sasniedzams. Apkārtne izceļas ar attīstītu infrastruktūru un ērti pieejamu sabiedrisko transportu.

Efektīvs plānojums un atbilstība dažādām vajadzībām
Kopumā Merks Mežpilsēta projektā, kuru plānots pabeigt 2021. gada 4. ceturksnī, ietilpst 3 piecstāvu ēkas, kurās izvietoti 117 dzīvokļi ar divām, trim un četrām istabām. Dzīvokļu mājas veidotas tā, lai nodrošinātu komfortu, tādēļ šie jaunie projekti Mežciemā būs īpaši piemēroti jaunajām ģimenēm.

Merks Mežpilsēta dzīvokļu mājas izceļas ar vairākām priekšrocībām, tajā skaitā:
• dzīvokļos ir pilnvērtīga, augsta līmeņa iekšējā apdare;
• teritorija aprīkota ar videonovērošanu un ir nožogota;
• pieejamas āra autostāvvietas ar elektromobiļu uzlādes punktiem;
• katram dzīvoklim pagrabstāvā ir noliktava un pirmajā stāvā pieejama koplietojama velosipēdu vai ratiņu novietne;
• sakopta, apzaļumota apkārtne ar bērnu spēļlaukumiem un lapenēm kopīgai laika pavadīšanai.

Iespēja veikt dzīvokļu rezervāciju jau tagad
Jaunie projekti Mežciemā ir pieprasīti, tādēļ, ja jūs ir ieinteresējis Merks Mežpilsēta projekts, ienāciet Merksmezpilseta.lv, lai uzzinātu par to vairāk un laikus veiktu dzīvokļu rezervāciju. Šī ir jūsu iespēja veidot savas mājas vietā, kas ir droša, labiekārtota un veiksmīgi savienota ar citām Rīgas daļām!
 
 
 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Jaucējkrāni vannasistabai un virtuvei – ar ko tie atšķiras?

jaucejkrans_1

Iegādāties kvalitatīvu jaucējkrānu savai vannasistabai un virtuvei Jūs varat interneta veikalā 220.lv. Tieši te pieejami gan nedārgi, bet lietošanā uzticami un pievilcīgi modeļi, gan arī augsti kvalitatīvi un ilgmūžīgi krāni no pasaulē vadošajiem santehnikas ražotājiem.

Jūs ceļat māju? Tad ieskatieties šeit

ParocFoamglas_titlepic

Lietuvas ēku izolācijas tirgū ienācis jauns termisko tiltu izolēšanas risinājums, kas īpaši paredzēts ēku savienojumiem – FOAMGLAS® Perinsul HL, putu stikla ķieģelis.