abc.lv skaitļos

Lietotāji online9
Aktīvie uzņēmumi25011
Nozares raksti1165
Ekspertu atbildes3041
"Kärcher" tīrīšanas risinājumi mājai, tirdzniecībai un rūpniecībai: Pielaiko telpu, māju, dārzu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

"Kärcher" tīrīšanas risinājumi mājai, tirdzniecībai un rūpniecībai: Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Kärcher" tīrīšanas risinājumi mājai, tirdzniecībai un rūpniecībai: Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Kärcher" ir pasaules mēroga uzņēmums un inovācijas ir tā visbūtiskākais izaugsmes faktors, un tās ir veidojušas būtisku uzņēmuma kultūras daļu kopš uzņēmuma dibināšanas 1935. gadā.

"Kärcher" par optimālu cenas-snieguma samērību piedāvā tīrīšanas sistēmas, tīrīšanas produktus un pakalpojumus mājai, tirdzniecībai un rūpniecībai.

"Kärcher" galvenā prioritāte ir klienti. Tiešsaistes telefona līnijas, darbības rokasgrāmatas, produktu demonstrējumi, klientu serviss, tehnikas parka pārvaldība un daudzi citi pakalpojumi privātiem un profesionāliem klientiem piedāvā ātru, lietpratīgu palīdzību attiecībā uz ikvienu jautājumu vai problēmu.

"Kärcher" preces iespējams iegādāties gan veikalos/salonos Rīgā, gan internetā (piegāde visā Latvijā būs bez maksas).

Banner 280x280

TV raidījuma "Izstāsti Latvijai" rubrikā "PIELAIKO TELPU MĀJU DĀRZU" vērtīgi padomi un idejas: mājas būvniecībai un dizainam, dārza labiekārtošanai un apzaļumošanai. Raidījuma mērķis ir iedvesmot un uzrunāt ikvienu, kas vēlas uzlabot dzīves kvalitāti, mudinot uz rīcību.

Raidījums tapis sadarbībā ar būvniecības un arhitektūras portālu ABC.lv. Raidījumu vada Gints Grāvelis un Vita Baļčunaite.

Skaties raidījumu TV kanālos – sestdienās TV3 Life, TV24, ReTV –, internetā – būvniecības portālā ABC.lv.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

No 2. decembra uz Vidzemes šosejas (A2) sāks darboties mainīgās elektroniskās ceļazīmes, kas ir daļa no satiksmes vadības sistēmas, kas tiek veidota projekta SMART E263/E77 ietvaros uz valsts galvenā autoceļa Rīga–Sigulda–Veclaicene (A2) posmā no 14,7.km līdz 191.5. km.

Pielaiko telpu, māju, dārzu