abc.lv skaitļos

Lietotāji online84
Aktīvie uzņēmumi25213
Nozares raksti1277
Ekspertu atbildes3041
Kā izvēlēties labākos logus savai mājai? : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Kā izvēlēties labākos logus savai mājai?

Kā izvēlēties labākos logus savai mājai?

Ja domājat par jaunas mājas celtniecību vai esošās pārveidošanu, jums var rasties jautājums par to, kā izvēlēties labākos logus savam projektam. Pirms sākat meklēt labāko risinājumu, ņemiet vērā, ka logi ietekmē ne vien ēkas ārējo izskatu, bet arī komforta līmeni iekštelpās. 

Svarīgākie aspekti, kas jāņem vērā, izvēloties logus!

  • Izskats. PVC logi ir universāls risinājums, turklāt pieejami ne tikai klasiski baltā, bet arī citās krāsu variācijās. Koka logi savukārt radīs omulīgāku noskaņu. Alumīnija logiem ir lakonisks dizains, tie piemēroti ne tikai dzīvojamām ēkām, bet arī sabiedriskām celtnēm.
  • Energoefektivitāte. Pievērsiet uzmanību arī logu energoefektivitātei. Tā ietekmē gan apkures izmaksas, gan komfortu un ilgtspējību.
  • Funkcionalitāte. Pirms logu iegādes ir vērts arī pārliecināties par to funkcionalitāti. Vai tie būs ērti atverami un kopjami? Šis aspekts ir būtisks, lai nodrošinātu, ka izvēlētie logi būs labs ilgtermiņa ieguldījums.
  • Montāža. Vēl viens svarīgs aspekts ir logu montāža. Daļai logu tā ir vienkārša, citiem – prasa lielākas pūles. Jebkurā gadījumā šo darbu ir labāk uzticēt profesionāļiem.
  • Atrašanās vieta. Ņemiet vērā, kādā virzienā logi tiks vērsti, cik daudz tie būs pakļauti tiešai saules un laikapstākļu ietekmei. Piemēram, lieli logi saules pusē nozīmē, ka vasaras laikā telpa ļoti uzkarsīs.
  • Krāsa un stils. Būtisks faktors ir arī logu rāmju dizains un krāsas. Arī šajā ziņā izvēles iespējas ir ļoti daudzveidīgas.
  • Cena. Izvēloties logus, atcerieties, ka jūs saņemat to, par ko maksājat. Vislētākie logi, iespējams, nebūs labs ilgtermiņa risinājums. Kvalitatīviem logiem jānodrošina labs izskats un funkcionalitāte daudzu gadu garumā.

Veltiet laiku, lai izvērtētu gan savas prasības, gan piedāvājumus. Tas palīdzēs jums izvēlēties vislabāko ilgtermiņa risinājumu. 

Kvalitatīvus logus piedāvā "Labo logu aģentūra". Izvēlei koka, alumīnija, kā arī plastmasas logi. Visiem logiem tiek nodrošināta 5 gadu garantija, kas tos padara par drošu izvēli. Zinošie uzņēmuma darbinieki sniegs konsultācijas un veiks iegādāto logu montāžu. Ieskatieties www.labologuagentura.lv un izvēlieties savām vajadzībām atbilstošāko risinājumu! 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

ARI Stone – augstas kvalitātes akmens virsmas jūsu interjeram

ARI Stone – augstas kvalitātes akmens virsmas jūsu interjeram

ARI Stone ir uzņēmums, kas apvieno jaunākās inovācijas, augstākās kvalitātes akmens materiālus un bezgalīgas dizaina iespējas, lai palīdzētu jums izveidot jaunus interjera elementus. Uzzināsim, kas ietilpst ARI Stone piedāvājumā un kādi ir šīs sezonas jaunumi un dizaina aktualitātes!

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai