abc.lv skaitļos

Lietotāji online54
Aktīvie uzņēmumi24898
Nozares raksti1135
Ekspertu atbildes3041
Kā izvēlēties mēbeles viesistabai? : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Kā izvēlēties mēbeles viesistabai?

Kā izvēlēties mēbeles viesistabai?

Vai aktuāla mēbeļu iegāde viesistabai? Neatkarīgi no tā - vēlaties tikai jaunu dīvānu vai arī gribat iekārtot visu telpu no jauna, Jums var noderēt daži padomi, kas palīdzēs izvēlēties piemērotākos risinājumus. 

Kāda veida mēbeles jums vajadzīgas? 

Kāda veida mēbelēm jābūt viesistabā? Tas noteikti ir ērts dīvāns, plaukti, televizora galds vai plaukts un žurnālgaldiņš. Protams, šis saraksts var tikt papildināts un pielāgots atkarībā no katra individuālajām vēlmēm un vajadzībām. 

Kāda stila mēbelēm dot priekšroku? 

Mūsdienās nopērkamas visdažādāko stilu mēbeles. Tomēr, izvēloties īsto, der padomāt par to, kā izvēlētā mēbele iekļausies pārējā telpas interjerā. Ja viesistabu iekārtojat no jauna, varat apsvērt mēbeļu komplekta iegādi, lai nodrošinātu vienotu stilu. Ir iespējams, protams, arī sakombinēt mēbeles pēc saviem ieskatiem. 

Kā izvēlēties dīvānu un atpūtas krēslus? 

Stūra dīvāns būs laba opcija, ja vēlaties maksimāli lietderīgi izmantot vietu telpā. Tāpat tas var palīdzēt nodalīt vienu zonu no citas, kas īpaši svarīgi telpās ar atvērto plānojumu. 

Jāpadomā arī par to, vai jums aktuāls izlaižams dīvāns ar veļas kasti, vienlaicīgi jāpievērš uzmanība auduma materiālam un citām svarīgām niansēm, lai būtu pārliecība, ka izvēlētā mēbele kalpos ilgi un labi. 

Kā alternatīva dīvānam var būt atpūtas krēsli. Tie aizņem mazāk vietas telpā un ir īpaši piemēroti tad, kad vienlaikus netiek uzņemti vairāki viesi un mājsaimniecībā nedzīvo daudz cilvēku. 

Līdzīgi kā tas ir ar dīvānu, arī izvēloties atpūtas krēslus, ir jādomā par konstrukciju, materiālu, audumu - ideālā gadījumā mēbelēm jābūt ne tikai skaistām, bet arī praktiskām. 

Ja meklējat kvalitatīvas un mūsdienīgas mēbeles, ieskatieties mēbeļu salona Kate piedāvājumā, kur atradīsiet plašu dažādu mēbeļu klāstu visām gaumēm un prasībām. 

Mēbeļu salons Kate piedāvā risinājumus ne tikai mājai, bet arī birojam, sniedzot plašas izvēles ne tikai tiem, kuri iekārto savu mājokli, bet arī tiem, kuriem aktuāla savas darba vietas labiekārtošana. 

Visērtāk interesējošās mēbeles iespējams atrast interneta vietnē www.kate.lv, kur varēsiet iepazīties ar daudzveidīgo piedāvājumu klāstu, ērti konfigurēt vēlamo mēbeles izskatu un veikt pasūtījumu. 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Demontēs vairākus padomju režīmu slavinošus objektus Rīgā

Demontēs vairākus padomju režīmu slavinošus objektus Rīgā

Pirmdien, 26. septembrī, Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja atbalstīja priekšlikumu demontēt vairākus padomju režīmu slavinošus objektus galvaspilsētā. Tāpat nolemts pieņemt fonda Ziedot.lv ziedojumu padomju armijas karavīru pieminekļa nojaukšanai Pārdaugavā. Lēmumprojektus vēl jāapstiprina Rīgas domei.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.