abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1165
Ekspertu atbildes3041
Kā atjaunot terasi, lai tā izskatītos tik svaiga kā agrāk? : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Kā atjaunot terasi, lai tā izskatītos tik svaiga kā agrāk?

Kā atjaunot terasi, lai tā izskatītos tik svaiga kā agrāk?

Grīdas Guru atjauno ne tikai grīdas, bet arī terases. Ikvienas terases atjaunošanai individuāla pieeja ir nepieciešamība, jo apstrādes veids jāizvēlas atkarībā no tā, vai terasei ir gropes un ar ko tā ir apstrādāta iepriekš – eļļu, laku, beici. Galvenais atjaunošanas procesā ir pilnībā noņemt iepriekšējo uzklāto kārtu, lai koks ir gatavs uzsūkt jauno apstrādes līdzekli. Gludās apstrādes process ir tāds pats kā grīdai, kur galvenie darba instrumenti ir pulieris, galvenā orbitālā un ekscentra slīpmašīnas. 


Tomēr īstie terases dēļi vienmēr būs ar gropēm, tās novērš dēļu plaisāšanu. Visbiežākā kļūda, ko pieļauj īpašnieki, ir terases neatjaunošana vairāku gadu garumā, ilgākā laika periodā eļļa vai cits apstrādes slānis pilnībā noārdās un sāk bojāties pats koks.

 

 

Grīdas Guru piedāvā pakalpojumus ar jauno birstīšu tehniku. 

 

 

Profesionālā līmenī šo darbu var paveikt tikai ar ļoti reti sastopamo “lielo terases mašīnu”. Tā ir aprīkota ar jaunām saru birstītēm, kas spēj iekļūt jebkurā spraugā un iztīrīt no tās veco apstrādes kārtu, nesabojājot pašu dēli. 

 

lp.gridasguru.lv

20 039 001

Facebook.com/Gridasguru

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

No 2. decembra uz Vidzemes šosejas (A2) sāks darboties mainīgās elektroniskās ceļazīmes, kas ir daļa no satiksmes vadības sistēmas, kas tiek veidota projekta SMART E263/E77 ietvaros uz valsts galvenā autoceļa Rīga–Sigulda–Veclaicene (A2) posmā no 14,7.km līdz 191.5. km.

Pielaiko telpu, māju, dārzu