abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24898
Nozares raksti1135
Ekspertu atbildes3041
Kāpēc konteineru noma kļūst arvien pieprasītāka? : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Kāpēc konteineru noma kļūst arvien pieprasītāka?

Kāpēc konteineru noma kļūst arvien pieprasītāka?
Autors: Toitoi.lv

Tautā sauktie dzīvojamie vagoniņi vai dzīvojamie konteineri ir lieliska alternatīva, ko arvien biežāk cilvēki izvēlas nomāt. Par to, kāpēc konteineru noma kļūst arvien pieprasītāka, kādām situācijām noder TOI TOI Latvija konteineri, uzzināsiet šajā rakstā!

Kas ir pārvietojamās konteineru mājas?
Konteineru noma ir izdevīgs, drošs un ērts risinājums, ko izmantot darba vai privātām vajadzībām. Mazais izmērs, vieglā transportēšana un citas priekšrocības lieliski atbilst īstermiņa nomas saimnieku vajadzībām.  TOI TOI Latvija konteineru nomas sniegtās priekšrocības:

 • plašas izmantošanas iespējas – ņemot vērā iekļauto piedāvājumu, būtiski atzīmēt faktu, ka konteinerus var izmantot visdažādākajiem mērķiem. Piemēram, TOI TOI Latvija piedāvājumā esošie konteineri ir izmantojami kā biroji, noliktavas, atpūtas telpas, ģērbtuves, kases zona un kā sanitārais mezgls – tualetes, izlietnes un dušas. Arvien biežāk tiem tiek rasti arī jauni lietošanas veidi, piemēram, vasaras atpūtas baudīšanai iespējams nomāt dzīvojamos konteinerus, līdz ar to nav nepieciešams īrēt mājokli vai būvēt jaunu ēku;
 • pārvietojamība – konteineru māju iespējams novietot jums vēlamā vietā, atliek tikai atrast tam piemērotu laukumu. Lieki teikt, ka izpaliek ilgie saskaņošanas procesi, kādi tie būtu, ja tiktu celts kāds neliels namiņš;
 • ātra pasūtīšana un uzstādīšana – kas var būt labāks par ērta informācijas iegūšanu un pasūtījuma veikšanu TOI TOI Latvija mājaslapā? Bet, ja nezināt, kurš risinājums jums būtu piemērotākais, tad saruna ar speciālistiem mājaslapas čatā vai pa telefonu palīdzēs ātrāk nonākt līdz gala lēmumam. Tiklīdz esat veikuši pasūtījumu, konteineri var tikt uzstādīti vidēji 48h laikā;
 • iespēja ietaupīt – bieži vien kādā noteiktā vietā vai objektā ir nepieciešamas dažāda tipa telpas, bet tās nav iespējams ātri uzbūvēt, kā arī īstermiņa vajadzībām tas nebūtu rentabli. Tādēļ pārvietojamie konteineri ir tik izdevīgi – izvēlies, pasūti un saņem sev vēlamajā vietā uz nepieciešamo laika posmu, nedomājot par citām ar būvniecību saistītām lietām;
 • ilgtspējīga resursu izmantošana – arvien vairāk nepieciešams vērst uzmanību pārdomātai un atbildīgai resursu izmantošanai un apsaimniekošanai. Nomāt to, ko pēc tam izmantos vēl citi, – šāda pieeja ir ilgtspējīga un dabai draudzīgāka.

Kādām situācijām noder pārvietojamie konteineri?
Raksta pirmajā daļā jau nedaudz ieskicējām plašās izmantošanas iespējas un priekšrocības, taču tagad pienācis laiks detalizētāk aprakstīt, kādās situācijās konteineru noma būs tieši laikā. Par to lasiet turpinājumā!

 • Būvniecības objektos. Ceļot jaunbūves vai remontējot esošas ēkas, celtnieki un būvnieki bieži izvēlas nomāt konteinerus. Lai arī visbiežāk tiek izvēlēti klasiski, ar nelielu funkcionalitāti aprīkoti konteineri – tie joprojām ir lieliski, lai tajos uzturētos, atpūstos, pusdienotu vai strādātu.
 • Pasākumiem. Publiskiem pasākumiem, piemēram, koncertiem, ir nepieciešams liels skaits labierīcību, nereti arī duškabīnes – to visu iespējams iegūt, nomājot konteinerus.
 • Privātām vajadzībām. Ja plānots lielāks pasākums ģimenes vai draugu lokā, piemēram, kāzas un citas svinības, tad vietā, kur nav pieejams pietiekams labierīcību skaits vai citu telpu - sanitārais konteiners būs lieliska alternatīva, kā efektīvi novērst sanitārā mezgla trūkumu.
 • Atpūtai. Ja plānots doties ilgākā atpūtā pie dabas – lieliski noderēs pārvietojamie vagoniņi, kuros uzturēties nedēļu, mēnesi vai pat vēl vairāk sev vēlamajā vietā.
 • Apsardzei vai biļešu kontrolei. Viens no lietderīgiem konteineru izmantošanas nolūkiem – apsargu un kasieru labsajūtai. Šādi konteineri noder visa gada garumā – vasarā pasargā no spožās saules vai pēkšņām lietusgāzēm, bet ziemā – sniega un stindzinošā aukstuma. 

Šie ir tikai daži no veidiem, kā iespējams variēt ar konteineriem. Skaidrs ir viens – nepieciešamo konteineru noteikti būs iespējams atrast un pielāgot jebkurai situācijai un jebkādām vēlmēm, lai tiktu sasniegts vēlamais komforts. Bet kur pasūtīt? Par to – noslēgumā!


Konteineru noma TOI TOI Latvija!
TOI TOI Latvija jau daudzu gadu garumā piedāvā sanitāro risinājumu un konteineru nomu gan privātpersonām, gan uzņēmumiem. Pārvietojamos konteinerus iespējams nomāt:

 • vienas dienas pasākumiem vai ilgtermiņā – neatkarīgi no vēlamā laika perioda, nomāšanas laiku var pielāgot. Tāpat var nomāt bez beigu termiņa;
 • pielāgotus savām vajadzībām – sanitāros, moduļveida, noliktavu u.c.;
 • izveidotus pēc vēlamā izmēra – konteinerus var savienot savā starpā, kas sniedz iespēju izveidot telpas dažādu funkciju izmantošanai vēlamajā platībā;
 • ar papildus aprīkojumu – gaisa kondicionieris, apsilde, signalizācija u.c. atribūti. Pieejami arī tādi konteineri, kas piemēroti cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Ir svarīgi izveidot telpu, kas atbilst jūsu vajadzībām, turklāt, lai tajā būtu ērti un patīkami uzturēties!

Izvēlieties un pasūtiet online!
Ienāciet un apskatiet, kādi pasākumu vai ilgtermiņa konteineri pieejami TOI TOI Latvija plašajā piedāvājumā. Izmantojot atlases filtru, iespējams ātri izvelēties vēlamo – pēc veida, mērķa un papildaprīkojuma. Tieši tik vienkārši – nav nepieciešams pat iziet no mājas, jo pasūtījuma veikšana noritēs ātri un vienkārši attālinātā formā!

Toitoi.lv vietnē jūs varat iepazīties ne tikai par uzņēmuma pakalpojumiem, bet arī par īstenotajiem projektiem, klientu biežāk uzdotajiem jautājumiem un atsauksmēm.

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.