abc.lv skaitļos

Lietotāji online27
Aktīvie uzņēmumi19872
Nozares raksti872
Ekspertu atbildes2498
Kā iekārtot interjeru atbilstoši zodiaka zīmei? : abc.lv

Kā iekārtot interjeru atbilstoši zodiaka zīmei?

Kā iekārtot interjeru atbilstoši zodiaka zīmei?

Tu vēlies atjaunot sava mājokļa izskatu, taču nezini, ar ko sākt? Kāpēc gan neizpētīt savu horoskopu, lai noskaidrotu, kādas krāsas, dekorācijas un stils tavai zodiaka zīmei ir vispiemērotākie? Saskaņā ar astroloģiju, zvaigznājam ir ietekme uz visdažādākajām mūsu dzīves sfērām – uzvedību, raksturu, domāšanu, paradumiem, tāpat arī uz jautājumiem, kas saistīti ar mājokļa iekārtošanu. Katrai horoskopa zīmei ir sava noteikta krāsu gamma, kas spēj labvēlīgi ietekmēt noskaņojumu un pašsajūtu. Pat ja neesi no tiem, kas tic horoskopiem, dzīvokļa iekārtošana atbilstoši zvaigznājam var izrādīties pat ļoti intriģējoša un aizraujoša. Kas zina, iespējams, ja ņemsi vērā tieši savai horoskopa zīmei raksturīgās iezīmes, spēsi radīt sev apkārt tādu atmosfēru, kas liks tev justies emocionāli un fiziski labi, kā arī būt harmonijā ar savām mājām.

Auns

Vairumam aunu aso izjūtu dzīvē ir pietiekami, tāpēc ikdienas dzīvē viņus piesaista kaut kas mierīgs, kas neizraisa nekādas emocijas. Auniem nepatīk sevi ieskaut lielā mantu daudzumā – katrai lietai jāatrodas tai paredzētā un ērti pieejamā vietā – plauktā, skapī vai atvilktnē.

Ja esi dzimis auna zvaigznājā, tad interjerā tev piemērotas būs gaišas krāsas. Sienām vari izmantot gaišas tapetes ar ziedu zīmējumu vai ģeometriskiem rakstiem. Kā aunam tev, visticamāk, nepatīk monotonija un garlaicība, tāpēc noteikti padomā par kādu košu akcentu, kas piešķirs telpai raksturu. Vari izmantot, piemēram, spilgti dzeltenus dekoratīvos spilvenus vai lielu gleznu, plakātu, kurā dominē auna zodiaka zīmes krāsas – sarkanā, oranžā vai purpura – tās izcels tavu stipro personību. Neizmanto interjerā brūnos un bordo toņus – tie aunos izraisa aizkaitinājumu un nepārliecinātību.

Ugunīgās zīmes pārstāvji mīl ērtas, vienkāršas, bet kvalitatīvas mēbeles. Pievērs uzmanību mēbeļu formai un iekārto māju ar oriģinālas formas un dizaina krēsliem vai plauktiem. Aunu interjeru raksturo funkcionalitāte un minimālisms. Jo mazāk mantu izvietosi sev visapkārt, jo augstākas būs tavas spējas koncentrēties uz svarīgām lietām, kā arī mazāk laika būs jāvelta uzkopšanas darbiem.

Tev piemērotākais grīdas segums būs parkets vai lamināts ar mīkstu un siltu paklāju pa vidu. Tev pilnībā pietiks, ja istabā atradīsies tikai gulta, liels televizors un moderna sekcija, savukārt virtuvē tev noteikti patiks neliels pusdienu galdiņš ar ērtu un mīkstu stūra dīvānu.

Vērsis

Vērša zīmes pārstāvjus spilgti raksturo mīlestība pret komfortu, skaistām lietām un mākslas darbiem. Viņi īpaši novērtē kvalitatīvus, dabīgus, oriģinālas tekstūras materiālus, kas ir patīkami pieskārienam. Tāpat vērša zīmes pārstāvji pievērš lielu uzmanību detaļām – gan interjerā, gan apģērbā izpaužas viņu lieliskā gaume. Katrs sīkums tiek izvēlēts ar mīlestību un katrai lietai ir sava vēsture.

