abc.lv skaitļos

Lietotāji online63
Aktīvie uzņēmumi24905
Nozares raksti1135
Ekspertu atbildes3041
KOPOS elektroinstalācijas kārbas pasīvajām mājām un koka karkasa mājām : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

KOPOS elektroinstalācijas kārbas pasīvajām mājām un koka karkasa mājām

KOPOS elektroinstalācijas kārbas pasīvajām mājām un koka karkasa mājām

Pasīvo māju un koka karkasa māju projekti kļūst ar katru gadu populārāki. Publikācijas par pasīvās mājas būvniecības principiem, standartiem, kā arī izmantojamajiem materiāliem internetā var atrast pietiekami daudz, bet mēs gribam pastāstīt par privātmājas elektroinstalāciju risinājumiem. 

Būvējot pasīvās vai citas konstrukcijas mājas, tās saimnieki jebkuras komunikācijas plāno tā, lai sadzīve ar tām būtu maksimāli ērta un efektīva. Ķeroties pie elektroinstalāciju izbūves pasīvajās mājās, ir svarīgi izvēlēties tādus risinājumus, kas vēlāk neradīs būtiskas problēmas, piemēram, viena no tām – termisko tiltu veidošanās.

Problēmu atrisina mūsdienīgas tehnoloģijas. Čehu ražotājs KOPOS KOLIN piedāvā dažādu veidu risinājumus elektroinstalācijas siltinājuma materiālos, tajā skaitā ražotājam ir specializēti risinājumi pasīvajām un eko koka mājām.

Svarīgi norādīt un ņemt vērā, ka mūsdienu elektroinstalācijai tiek izstrādāti jauni materiāli un jaunas paaudzes produkti – kā viens no tiem ir dubultas injekcijas rozešu kārbas ar elastīgiem kabeļu ievadiem. Kārbas paredzētas uzstādīšanai dobās sienās, kokā, gāzbetonā vai citās konstrukcijās.

 

Pārdomāts katrs elements

Elastīgas membrānas perfekti noblīvē uzstādītos kabeļus un elektroinstalācijas caurules, aizstājot pagātnē novecojušas kārbas ar caurumu un izlaužamiem ievadiem. Šis elastīgo kabeļu ievadu risinājums ir īpašība, kas ēku konstrukcijās novērš siltuma zudumus un nevēlamas gaisa plūsmas. Šīs kārbas ir gaisa necaurlaidīgas, tāpēc to izmantošana atbilst pasīvās mājas standartu prasībām.

Kārbās ir paredzēti dažāda diametra ievadi, kas ļaus uzstādīt ne tikai kabeļus, bet arī caurules – gan gofrētās, gan cietas taisnās.

KOPOS kārbas, ir drošas uzstādīšanai arī tādos degošos materiālos kā koks


Visas kārbas ir ražotas un sertificētas saskaņā ar standartiem un ir piemērotas uzstādīšanai visādu veidu celtniecības materiālos ar uguns reakcijas klasifikāciju A1-F.

Kopos piedāvā klientiem plašu sortimentu elektroinstalācijas kārbām ar elastīgiem kabeļu ievadiem, kas kļuvušas par vienu no atpazīstamākajiem produktiem tirgū.

Rozešu kārbas dobās sienās – reģipša konstrukcijās, kokam utt.: 

 

 

Rozešu kārbas zem apmetuma betonam, gāzbetonam, ķieģeļiem

 

 

Materiāls PVC
Bezšuvju materiāls
Pašnodziestošs 30 s
Nominālais spriegums <= 400 V
Nominālā strāva <= 16 A
Temperatūras izturība -5–60 °C
Kvēlojošas stieples tests 850 °C
   
Uguns reakcijas klase materiālam, uz kā tiek uzstādīts produkts A1 - F
Aizsardzības pakāpe IP30
Saskaņā ar standartiem EN 60 670-1

 

Ilgu laiku uzņēmums KOPOS cieši sadarbojas ar projektētajiem un dizaineriem, veicot seminārus un apmācības, piedalās profesionālajās nozares izstādēs, kā arī piedāvā māju ražotajiem un būvniekiem dažādu veidu konsultācijas, nodrošina ar bezmaksas kārbas paraugiem, lai labāk iepazītos ar produktu un novērtētu tā priekšrocības. 

Mūsu produkciju var aplūkot KOPOS interneta katalogā! Jautājumu gadījumā droši sazinies ar KOPOS pārstāvniecību Latvijā, kas ar prieku sniegs profesionālu un detalizētu konsultāciju!

www.kopos.lv

Tālrunis +371 20026967; +371 26382886

E-pasts: olegs.ruda@kopos.cz; raitis.grisuls@kopos.cz

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.