abc.lv skaitļos

Lietotāji online41
Aktīvie uzņēmumi24898
Nozares raksti1135
Ekspertu atbildes3041
“Junkors” filtri – filtri dzeramajam ūdenim : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

“Junkors” filtri – filtri dzeramajam ūdenim

“Junkors” filtri – filtri dzeramajam ūdenim

Ūdens kvalitātes noteikšana un ūdens attīrīšana
Kaut gan Latvijā ir novērojama visai augsta dzeramā ūdens kvalitāte, krāna ūdens ne vienmēr ir derīgs lietošanai bez papildus ūdens attīrīšanas. Precīzu ainu par jūsu mājsaimniecībā pieejamā ūdens kvalitāti sniegs laboratoriskie izmeklējumi. Tomēr arī nepatīkama piegarša, smaka vai sarkanbrūna nokrāsa var liecināt par to, ka dzeramais ūdens tiek pārlieku hlorēts, tas satur kaļķi, dzelzi un pat baktērijas, un dažādus organiskos savienojumus, kas rodas novecojušās ūdens apgādes sistēmās. 


Par zemu ūdens kvalitāti var liecināt arī citi faktori – sausa ķermeņa āda, kaļķakmens nogulsnes tējkannās, veļas mašīnās un citā sadzīves tehnikā. Ja esat sastapušies ar kādu no šīm problēmām, visticamāk, ikdienā izmantojat pārāk cietu ūdeni ar augstu dzelzs, kalcija vai magnija jonu daudzumu.

Ūdens attīrīšana ar ūdens filtriem ir ātrs, kvalitatīvs un ekonomisks veids, kā uzlabot dzeramā ūdens kvalitāti un iegūt ūdeni, kas ir piemērots lietošanai uzturā un ir saudzīgs pret jūsu sadzīves tehniku. 

“Junkors” ūdens attīrīšanas iekārtas: https://www.junkorsfiltri.lv/udens-attirisanas-filtri/


Ūdens filtri 
SIA “Eirofiltri” piedāvā iegādei augstākās kvalitātes Latvijā ražotus “Junkors” ūdens filtrus, kas ir pārbaudīti Reģionālās Vides Pārvaldes Ekoloģiskajā laboratorijā un testēti Nacionālajā Vides un Veselības aizsardzības centrā. 

“Junkors” ūdens filtru priekšrocība ir divkārtējā ūdens attīrīšana – mehāniskā un ķīmiskā. Tas nozīmē, ka filtrs attīra ūdeni gan no nevajadzīgiem mehāniskiem piemaisījumiem (rūsa, nogulsnes, smiltis, ūdenszāles, māls), gan no hlora, sliktas piegaršas, smakas, arsēna, dzīvsudraba, dažādām eļļām, herbicīdiem, pesticīdiem un kancerogēniem. Lai panāktu vēlamo rezultātu, “Junkors” ūdens attīrīšanas filtriem ir dažādas attīrošās daļas. Poliestera šķiedra vai presēts polipropilēns tiek lietots mehāniskajā ūdens attīrīšanas procesā. Savukārt aktīvā ogle vai polifosfāta sāļi nodrošina ķīmisko ūdens attīrīšanu.

Mūsu piedāvātos ūdens filtru ir viegli uzstādīt (20 minūšu laikā), tie palīdz ietaupīt naudu, neaizņem daudz vietas un ir viegli nomaināmi. Izmantojot “Junkors” ūdens filtrus, jūs iegūstat dzidru, tīru dzeramo ūdeni bez sliktas piegaršas, kuru var izmantot pat zīdaiņu mazgāšanai.

Vairāk par “Junkors” ūdens filtriem: https://www.junkorsfiltri.lv/produkcija/

 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Demontēs vairākus padomju režīmu slavinošus objektus Rīgā

Demontēs vairākus padomju režīmu slavinošus objektus Rīgā

Pirmdien, 26. septembrī, Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja atbalstīja priekšlikumu demontēt vairākus padomju režīmu slavinošus objektus galvaspilsētā. Tāpat nolemts pieņemt fonda Ziedot.lv ziedojumu padomju armijas karavīru pieminekļa nojaukšanai Pārdaugavā. Lēmumprojektus vēl jāapstiprina Rīgas domei.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.