Kā jau augstas kvalitātes, stabilitātes un greznības cienītāji, un vienlaikus dabas mīļotāji, vērši bieži vien dod priekšroku koloniālajam stilam. Tam raksturīgs klasisks interjers, augstas kvalitātes mēbeles, dabīgi materiāli un eksotiski motīvi. Kā vērsim tev savā mājoklī ir nepieciešamas ērtas mēbeles, kas rada pastāvības un drošības sajūtu, piemēram, lieli ādas krēsli un dīvāni, koka galdi un kumodes, praktiski grāmatu plaukti, savukārt pītās mēbeles un augi podiņos piešķirs šādam interjeram viegluma un svaiguma sajūtu.

Koloniālā stila interjerā bieži tiek izmantoti tādi materiāli kā tīkkoks, sarkankoks un rotangpalma. Telpu dekorācijās tāpat sastopami dienvidvalstu motīvi – dažādu dzīvnieku kažoka raksti, tropu augi, neparasts tapešu zīmējums vai no siltām zemēm atvestas dekoratīvās skulptūras. Šāds interjers izstaro mīlestību pret tradicionālām vērtībām, klasisku greznību un tai pat laikā arī mājīgumu.

Tev kā vērsim interjerā piemērotākie būs nomierinoši dabas toņi – visas koku, zemes un augu nokrāsas.

Dvīņi

Dvīņi ir viena no mākslinieciskākajām un nepastāvīgākajām zodiaka zīmēm, kas izpaužas arī viņu mājokļa iekārtojumā. Kā jau komunikablām būtnēm, viņiem mājoklis kalpo kā iespēja uzaicināt draugus un jautri pavadīt laiku, nevis kā vieta, kur pabūt vienatnē. Tāpēc dvīņi dod priekšroku lielām, plašām un gaišām telpām, kurās vienmēr būs ērti pat lielai kompānijai.

Vēl viena ļoti svarīga dvīņu mājokļa iezīme ir pastāvīga gatavība pārmaiņām. Stabilitāte un garlaicība dvīņus biedē, tāpēc interjerā viņiem ir svarīga funkcionalitāte – dvīņi izvēlas transformējamas mēbeles, piemēram, mazu kumodi, kuru var pārvērst par lielu galdu, kad ierodas viesi vai gultu, kuru var pārveidot par kompaktu dīvānu. Telpu interjeru viņi mēdz papildināt ar oriģinālas formas grāmatu plauktiem, suvenīriem, kas atgādina par īpašiem dzīves mirkļiem, kā arī interesantām dekorācijām. Tev kā dvīnim ļoti noderīgs interjera dizaina elements varētu būt tāfele, kur pierakstīt spontānas idejas, savas radošās domas un veicamo darbu sarakstus.

Dvīņiem piemērots būs interjers "high-tech" stilā, taču viņi māk radīt arī paši savu, unikālu interjera dizainu, meistarīgi kombinējot dažādus stilus.

Interjerā galvenokārt tiek izmantoti piesātināti dzeltenie, kā arī visi zilo un zaļo krāsu toņi, savukārt sarkanos, melnos un pelēkos toņus dvīņi izvēlas ļoti reti.

Vēzis

Vēža zīmē dzimušiem  nav nekā svarīgāka par ģimeni un mājas pavardu. Šī rakstura iezīme ir manāma gan viņu gaumē, gan interesēs, pat apģērba un interjera izvēlē, tāpēc viņi noteikti neizvēlēsies iekārtot mājokli minimālisma stilā – piemērotāks būs mājīgs kantrī dizains.

Kantrī stilu raksturo dabīgi materiāli, ērtas mēbeles un dekoratīvi priekšmeti. Šāda stila interjerā bieži ir sastopamas ģimenes fotogrāfijas pie sienām, silti pledi un pūkaini aitas vilnas paklāji – viss, kas nepieciešams vēža kā ģimenes cilvēka labsajūtai. Īpaši omulīgi izskatīsies kantrī stilā iekārtota guļamistaba.

Izmanto savā interjerā baltos un maigi zilos toņus – tie ideāli iederēsies kantrī dizainā. Savukārt ar koka mēbeļu palīdzību varēsi piešķirt telpai siltu un mājīgu noskaņojumu. Ja iekārtosi mājokli šādā stilā, tad tajā vienmēr būs jūtama drošības, sirsnības un viesmīlības gaisotne.

