abc.lv skaitļos

Lietotāji online86
Aktīvie uzņēmumi24983
Nozares raksti1163
Ekspertu atbildes3041
Kāda individuālā kanalizācijas sistēma ir ērta lietotājiem un draudzīga dabai? : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Kāda individuālā kanalizācijas sistēma ir ērta lietotājiem un draudzīga dabai?

Kāda individuālā kanalizācijas sistēma ir ērta lietotājiem un draudzīga dabai?

Dzīvokļa īpašniekiem par kanalizācijas sistēmu daudz nav jādomā, jo centralizētā kanalizācijas sistēma visu izdara pati, atliek tikai dažreiz atrisināt kādu lokālu aizsērējumu, bet tas arī viss. Arī tad, ja jums ir privātmāja pilsētā, tad pieslēgties lokālajai centralizētajai kanalizācijai nav problemātiski. Bet, ja jums ir kārtīga latviešu viensēta vai vasarnīca bez tuviem kaimiņiem un jūs negribat ziemas naktīs skriet uz ķemertiņu ārā vai cīnīties ar smakām, ja sausā tualete ir ierīkota mājās, tad individuālās kanalizācijas ierīkošana ir sarežģītāks process, taču ar īstajiem sadarbības partneriem nekas nav neiespējams. 

Lai saprastu, kāda veida kanalizācijas sistēmu varat savā īpašumā ierīkot, ieteicams apskatīt mājaslapu www.bio-kanalizacijas.lv. Te jūs varēsiet atrast informāciju par dabai draudzīgām iespējām kanalizācijas notekūdeņu izvadīšanā, lai varētu izvērtēt, kādu risinājumu vēlaties. Piemēram, kanalizācijas ūdeņu uzkrāšanai ir pieejamas divu veida tvertnes – septiķi un notekūdeņu krājtvertnes. 

Notekūdeņu krājtvertnēs tiek savākti visi notekūdeņi no jūsu virtuves, tualetes un vannasistabas. Tās ir hermētiski noslēgtas tvertnes, tāpēc dabā nenonāk nekāds piesārņojums. Kad tvertne ir pilna, jums jāizsauc asenizatori, kuri tvertni iztukšos un aizvedīs to uz tuvāko attīrīšanas iekārtu. 

Septiķi savukārt ir jau daudz “gudrākas” tvertnes, kas pašas veic filtrācijas darbu. Trijos septiķa nodalījumos notekūdeņu cietās vielas tiek atdalītas no šķidruma, un šis šķidrums tiek iesūknēts infiltrācijas laukā, pēcāk iesūcoties gruntī. No vienas puses, notekūdeņu krājtvertnes uzstādīšana ir ātrāka un izmaksas attiecīgi mazākas, bet, no otras puses, krājtvertnei asenizatori jāsauc daudzreiz biežāk nekā septiķim, jo, piemēram, mazgājot veļu, traukus, ejot vannā un lietojot tualeti, ūdens tvertnē nonāk patiešām lielos daudzumos. Tāpēc var gadīties, ka ilgtermiņā par asenizatora pakalpojumiem samaksāsiet vairāk nekā tad, ja būtu uzstādīts septiķis, kas jāizsūknē daudz retāk, jo šķidrumi tur neuzkrājas.  

Apskatiet mājaslapu www.bio-kanalizacijas.lv un sazinieties ar uzņēmumu SIA I.V.Grupa! Uzņēmums ne tikai spēs sniegt individuālu konsultāciju, bet arī izstrādās plānu, saskaņos to būvvaldē un uzstādīs visu nepieciešamo, turklāt arī cenas ziņā šim uzņēmuma nav konkurentu!  

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu