abc.lv skaitļos

Lietotāji online73
Aktīvie uzņēmumi28175
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Jēkabpilī par 2,8 miljoniem eiro pārbūvētas ielas Bebru mikrorajonā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Jēkabpilī par 2,8 miljoniem eiro pārbūvētas ielas Bebru mikrorajonā

Jēkabpilī par 2,8 miljoniem eiro pārbūvētas ielas Bebru mikrorajonā

Daugavpils, 31.janv., LETA. Īstenojot pašvaldības finansētu projektu, Jēkabpilī, Bebru mikrorajonā pārbūvēta Dūmu, Atmodas un Kadiķu iela, aģentūru LETA informēja Jēkabpils pilsētas pašvaldībā.

Projekta "Dūmu ielas, Atmodas ielas un Kadiķu ielas pārbūve Jēkabpilī" gaitā atjaunoti lietus ūdens, kanalizācijas un ūdensvada tīkli, uzstādīti jauni apgaismes stabi, atjaunots ielu segums, veikta teritorijas labiekārtošana un apzaļumošana, kā arī ievērojami tiks palielināts automašīnu stāvvietu skaits. Būvdarbus veica pašvaldības iepirkumā uzvarējusī SIA "Ošukalns".

Banner 280x280

Sestdien, 3.februārī, plkst.14 Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina iedzīvotājus piedalīties svinīgajā Bebru mikrorajona atklāšanas pasākumā, kas notiks Bebru mikrorajonā pie Bebriņa skulptūras. Tā gaitā paredzēta svinīga objekta atklāšana, mikrorajona apskate, bērnu attīstības un atpūtas centra "Palla" aktivitātes kopā ar Vinniju Pūku un Tīģerēnu. Noslēgumā pasākuma dalībnieki tiks cienāti ar svētku torti.

Projekta "Dūmu ielas, Atmodas ielas un Kadiķu ielas pārbūve Jēkabpilī" kopējās izmaksas ir 2 831 493 eiro.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.