Vēža zīmes pārstāvjiem ļoti nepatīk atbrīvoties no vecām lietām, jo katra no tām kalpo kā atmiņa par kādu īpašu notikumu vai konkrētu dzīves periodu. Tāpēc kantrī stils tavam raksturam būs ļoti piemērots, jo tas ļaus tev izveidot sev apkārt tādu noskaņojumu kā senās zemnieku mājās, kur katrai lietai ir savs stāsts, kā arī redzamā vietā novietot dažādus sirdij mīļus priekšmetus. Mājīgajā kantrī stila interjerā harmoniski izskatīties arī dažādi pašdarinājumi – izšuvumi, spilveni, pat grozs adīšanas piederumiem.

Lauva

Lauvas ir karaliski dzīvnieki, tāpēc šīs zīmes pārstāvji pievērš lielu uzmanību tam, kādu iespaidu viņi par sevi atstāj.  Katra lauvas mitekļa interjera detaļā ir izteikti jūtama lauvas tieksme uz bagātību un  krāšņumu – šajā zīmē dzimušie piešķir lielu nozīmi populāriem un dārgiem zīmoliem, kā arī kvalitatīviem un dabīgiem materiāliem.

Ja esi dzimis lauvas zīmē, tad tev noteikti nebūs piemērots klasiskais interjera dizains. Lauvas savu mājokli parasti neiekārto kādā noteiktā stilā, bet gan meistarīgi kombinē klasiskā, mūsdienīgā un avangarda stila elementus ar etniskiem motīviem.

Lauvu interjerā nereti var sastapt dārgas luksusa klases mēbeles, dažādus mākslas darbus, spoguļus, stikla vai kristāla vāzes, dzīvnieku kažoka rakstus, kā arī mirdzošus priekšmetus un zelta izstrādājumus. Taču, ja tomēr tavs budžets neļauj iegādāties dārgas lietas, interneta vietnēs ir pieejama ļoti plaša informācija, ieteikumi un paņēmieni, kā likt mājoklim izskatīties dārgi, neieguldot tajā milzīgus līdzekļus.

Interjerā lauvas izvēlas košas krāsas – piemērotākie ir zelta un sudraba, kā arī sarkanie, purpura, oranžie un melnie toņi.

Lauvas zīmē dzimušie ir stipras un kaislīgas personības, viņu temperaments ir ļoti līdzīgs austrumu valstu iedzīvotājiem. Droši dekorē savu mājokli ar dažādiem etniskiem ornamentiem un košām dekorācijām. Tā tu piešķirsi telpām austrumniecisku noskaņu, kas dos tev enerģiju un izcels tavu neparasto būtību.

Jaunava

Jaunavas dod priekšroku mierīgam, ieturētam un pārbaudītam klasiskajam interjera dizainam, tāpēc šīs zīmes pārstāvji jutīsies neērti ekstravagantās un pārlieku mūsdienīgās telpās –  tām jābūt gaišām, plašām un tīrām, savukārt mēbelēm – vienkāršām, bet tai pat laikā kvalitatīvām un ērtām. Tā kā jaunavas nemīl eksperimentēt ar krāsām, tad viņu interjers parasti ir ieturēts klasiskā krāsu gammā, kurā ietilpst baltie, pelēkie, bēšie un zilganie toņi.

Jaunavas mājokļa iekārtošanai pieiet ar ļoti rūpīgu attieksmi un augstu novērtē dabīgus materiālus, kvalitatīvas mēbeles. Ļoti daudz laika tiek veltīts tīrīšanas un uzkopšanas darbiem, kā arī lietotu priekšmetu atjaunošanai vai labošanai.

Jaunavu dzīvesvietas iekārtojumā izpaužas viņu racionālisms – telpām ne tikai jāizskatās lieliski, bet arī jābūt praktiskām. Kā dekorācijas vari izmantot vienkāršas stikla vāzes, lakoniskas lampas vai sudraba svečturus, kas ar savu smalko izskatu piešķirs tavam miteklim īpašu eleganci.

