abc.lv skaitļos

Lietotāji online26
Aktīvie uzņēmumi25309
Nozares raksti1270
Ekspertu atbildes3041
Kāda veida dāvanu izvēlēties celtniekam : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Kāda veida dāvanu izvēlēties celtniekam

Kāda veida dāvanu izvēlēties celtniekam
Autors: Davanusala.lv

Profesija, kas bieži tiek uzskatīta par pašsaprotamu un netiek pienācīgi novērtēta – celtnieks, neskatoties uz to, ka celtnieki ir tik svarīga ikviena dzīves sastāvdaļa. Bez celtniekiem mums nebūtu skaistu māju, lielveikalu un skolu, bez celtniekiem mums nebūtu neviens, kas salabos tekošo jumtu vai palīdzēs ar remontu. Viss, sākot no visvienkāršākajiem šķūnīšiem un beidzot ar grandiozām celtnēm, ir būvinženieru darba auglis.

Paturot to prātā, ir svarīgi atrast piemērotu dāvanu celtniekiem mūsu dzīvē. Un nav runa par dāvanu, kas iegādāta tikai, lai būtu dāvana, bet gan patiešām ņemot vērā katra cilvēka individualitāti un vēlmes. Tās var būt personalizētas dāvanas vai dažādi kuponi, tam nav nozīmes, galvenais ir izvēlēties dāvanu, paturot prātā dāvanas saņēmeju.

Lai padarītu jūsu dzīvi nedaudz vienkāršāku, mēs esam izveidojuši sarakstu ar pāris lieliskām dāvanu idejām. Sarakstā esam iekļāvuši dažādus produktus, kurus var izmantot ikdienā, kā arī nedaudz neierastas dāvanas, kas sniegs papildus emocijas un ļaus relaksēties.

Labākās dāvanas celtniekiem:

  • personalizēta mērlente,
  • personalizēts āmurs,
  • smieklīga krūze ar personalizētu uzrakstu,
  • personalizēta instrumentu josta,
  • darba apģērbs – kvalitatīvu darba apģērbu novērtēs ikviens celtnieks, tomēr jums ir jāpārzina konkrētā cilvēka vēlmes, jo katram ir savas iecienītākās firmas un uzņēmumi.

Netradicionālas dāvanas celtniekiem

Tomēr, ja nevēlaties dāvināt dāvanu, kas būtu saistīta ar personas ikdienu un darbu, tad lieliska doma ir dāvināt emocijas un piedzīvojumus.

Adrenalīna deva

Lidojums ar gaisa balonu, brauciens ar kvadracikliem vai lēciens ar gumiju būs lieliski piemērota dāvana ikvienam, kam patīk asas izjūtas. Uzdāviniet emocijas, ko nebūs iespējams aizmirst vēl ilgi.

Atpūta un relaksācija

Ja vēlaties sagādāt atpūtu, tad uzdāviniet dāvanu karti nedēļas nogalei SPA. Ikviens vēlas palaikam aizbēgt no ikdienas rutīnas un relaksēties SPA viesnīcā, arī celtnieki.

Ceļojums garšu pasaulē

Kuram no mums gan nepatīk gardi paēst? Uzdāviniet gardas vakariņas kādā no augstas klases restorāniem. Ja cilvēkam patīk baudīt gardus ēdienus lieliskā atmosfērā, tad šāda veida dāvana būs ideāli piemērota. 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Speciālistu čekliste elegantai vannasistabai

Speciālistu čekliste elegantai vannasistabai

Meklējot veidu, kā radīt patiesi greznas vannasistabas telpas, kvalitāte un dizains nekad nav bijuši otršķirīgi. “Geberit”, vadošais uzņēmums inovatīvu vannasistabas risinājumu jomā, kopā ar elitāru privātmāju projekta “Kaigan Villas” pārstāvi atklāj elegantas vannasistabas tapšanas noslēpumus, kur pārdomāta būs ikviena detaļa.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

STIPRO: Pielaiko telpu, māju, dārzu

STIPRO: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Uzņēmums „Stipro” ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem skrūvju, būvstiprinājumu un būvniecības palīgmateriālu vairumtirdzniecībā. 2003. gadā tika likts pamats uzņēmumam „Stipro”. Nosaukumā ietverta uzņēmuma būtība – STIprinājumi PROfesionāļiem. Uzņēmuma veiksmīgas darbības pamatā ir nemainīgas vērtības – saliedēta komanda, produkcijas kvalitāte, precizitāte un profesionāla klientu apkalpošana.