abc.lv skaitļos

Lietotāji online66
Aktīvie uzņēmumi25007
Nozares raksti1165
Ekspertu atbildes3041
Kas ir jāzina, iegādājoties PVC logus un durvis? : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Kas ir jāzina, iegādājoties PVC logus un durvis?

Kas ir jāzina, iegādājoties PVC logus un durvis?
Banner 280x280

PVC logi un durvis ir ļoti populāri, jo tos var ātri uzstādīt, tie ir viegli kopjami un bez rūpēm kalpos daudz ilgāk nekā, piemēram, koka logi. Šobrīd PVC logu un durvju piedāvājums ir ļoti plašs, tādēļ apjukt tajā ir ļoti viegli. Izvēloties PVC logus un durvis, ir jāatceras, ka tas būs ieguldījums, un ne vienmēr šobrīd lētākais ir arī labākais risinājums ilgtermiņā.

Viena no lietām, kurai ir jāpievērš uzmanība, ir logu drošība – iegādājoties PVC logus vai durvis, jautā pārdevējam, kāds ir logu un durvju pretielaušanās drošības līmenis. Ja iegādāsies PVC logus vai durvis ar vislētāko mehānisma komplektāciju, zaglim tos būs ļoti viegli un ātri atvērt. 

Vēl viena svarīga lieta, kurai jāpievērš uzmanība, ir logu un durvju energoefektivitāte. Daudzi nemaz nezina to, ka logiem, tāpat kā sadzīves tehnikai, ir energoefektivitātes reitingi. Jo logiem un durvīm būs zemāka energoefektivitāte, jo būs lielāks siltuma zudums un vajadzēs patērēt vairāk enerģijas mājokļa apkurei. Tādēļ ir ieteicams izvēlēties PVC logus ar trīs stiklu paketi. Tad stikla virsma telpā būs siltāka un mazākas iespējas, ka uz tās veidosies kondensāts.


Skaņas izolācija var būt izšķiroša dzīves komfortam. Te vietā būs biezāki profili un stikojums ar dažāda biezuma stikliem, kas jūtami samazinās trokšņu līmeni telpās. 

REHAU izgatavotie PVC logu un durvju profili ir ar augstvērtīgu High-Definition-Finishing virsmu. Šī virsma ir īpaši gluda, neļauj nosēsties netīrumiem un ir ļoti viegli kopjama.

Ļoti svarīga ir pareiza un kvalitatīva logu un durvju montāža – pat nedaudz nepareizi uzstādot PVC logus un durvis vai izmantojot tam neatbilstošus montāžas materiālus, pat visenergoefektīvākie PVC logi un durvis var zaudēt savas labās īpašības un lietošanas ērtumu. Padomājiet – izvēlētais loga dizains, krāsas un konstruckija būs mājas vizītkarte. Tā var padarīt mājas fasādi pievilcīgu vai arī nē. Neriskē un izvēlies atzītu logu piegādātāju! REHAU palīdzēs atrast tuvāko un piemērotāko partneri logu un durvju izgatavošanai un uzstādīšanai. 

REHAU piedāvā iegādāties logus un durvis, kas ir izgatavoti no augstas kvalitātes PVC profiliem Eiropas rūpnīcās. 

Sazinies ar REHAU un vari būt drošs, ka tev tiks piemeklēts labākais logu risinājums tavai mājai! 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

No 2. decembra uz Vidzemes šosejas (A2) sāks darboties mainīgās elektroniskās ceļazīmes, kas ir daļa no satiksmes vadības sistēmas, kas tiek veidota projekta SMART E263/E77 ietvaros uz valsts galvenā autoceļa Rīga–Sigulda–Veclaicene (A2) posmā no 14,7.km līdz 191.5. km.

Pielaiko telpu, māju, dārzu