Svari

Svari itin visā novērtē estētiku un skaistumu, tāpēc viņu mājā vienmēr valda elegance, līdzsvars, harmonija un miers. Interjerā dominē gaiši un maigi pasteļtoņi, viegli, gaisīgi audumi no dabīga materiāla, piemēram, zīds, mežģīnes vai tills, kas telpai piešķir viegluma sajūtu un romantisku noskaņu.

Izvēlies vieglas un vienkāršas mēbeles, lai telpā nodrošinātu pēc iespējas vairāk brīvas vietas, gaisa un gaismas. Vislabāk būs piemērotas mēbeles ar stikla vai metāla virsmu.

Mierīgajam un izsmalcinātajam svaru raksturam būs piemērots romantiskais stils – neatkarīgi no izvēlētā interjera dizaina, viņi ar dažādu dekorāciju un aksesuāru palīdzību vienmēr spēj piešķirt telpai romantisku noskaņu. Neskatoties uz to, ka dažu svara zīmes pārstāvju mājas var atgādināt mākslas galeriju ar plašu oriģinālu mākslas darbu klāstu, tajās tik un tā ikviens jutīsies omulīgi.

Svariem piemīt tendence pievērst pārāk lielu uzmanību priekšmetu izskatam, nedomājot par to funkcionalitāti, tāpēc viņiem būtu vēlams izvairīties no izpārdošanām un lietotu mantu iegādes.

Skorpions

Skorpiona zīmes pārstāvji ir kaislīgas un noslēpumainas personības, un šīs rakstura iezīmes, protams, izpaužas arī viņu mājokļa interjerā.  Noslēpumains, iespaidīgs un intriģējošs – tieši tādā interjerā skorpioni jūtas vislabāk. Skorpioniem ir nepieciešamas spilgtas emocijas, kas barotu ar enerģiju, tāpēc garlaicīgs un konservatīvs interjers nav domāts šai horoskopa zīmei. Nedaudz teatrāls, efektīvs un dramatisks stils kā tumšais glamūrs būs pat ļoti piemērots skorpiona zīmes spilgtajai personībai. Skorpiona mājoklī jāvalda vienotam stilam –  gan attiecībā uz sienām, gan materiāliem, gan tekstūrām un citām interjera sastāvdaļām.

Skorpioni ar lielāko prieku pievērš uzmanību detaļām un ar šim zodiakam raksturīgo kaisli pieiet dizaina jautājumiem. Tavu kā skorpiona zīmes pārstāvja neparasto un oriģinālo būtību lieliski izcels, piemēram, eksotiskas statujas, senlaicīga izskata lustras, zīda spilveni un neparasti paklāji.

Krāsu ziņā skorpions izvēlās tumšus un piesātinātus toņus, kas piešķir telpai noslēpumainību, piemēram, vīna sarkano, burgunda, piesātinātu brūno, tumši violeto, indigo, tumši zilo un melno krāsu, kā arī augstu novērtē unikālas vai antīkas tekstūras, kas kopā padara telpas īpaši kreatīvas.

Izvēloties mēbeles, skorpions dod priekšroku mīkstiem un maigiem audumiem, kā arī elegantām tekstūrām, piemēram samtam. Skorpionam nepieciešama tāda atmosfēra, kurā var ļaut vaļu sapņošanai un kaislei. Daudz sveču un liela, krāšna gulta radīs īsto noskaņu kaislīgā skorpiona mājā.

Strēlnieks

Strēlniekam ļoti piemērots ir interjers bohēmiskā stilā. Tas sevī apvieno strēlnieka kaislību uz eksotiku, tālām valstīm un ceļojumiem, kā arī radošo garu, domu brīvību un tieksmi uz bohēmisku dzīvi. Strēlnieka gaumē būs košas, dzīvespriecīgas krāsas, nestandarta risinājumi interjerā, eksotiskas dekorācijas, daudzveidīgi audumi un dažādu stilu kombinācijas. Viņš neieciklējas tikai uz kādu noteiktu stilu, tāpēc klasiskā, ieturētā interjerā viņam būs garlaicīgi. Savukārt brīvais bohēmiskais stils palīdzēs atklāt strēlnieka potenciālu.

