abc.lv skaitļos

Lietotāji online123
Aktīvie uzņēmumi24799
Nozares raksti1114
Ekspertu atbildes3041
Kādos gadījumos noder auto atvēršanas pakalpojums? : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Kādos gadījumos noder auto atvēršanas pakalpojums?

Kādos gadījumos noder auto atvēršanas pakalpojums?

Ikvienam autovadītājam neatkarīgi no tā, vai auto ir vecs vai salīdzinoši jauns, var rasties situācijas, kad auto atvēršana kādu iemeslu dēļ nav iespējama paša spēkiem, piemēram, aizcirtušās, iestrēgušas vai aizsalušas automašīnas durvis, pazaudēta atslēga vai radušies mehāniski bojājumi. Šie ir tikai daži no iespējamajiem gadījumiem, kad autovadītājam nākas meklēt profesionāla SOS servisa palīdzību, kas piedāvā risinājumu pat vissarežģītākajās situācijās.

Eksistē vairāki veidi, kā mēģināt atvērt automašīnas durvis bez atslēgas, tomēr auto atvēršana prasa lielu rūpību un precizitāti, kā arī pieredzi un atbilstošus, profesionālus instrumentus. 

Kādēļ auto atvēršanu uzticēt profesionālim? 
Lai procesa laikā netiktu bojāta automašīnas elektronika, kā arī neciestu pati automašīna un tai netiktu nodarīti citi vēl lielāki bojājumi, kas attiecīgi radītu papildu izdevumus un neērtības, ieteicams nemēģināt atvērt auto durvis pašam, bet auto atvēršanu atstāt pieredzējušu un sertificētu meistaru ziņā, kas darbu spēs paveikt saudzīgāk, kā arī nepieciešamības gadījumā uzreiz veiks slēdzenes remontu vai nomaiņu. 

Profesionālam meistaram būs pa spēkam atvērt jebkuras markas automašīnas durvis, pirms tam rūpīgi izvērtējot problēmu un piedāvājot drošāko un piemērotāko risinājumu. Auto atvēršana prasmīgam darbiniekam parasti neaizņem ļoti daudz laika, taču tas atkarīgs no radušās situācijas.

Svarīgi atcerēties, ka tāpat kā situācijās, kad nepieciešama palīdzība mājokļa durvju atvēršanā, arī šajā gadījumā savlaicīgi jāsagatavo dokuments, kas apliecina, ka esat konkrētā auto īpašnieks vai lietotājs, lai meistars pirms darba uzsākšanas par to var pārliecināties.

Durvju un atslēgu SOS serviss "Atslēgu meistars"  kvalitāte un precizitāte 
Durvju un atslēgu SOS serviss "Atslēgu meistars" ir serviss ar 30 gadu pieredzi, kas darbojas Rīgā un tās apkārtnē un piedāvā daudzveidīgus pakalpojumus, tajā skaitā garantē arī profesionālu visu marku auto atvēršanu neatkarīgi no situācijas, izmantojot profesionālus instrumentus. 

Ar servisu iespējams sazināties gan izmantojot lietotni Whatsapp, gan arī zvanot. "Atslēgu meistars" speciālisti operatīvi sniegs informāciju par iespējamo situācijas risinājumu, kā arī pakalpojuma izmaksām. Serviss nodrošina minēto pakalpojumu sniegšanu 7 dienas nedēļā cauru diennakti, kas padara to pieejamu pat vēlās vakara vai nakts stundās.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

RNP: Sadzīviski negadījumi nedrīkst kļūt par ikdienu

RNP: Sadzīviski negadījumi nedrīkst kļūt par ikdienu

Šajā nedēļā notikušais negadījums, kas saistīts ar nepilnīgu lifta darbību, kas notika vienā no Kurzemes prospekta deviņu stāvu ēkām, nekavējoties piesaistīja ne tikai operatīvo dienestu tūlītēju reakciju, bet arī ēkas apsaimniekotāja SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) uzmanību. 

Pielaiko telpu, māju, dārzu