abc.lv skaitļos

Lietotāji online59
Aktīvie uzņēmumi27362
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Jēkabpils pilsētas pašvaldība neatsauks Pasta un Ausekļa ielu rekonstrukcijas iepirkuma rezultātus : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Jēkabpils pilsētas pašvaldība neatsauks Pasta un Ausekļa ielu rekonstrukcijas iepirkuma rezultātus

Jēkabpils pilsētas pašvaldība neatsauks Pasta un Ausekļa ielu rekonstrukcijas iepirkuma rezultātus

Daugavpils, 23.marts, LETA. Jēkabpils pilsētas pašvaldība neatsauks Pasta un Ausekļa ielu rekonstrukcijas iepirkuma rezultātus, lai izvērtētu tajā uzvarējušās SIA "Ošukalns" atbilstību.

Jēkabpils pilsētas pašvaldības izpilddirektors Guntars Gogulis aģentūrai LETA atzina, ka atsaukt iepirkuma rezultātus nav pamata, jo, to veicot, pašvaldība ir izgājusi visu tiesisko procedūru, Ir bijis konkurss, tajā ir piedalījušies vairāki pretendenti, ir uzvarējis piedāvājums ar zemāko cenu un iepirkuma rezultātus ir apstiprinājis Iepirkumu uzraudzības birojs. Tādējādi pašvaldībai nav pamatu tos atsaukt.

Emocionālais fons, plašsaziņas līdzekļos saceltā ažiotāža saistībā ar kontrolurbumiem Bebru mikrorajona ielās, kuru asfaltēšanu veikusi SIA "Ošukalns", nevar būt par pamatu iepirkuma rezultātu atsaukšanai. Par šādu rīcību ar prasību pret pašvaldību varētu vērsties iepirkumā uzvarējušais uzņēmējs, skaidroja Gogulis.

Banner 280x280

Jau vēstīts, ka Latvijas Televīzijas (LTV) raidījumā "Aizliegtais paņēmiens" izskanējusi informācija, ka asfaltbetona segums ielā ieklāts neatbilstoši iepirkuma prasībām. Kopumā ielas segumam vajadzētu būt desmit centimetrus biezam, bet, veicot kontrolurbumus, esot konstatēts, ka tas ir tikai četrus līdz piecus centimetrus biezs.

Savukārt SIA "Ošukalns" informēja, ka pēc televīzijas raidījuma pasūtījuma veiktie urbumi nav veikti kvalitatīvi un nav izurbti līdz galam. Ceļa segums esot ieklāts atbilstoši prasībām, par ko liecinot būvnieka turpat blakus veikto urbumu rezultātā izņemtie paraugi.

Īstenojot Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) atbalstītu projektu, Jēkabpilī tiks rekonstruētas Pasta un Ausekļa iela. Iepirkumā par tiesībām rekonstruēt Pasta un Ausekļa ielu uzvarējusi SIA "Ošukalns". Darbu kopējās izmaksas - 3,6 miljoni eiro.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Ko ņemt vērā, iegādājoties zemi būvniecībai?

Ko ņemt vērā, iegādājoties zemi būvniecībai?

Zemes iegāde mājas būvniecībai ir ļoti nopietns solis, tādēļ ir svarīgi rūpīgi izsvērt visus faktorus, lai nenopirktu “kaķi maisā”. Lai nākotnē izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem, ir jāņem vērā vairāki būtiski faktori, kas var ietekmēt gan būvniecības procesu, gan arī jūsu turpmāko dzīves kvalitāti šajā īpašumā.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Kā attīstīt saules enerģiju, saglabājot bioloģisko daudzveidību 

Kā attīstīt saules enerģiju, saglabājot bioloģisko daudzveidību 

Vidzemes plānošanas reģions pievienojies jaunā starptautiskā projektā BiodIvErSe, kura mērķis ir veicināt ilgtspējīgu saules enerģijas attīstību, vienlaikus aizsargājot dabu un bioloģisko daudzveidību. Projekts apvieno partnerus no septiņām valstīm un tiek īstenots ar Interreg Europe programmas atbalstu. 

Izstāsti Latvijai