Strēlnieku interjers ir piepildīts ar optimistiskiem toņiem – dzelteniem, oranžiem, ziliem, tirkīzziliem un lillā. Mīl drosmīgas kombinācijas un ļoti ērti jūtas savā košajā, mūsdienīgajā un radošajā mājoklī. Obligāts interjera elements strēlnieka mājā ir grāmatu plaukti, kur būtu vieta visām grāmatām, žurnāliem, avīzēm. Plauktos strēlnieki glabā suvenīrus un dažādas kolekcijas, kas atvestas no ceļojumiem, kā arī draugu dāvanas, piemēram, Budas statujas, āfrikāņu maskas, figūriņas no Indonēzijas – katra lieta viņos raisa atmiņas un patīkamas asociācijas. No materiāliem strēlnieki izvēlas dabīgo koku, čugunu, daudzveidīgu tekstilu, stiklu, savukārt nemīl plastmasas un sintētiskos materiālus.

Priekšroku dod vieglām un mobilām mēbelēm, kuras var ērti un ātri pārvietot. Piemēroti būs saliekamie krēsli, pufi, daudzfunkcionāli galdiņi un tamlīdzīgas mēbeles. Viņiem patīk pieņemt mājā viesus, tāpēc ļoti svarīgi, lai interjers būtu piemērots ilgām pasēdēšanām un lielām kompānijām.

Mežāzis

Mežāža galvenās vērtības ir mājas, pastāvība, uzticamība un tradīcijas. Šajā zvaigznājā dzimušajiem tuvs ir klasiskais stils, savukārt neatņemama interjera sastāvdaļa ir augstas kvalitātes mēbeles no dabīgā koka, pūkaini paklāji un pieskārienam patīkami audumi. Mežāža māja ir viņa cietoksnis, tāpēc tajā visam jābūt stabilam un drošam – izturīgas durvis, kāpnes ar platām margām, lieli ādas dīvāni, masīvi skapji un kvalitatīvs galds, kas piemērots visas ģimenes kopā sanākšanas reizēm.

Mežāži dod priekšroku tumšiem zemes un koksnes toņiem. Viņu interjerā bieži sastopami visi brūnās, pelēkās un tumši zaļās krāsas toņi, patīk arī melnās, baltās un pelēkās krāsas kombinācijas, kas vienmēr izskatās izsmalcināti, kvalitatīvi un gaumīgi. Nepatīk košas un nedabiskas krāsas.

Mežāža mājoklī  sastopamas visdažādākās tekstūras, piemēram, krēsli ar mīkstu ādas apdari, pūkains paklājs, silts vilnas pleds, blīvi samta aizkari. Ja mežāzis dzīvo privātmājā, tad tā galvenais elements ir kamīns, jo kas gan labāk var simbolizēt tradīcijas un klasiku kā malkas sprakšķēšana un mājas pavarda siltums?

Ūdensvīrs

Interjerā ūdensvīram raksturīga nestandarta un radoša pieeja. Vislabāk viņi jūtas pilsētas vidē, tāpēc arī interjers būs iekārtots mūsdienīgā stilā. Viņiem svarīgi just apkārtējās dzīves ritmu. Ideāli ir piemērotas plašas un gaišas telpas, kurās jūtama brīvība un nestandarta pieeja. Ultramodernais stils mežāžiem ir vispiemērotākais.

Dažu ūdensvīru mājas var atgādināt kādu fantastikas žanra filmu, pateicoties lielam stikla, metāla, plastmasas materiālu daudzumam un mirdzošām, pulētām virsmām. Ūdensvīrs novērtēs augstus griestus, lielus logus un neparastu telpas plānojumu. Viņš izveidos sev apkārt unikālu interjeru, kas izcels viņa raksturu un aizraušanos. Krāsu gammu parasti izvēlas no debesziliem, sudrabotiem, violetiem, aveņu krāsas un lillā toņiem, taču neiebilst arī pret melnbaltu interjeru ar košiem akcentiem.

Ūdensvīriem svarīga ir kārtība, tāpēc telpas viņu mājoklī reti kad ir pārblīvētas ar lietām un liekiem dekoriem, nevajadzīgiem aksesuāriem. Neparastu noskaņu ūdensvīra mājas interjeram piešķirs senlaicīgu un mūsdienīgu mēbeļu kombinācija, vienkāršu un sarežģītu tekstūru apvienojums, dažādu stilu un krāsu salikums. Mājokļa dekoram visticamāk viņi izvēlēsies vienu, bet lielu mūsdienīgās mākslas priekšmetu, piemēram, masīvu statuju vai nestandarta formas vāzi, kuru obligāti radoši noformēs.

