abc.lv skaitļos

Lietotāji online17
Aktīvie uzņēmumi24800
Nozares raksti1115
Ekspertu atbildes3041
Kas jāņem vērā, izvēloties mēbeles pēc pasūtījuma? : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Kas jāņem vērā, izvēloties mēbeles pēc pasūtījuma?

Kas jāņem vērā, izvēloties mēbeles pēc pasūtījuma?

Mēbeles pēc pasūtījuma ir mūsdienās populārs risinājums, kas ļauj iekārtot telpu atbilstoši tās parametriem un mēbeļu pasūtītāja vēlmēm. Visbiežāk tās izvēlas nestandarta telpām, jo sameklēt piemērotas mēbeles parastajos veikalos vienkārši nav iespējams, vai arī tad, kad ir vēlme pēc unikāla risinājuma. 

Tomēr, kad pienācis laiks veikt pasūtījumu, var apjukt – kā izvēlēties risinājumu, kas apmierinās arī ilgtermiņā? Turpinājumā daži svarīgākie faktori, kam pievērst uzmanību, ja aktuālas individuāli izgatavotas mēbeles. 

Izmaksas 
Viens no galvenajiem faktoriem, protams, ir cena. Jāņem vērā, ka individuāli izgatavotas istabas vai virtuves mēbeles būs dārgākas nekā veikalā pirktās. 

Pirms pasūtījuma veikšanas jums jābūt skaidram budžetam, ko varat novirzīt mēbelēm. Mērķis ir panākt līdzsvaru starp izmaksām un kvalitāti. 

Dizains 
Lielākais ieguvums, pasūtot virtuves iekārtas un citas mēbeles pēc pasūtījuma, ir tāds, ka Jūs varat izvēlēties sev vēlamo dizainu. Jūs varat izvēlēties no jau esošajiem dizaina paraugiem vai arī radīt kaut ko pilnīgi atšķirīgu un unikālu. 

Izturība 
Svarīgs aspekts ir mēbeļu izturība. Lielā mērā tā atkarīga no mēbeļu ražošanā izmantotajiem materiāliem. Protams, nozīme ir arī tam, cik kvalitatīvs ir pats ražošanas process. 

Atbilstība vajadzībām 
Mēbeles pēc pasūtījuma ļauj jums saņemt tieši jūsu vajadzībām piemērotus risinājumus. Izvērtējiet savas vajadzības, lai noteiktu svarīgākos mēbeļu parametrus. Ņemot vērā, ka mēbeles pēc pasūtījuma ierasti ir ilgtermiņa risinājums, vajadzētu domāt ne tikai par šī brīža, bet arī nākotnes vajadzībām. 

Svars un izmērs 
Lai skapji pēc pasūtījuma un citas mēbeles patiešām atbilstu jūsu vajadzībām, pirms pasūtījuma jāveic precīzi mērījumi. Otrs būtiskais aspekts ir svars – īpaši jau tad, ja mēbeles būs jānes uz nama augstākajiem stāviem vai bieži jāpārvieto. 

Kvalitatīvas un mūsdienīgas mēbeles – citasmebeles.lv
Ja vēlaties papildināt savu mājokli ar modernām, individuāli izgatavotām mēbelēm, ieskatieties citasmebeles.lv, kur atradīsiet dažādus risinājumus jūsu sapņa piepildījumam. Kvalitatīvi materiāli, dažādi dizaini, profesionālu darbinieku konsultācijas un mūsdienīgas tehnoloģijas – tas viss palīdzēs īstenot jūsu ieceres vislabākajā veidā! 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Betona kāpņu, terases pārklājumi

Betona kāpņu, terases pārklājumi

Betonam.lv piedāvā tirdzniecībā ārējo, iekšējo, betona kāpņu un terases pārklājumus / hidroizolācijas materiālus ar neslīdošu, dekoratīvu virsmu. Ir pieejami dažādi kvarca akmentiņu toņi.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu