abc.lv skaitļos

Lietotāji online32
Aktīvie uzņēmumi20120
Nozares raksti971
Ekspertu atbildes2551
Kamēr arhitekti Latvijā savu likumu vēl gaida : abc.lv

Kamēr arhitekti Latvijā savu likumu vēl gaida

Kamēr arhitekti Latvijā savu likumu vēl gaida

Kamēr arhitekti Latvijā vēl gaida sen kāroto arhitektūras likumu, kurā būs skaidrāk definēts, kas ir būvnieks un kas arhitekts, tikmēr nedrīkst iegrimt eiforijā, ka pēc likuma pieņemšanas visi arhitekti tiks celti uz pjedestāla un darba piedāvājumi tiks piegādāti gaismas ātrumā. 

Atslābt nedrīkst, tāpēc papildus reklāma par sevi vai savu arhitektu biroju par sliktu noteikti nenāks. Mūsdienās ir jāreklamējas internetā – var veidot savas mājaslapas, taču tas prasīs līdzekļus. Pandēmijas laikā ir svarīgi ietaupīt, tāpēc vislabāk meklēt veidus, kā reklamēties bez maksas. 

Kā reklamēties bez maksas?
Bezmaksas reklāmu arhitektiem piedāvā sludinājumu portāls dalder.lv. Šeit varat ievietot ne tikai savu sludinājumu brīvā formā, bet klāt nāks arī papildus bonusi – speciāli noformētā lapā varat ievietot arī papildus informāciju par sevi, savu uzņēmumu, pievienot atrašanās vietu, darba laiku. Ja esat godprātīga kompānija vai privātpersona, priecāsieties arī par atsauksmju sadaļu, kas būs piesaistīta tieši Jūsu izveidotajam profilam. 

Dalder.lv sludinājumu portāls ir kaut kas līdzīgs šobrīd tik populārajiem sociālajiem tīkliem. Arī šeit varat ievietot savu foto un arī fona attēlu, kas padarīs Jūsu sludinājumu uzticamāku un personīgāku.

21. gadsimts ir tāds laiks, kad sabiedrība pieprasa pēc iespējas lielāku atklātību vienam pret otru – tas notiek gan reālajā dzīvē, gan internetā. Ja tu vēlies, lai kāds tevi pamana vai vēlas tevis sniegtos pakalpojumus, sveci slēpt zem pūra nedrīkst! Pat ja neesi liels rakstītājs, otru cilvēku vari uzrunāt arī caur foto. Kuram gan nepatiks konkrēti darbu atspoguļojumi attēlos? Galu galā – arhitektūrā vienlīdz svarīgs ir gan tehniskais izpildījums, gan estētika. 

Ja klients no tehniskiem risinājumiem izprot ļoti maz, visvairāk viņu uzrunās tieši vizuālais aspekts. Šāds klients meklēs attēlus, kuros būs redzamas skaistas, modernas ēkas, sakārtoti pagalmi ar interesantām detaļām. Dalder.lv tev ir iespēja šādus foto ar aprakstiem pievienot savā profilā! Tie, kas no arhitektūras sapratīs ko vairāk, iedziļināties tekstā. Taču tie, kuri tehniskos risinājumus vēlēsies atstāt jūsu ziņā, augstāk novērtēs tieši pievienoto vizuālo materiālu. 

Ja tu vēl nestrādā
Ja esi privātpersona, kurai vēl nav sava arhitektu biroja, dalder.lv ir lieliska platforma, kur to sameklēt! Nav noslēpums, ka arhitektūras studijas nav no vienkāršākajām. Nākas patērēt daudz laika, lai tikai apgūtu pamatzināšanas bakalaura studijās. Ar to nepietiek, lai tevi jau sauktu par arhitektu. Pēc tam noteikti jāstudē maģistrantūrā. Arī tad uz tevi vēl neskatīsies pietiekami cienījami, jo ir jāiegūst apmēram 3 gadu prakse, lai beidzot varētu sevi saukt par arhitektu. Tā runā nozarē.

Taču kā dzīvot līdz tam? Vai jāņem patēriņa kredīts uz 8 gadiem? Tas nebūtu prātīgi. Ir jāatrod veidi, kā piepelnīties jau studiju laikā. Jā, tas nebūs viegli un, ļoti iespējams, var nedaudz traucēt studijām, taču, ja atradīsi darbu tieši savā nozarē, tad būs kā lielisks pluss tavā praktiskajā pieredzē – varbūt pat augstskolā apgūtās teorijas sāks šķist interesantākas un noderīgākas. 

Sludinājumu portālā dalder.lv viss ir pa rokai. Kad gribēsi ievietot darba meklēšanas sludinājumu, turpat portālā atradīsi arī iespēju izveidot profesionāli atzītu CV jeb personības aprakstu. Tas būs nepieciešams, lai pieteiktos jaunajā darbā. 

Ne visiem jaunajiem arhitektūras studentiem izdodas nodibināt kontaktus ar darbavietām jau studiju laikā, tāpēc ir vērts mest kaunu pie malas un sākt reklamēt pašam sevi!

 

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Paildziniet koka nama mūžu ar STAFOR

Paildziniet koka nama mūžu ar STAFOR

Visā pasaulē mājas no koka tiek uzskatītas par elitārām. Koka nams var kalpot gadsimtiem ilgi, bet var arī sabrukt pēc dažiem gadu desmitiem. Saglabāt un paildzināt koka nama mūžu nav vienkārši, labs palīgs tam ir STAFOR produkcija.

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

VNĪ: Mežotnes pils pārņemta no nomnieka labā stāvoklī un vēsturiskās liecības ir saglabātas godam

VNĪ: Mežotnes pils pārņemta no nomnieka labā stāvoklī un vēsturiskās liecības ir saglabātas godam

"VAS "Valsts nekustamie īpašumi" un Nacionālās kultūras mantojuma pārvaldes kopīgi veiktajā apsekošanā iesaistītās puses guvušas pārliecību, ka Mežotnes pils komplekss pārņemts no nomnieka labā stāvoklī un vēsturiskās vērtības ir saglabātas godam. Esam rosinājuši kultūras nozari un pašvaldības kopēju darba grupu par tālākajiem īpašuma dzīvotspējas scenārijiem..."

Uzņēmējs runā

Videi draudzīgi risinājumi – SIA Ecostars

ecostars

Uzņēmums Ecostars sniedz kvalitatīvus, videi draudzīgus risinājumus un veic inženierkomunikāciju, rekonstrukcijas un energoefektivitātes darbus, kā arī piedāvā par draudzīgām cenām siltumsūkņus, saules kolektorus un daudzus citus kvalitatīvus produktus, kurus var skatīt mājaslapā – www.ecostars.lv.

Elektrisko silto grīdu izmaksas

elektrisk_s_siltas_gridas_220.lv

Interneta veikals 220.lv piedāvā jums iegādāties visu nepieciešamo elektrisko silto grīdu ierīkošanai vienuviet un par izdevīgām cenām. Te pieejami gan apsildes komplekti (paklājs + termostats), gan arī atsevišķi elementi, kurus varēsiet sakomplektēt pēc saviem ieskatiem.