abc.lv skaitļos

Lietotāji online41
Aktīvie uzņēmumi24898
Nozares raksti1135
Ekspertu atbildes3041
Kādus logus izvēlēties savam mājoklim? : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Kādus logus izvēlēties savam mājoklim?

Kādus logus izvēlēties savam mājoklim?

Kad pienācis laiks mainīt logus savā mājoklī, var izrādīties, ka izvēli izdarīt nav nemaz tik viegli. Ir zināms, ka galvenais aspekts, pēc kā vadīties, ir kvalitāte, bet lēmumu bieži vien ietekmē arī logu cena. Kas vēl būtu jāņem vērā, izvēloties piemērotākos logus? Par to vairāk turpinājumā!

Populāra izvēle – PVC logi 

Viena no populārākajām izvēlēm šodien ir PVC logi. Tie ir ne tikai praktiski, bet pieejami arī cenas ziņā. Kopumā šiem logiem ir labas siltumizolācijas īpašības, tie ir izturīgi un pieejami dažādās krāsās. 

PVC logi pieejami ar divstiklu vai trīsstiklu paketēm. Jāpievērš uzmanība arī siltumizolācijas koeficientam – tas dažādu logu veidiem var būt atšķirīgs. Jāņem vērā arī logu klase. Piemēram, ekonomiskais standarta risinājums piemērots telpām bez īpašām siltumizolācijas prasībām, savukārt optimālo (uzlaboto) variantu visbiežāk izmanto sērijveida daudzdzīvokļu mājās un vidusmēra privātmājās. Energoefektīvie plastmasas logi tiek izvēlēti tad, ja ir vēlme palielināt energoefektivitātes līmeni. 

Klasika – koka logi 

Vēl viens variants – koka logi, kas patiks dabīgo materiālu cienītājiem. Koka logi ir moderni, izturīgi un ilgtspējīgi. Izvēloties pietiekami lielu rāmja biezumu, šie logi nodrošinās labu siltumizolāciju, taču jārēķinās ar augstāku cenu, rūpīgu un regulāru kopšanu.

Izturīgie alumīnija logi 

Alumīnija logi ir izturīgi, droši un pieejami dažādos toņos, taču tie ir diezgan askētiski. Svarīgs moments ir tas, ka tos var izgatavot lielākās konstrukcijās, tāpēc tie ir īpaši piemēroti biroja ēkām un citām sabiedriskām celtnēm, kur paredzēti lieli logi. Ja ir būtiski uzlabot alumīnija logu siltumizolāciju, jārēķinās ar augstākām izmaksām. 

Pieejami arī kombinētie koka–alumīnija logi, kas ļauj novērst koka logu trūkumus, tomēr šādi logi izmaksās vairāk nekā, piemēram, plastmasas logi. 

Ja jums aktuāla logu izvēle, palīdzēs Labo Logu Aģentūra! Šeit plašā klāstā pieejami augstas kvalitātes koka, alumīnija un PVC logi, kā arī speciālistu konsultācijas vispiemērotāko logu izvēlē! Kādēļ izvēlēties Labo Logu Aģentūru? Tehnoloģiski pareiza logu montāža, profesionalitāte, 5 gadu garantija – šie ir tikai daži no būtiskākajiem iemesliem. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk – www.labologuagentura.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Demontēs vairākus padomju režīmu slavinošus objektus Rīgā

Demontēs vairākus padomju režīmu slavinošus objektus Rīgā

Pirmdien, 26. septembrī, Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja atbalstīja priekšlikumu demontēt vairākus padomju režīmu slavinošus objektus galvaspilsētā. Tāpat nolemts pieņemt fonda Ziedot.lv ziedojumu padomju armijas karavīru pieminekļa nojaukšanai Pārdaugavā. Lēmumprojektus vēl jāapstiprina Rīgas domei.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.