Zivis

Ja tu esi dzimis zivs zvaigznājā,  tad visticamāk tu iekārto māju, ieklausoties savā intuīcijā un pilnībā paļaujoties uz savu fantāziju. Māja tavas zodiaka zīmes pārstāvju  dzīvē ieņem svarīgu vietu, jo zivīm patīk pabūt vienatnē un izbaudīt mieru. Mājoklis zivīm var būt vienlaicīgi gan radošā studija, gan omulīga vietiņa, kur var paslēpties no apkārtējās pasaules. Interjera dizainā zivis neseko stingriem noteikumiem, bet gan iekārto savas mājas tā,  lai paši tajās justos komfortabli un mājīgi. Interjerā bieži tiek izmantotas vintāžas stila mēbeles, neparasti aksesuāri, dažādas tekstūras audumi bohēmas stilā, kas kopā veido īpašu zivīm tīkamu noskaņu.

Obligāts zivju mājokļa elements ir aizkari, baldahīns no viegliem, gandrīz caurspīdīgiem un gaisīgiem materiāliem. Šāds interjers vienlaicīgi var atgādināt gan austrumu telti,  gan sapņu pili, gan zemūdens valstību. Maigie un dabiskie toņi vēl vairāk pastiprina šo efektu. Zivis neērti jūtas monotonās un pelēkās telpās, tāpēc savu mājokli vienmēr izrotā pēc savas gaumes. Mīļākās krāsas interjerā –  jūras, akvamarīna, ceriņu un lavandas toņi. Izvairās no košām un nedabiskām krāsām. Zivs mājā dominē tekstilizstrādājumi – krāsaini dekoratīvie spilveni, pārklāji, paklāji un abažūri, kas piešķir mājoklim īpašu noskaņu   – tādu, kas raisa vēlēšanos pasapņot.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "Latvijas Tālrunis" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un SIA "Latvijas Tālrunis" ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Dušas trapi – ērts, praktisks un drošs risinājums dušas telpai

Dušas trapi – ērts, praktisks un drošs risinājums dušas telpai

Arvien biežāk privātmāju un dzīvokļu īpašnieki parasto duškabīņu un vannu vietā izvēlas dušas trapus. Tie jūtami ietaupa vietu, kā arī krietni atvieglo telpas kopšanu, jo traps ir grīdā iebūvējama konstrukcija, kura pieejama visdažādākajā tehniskajā un dizaina izpildījumā. Tas var kalpot gan kā glauns interjera dizaina elements, gan var būt pavisam neuzkrītošs, organiski saplūstot ar grīdas segumu. 

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzbūvēt māju, ja pietrūkst naudas?

Kā uzbūvēt māju, ja pietrūkst naudas?

Vai ir cerības kļūt par mājas īpašnieku ar vidējiem vai pat zemiem ienākumiem? SIA REIZ jums var piedāvāt ne tikai apbūves gabalus, bet arī palīdzēt atrast ceļu pie jūsu sapņu īpašuma. 

Aktualitātes

Aicina pieteikt objektus skatei "Gada labākā būve Latvijā 2020"

Aicina pieteikt objektus skatei "Gada labākā būve Latvijā 2020"

Latvijas Būvnieku asociācija un Latvijas Būvinženieru savienība izsludina 2020. gadā ekspluatācijā nodoto objektu pieteikšanu nozares sabiedrisko organizāciju organizētajā skatē "Gada labākā būve Latvijā 2020" sadarbībā ar "Tikkurila". Skate notiek jau 23. gadu.

Uzņēmējs runā

Alternatīvas apbūves idejas

upside_down_house_in

Ja gribas ne tikai mājokli, bet kaut ko vienreizēju, aizraujošu un izaicinošu, tad kādēļ gan to paturēt tikai savos sapņos - atliek tikai piemeklēt drosmīgu arhitektu, atbildīgu būvinženieri un varošu celtnieku. SIA REIZ var jums palīdzēt!