Jelgavas pilsētas izglītības iestādēs šovasar veikti vērienīgi remontdarbi

Jelgavas pilsētas izglītības iestādēs arī šovasar veikti vērienīgi remontdarbi, un visas iestādes ir sagatavotas jaunajam mācību gadam, pēc šīs nedēļas apsekošanas aģentūru LETA informēja Jelgavas izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza.

Viņa skaidroja, ka pilsētas izglītības iestādēs vasaras periodā tika veikti nozīmīgi remontdarbi - remontētas klašu un grupu telpas, iestāžu koplietošanas telpas, skolu ēdamzāles, turpināta ēku siltināšana, mainīti jumtu segumi, kā arī veikti citi darbi.

Kopējās remontdarbu izmaksas pašvaldībai lēšamas 790 000 latu apmērā.

Septembrī remontdarbi turpināsies tikai tajās telpās, kuru remontdarbi netraucē mācību darbu - turpināsies kosmētiskais remonts vienā no Jelgavas 4.vidusskolas svētku zālēm, tiks siltināts Jelgavas 1.internātpamatskolas ēdamzāles korpuss, tiks pabeigta divslīpju jumta izbūve pirmsskolas izglītības iestādes "Rotaļa" vienam korpusam, turpināsies pirmsskolas iestādes "Vārpiņa" rekonstrukcija - papildus telpas izbūve jaunas grupas atvēršanai pirmsskolas vecuma bērniem, kas ir Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēts projekts.

Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolā īstenots pirmā stāva gaiteņa remonts un ēdamzāles telpas remonts, Jelgavas Valsts ģimnāzijā - otrā stāva gaiteņa telpas remonts, tāpat veikta ēkas fasādes tehniskā apsekošana un ēkas fasādes renovācijas projekta izstrāde.

Jelgavas 5.vidusskolā īstenoti pirmā stāva gaiteņa remontdarbi, bet Jelgavas 4.vidusskolā - svētku zāles vienkāršotā renovācija, Jelgavas 6.vidusskolā veikts jumta seguma remonts, iekštelpu remonts, baseina ūdensvada un kanalizācijas tīkla remonts, Jelgavas Spīdolas ģimnāzijā veikts aktu zāles remonts un ugunsdrošības signalizācijas ierīkošana divos stāvos.

Jelgavas 2.pamatskolā īstenoti ceturtā stāva gaiteņa un foajē telpu remontdarbi, iekšējo kāpņu remonts, ugunsdrošības signalizācijas ierīkošana, bet Jelgavas 3.sākumskolā - ēdamzāles un pirmā stāva gaiteņa telpu remonts, iekšdurvju izgatavošana.

Jelgavas 4.sākumskolā veikta sporta zāles stikla bloku demontāža, jauno logu montāža, durvju nomaiņa, tualešu telpu remonts, virtuves ventilācijas sistēmas rekonstrukcija, ugunsdrošības un trauksmes balss izziņošanas sistēmas uzstādīšanas otrā kārta.

Jelgavas Vakara (maiņu) vidusskolā veikta jumta seguma nomaiņa, zibens aizsardzības sistēmas ierīkošana, bet Jelgavas Mākslas skolā - aktu zāles piespiedu nosūces-pieplūdes ventilācijas sistēmas ierīkošana un aktu zāles telpas remonts.

Jelgavas 1.internātpamatskolā īstenots ēdamzāles un virtuves telpu remonts, kā arī trenažieru zāles remonts, Jelgavas 2. internātpamatskolā - internāta ēkas pirmā, otrā un trešā stāva gaiteņu remonts.

Jelgavas bērnu un jauniešu centra "Junda" nometnē "Lediņi" īstenoti nometnes rekonstrukcijas otrās kārtas labiekārtošanas darbi, kā arī "Jundas" ēku telpu remonts Pasta ielā un Skolas ielā.

Pirmsskolas izglītības iestādē "Gaismiņa" īstenota fasādes renovācija, bet bērnudārzā "Pasaciņa" - telpu remonts, savukārt bērnudārzā "Rotaļa" īstenota rekonstrukcijas ceturtā kārta (jumta rekonstrukcija), bērnudārzā "Vārpiņa" - virtuves telpu remonts, bērnudārzā "Zemenīte" - ēkas siltināšana un telpu remonts.

Bērnudārzā "Kamolītis" veikts iekštelpu remonts un jumta seguma avārijas remonts, bērnudārzā "Sprīdītis" - kāpņu telpu remonts un lapeņu izbūve, bērnudārzā "Lācītis" - ēkas siltināšanas un jumta rekonstrukcijas otrā kārta, kā arī apkures katla demontāža, bet bērnudārza ēkai Skautu ielā 1A īstenota rekonstrukcijas projekta izstrāde.

Kā ziņots, arī 2012.gadā Jelgavas izglītības iestādēs notika plaši remontdarbi, kam no pašvaldības budžeta tika piešķirti 847 710 lati, neizmantojot Eiropas Savienības (ES) struktūrfondu finansējumu, iepriekš informēja Auza.

Jelgava, 1.sept., LETA.

Foto: rakstā izmantots pēc Creative Commons licencēts attēls no vietnes www.flickr.com; autors Editor B
 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Kāpēc vērts izvēlēties metāla durvis savam mājoklim?

Kāpēc vērts izvēlēties metāla durvis savam mājoklim?

Šodienas aktīvajā dzīves ritmā metāla durvis ir kļuvušas par neatņemamu ģimenes mājas, dzīvokļa, lauku vai dārza mājas sastāvdaļu. Galvenais iemesls, kāpēc metāla konstrukcijas, tai skaitā metāla durvis, izpelnījušās tik lielu popularitāti, ir to augstā izturība, pateicoties kurai, dzīves telpas kļūst drošākas pret uzlaušanu un garnadžu mēģinājumiem piesavināties vērtīgas mantas. 

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

SIA "Baltic Management Force" – veļas mašīnas, veļas žāvētāji, trauku mazgājamā mašīna

Velas_mashinas_velas_zhavetaji_trauku_mazgajama_mashina_Baltic_Management_Force_SIA

Veļas mašīnas jau sen kļuvušas par tām iekārtām, bez kurām nu nekādi nevar iedomāties ikdienas sadzīvi. Kā nekā – tās, tāpat kā citas tehnoloģijas, krietni atvieglo mūsu dzīvi, ļaujot ietaupīt tik dārgo laiku. Taču mūsdienās veļas mašīnas tiek aprīkotas ar visdažādākajiem parametriem un daudzām noderīgām funkcijām, kas pircējos bieži vien izraisa apjukumu un krietni sarežģī galīgā lēmuma pieņemšanu.

SIA "Erfe" – skursteņi, dūmvadi, apkures katli

skursteni_dumvadi_apkures_katli_erfe_sia

Skursteņi ir punkts uz "i" ēku apkures dūmvadu sistēmām. Ikviens mājokļa īpašnieks vēlas, lai tie gan kvalitatīvi pildītu savas funkcijas, gan veiksmīgi iekļautos ēkas vizuālajā tēlā. Skursteņi, pirmkārt, izvada dūmgāzes no dūmvada sistēmas.