abc.lv skaitļos

Lietotāji online29
Aktīvie uzņēmumi19878
Nozares raksti857
Ekspertu atbildes2488
Kur meklēt palīdzību, ja nepieciešama seifu atvēršana : abc.lv

Kur meklēt palīdzību, ja nepieciešama seifu atvēršana

Kur meklēt palīdzību, ja nepieciešama seifu atvēršana

Laikā, kad elektroniskie maksājumi kļuvuši par ikdienu un virtuālā nauda no zinātniskās fantastikas par realitāti, varētu šķist, ka skaidras naudas līdzekļi un ar to uzglabāšanu saistītie risinājumi pamazām zaudē aktualitāti. Tomēr, lai cik tas neticami nebūtu, pieprasījums pēc seifu ierīkošanas ir tikai pieaudzis. Cilvēku prātos fiziskai naudai joprojām piemīt liels šarms, to var jebkurā brīdī paņemt rokās, aptaustīt, tādējādi vismaz psiholoģiskajā līmenī arī vieglāk kontrolēt. Protams, Latvija dažādu objektīvu iemeslu dēļ nevar sacensties ar Vāciju vai ASV, kur privātais seifs ir teju katrā savrupmājā, taču arī pie mums ir gana daudz cilvēku, kuri savus naudas līdzekļus un vērtslietas izvēlas glabāt mājās speciāli šim nolūkam uzstādītā vai ierīkotā seifā. Mūsdienās nopērkami seifi ar patiesi iespaidīgu aizsardzības līmeni, garantējot uzglabājamā kapitāla bezierunu drošību. Tomēr ir situācijas, kad augstie seifu drošības risinājumi var sagādāt galvassāpes pašiem to īpašniekiem. Ja pazaudētas seifa atslēgas vai aizmirsts durvju kods, seifu atvēršana paša spēkiem vairs nebūs iespējama. Tāpat, ņemot vērā seifu konstrukciju uzbūvi un slēdzeņu komplicētos mehānismus, šādā gadījumā diez vai spēs palīdzēt arī ierindas atslēdznieks ar standarta zināšanām. Visbiežāk vienīgais risinājums ir uzmeklēt SOS serviss ekspertus, kuri specializējušies īpaši sarežģītu mehānismu atmūķēšanā. Latvijā viens no šādu pakalpojumu sniedzējiem ir uzņēmums SOSservice.lv. 

Kuri seifi ir visdrošākie?
Nav vienotas atbildes par to, kuri seifi ir labāki – ar mehānisko vai elektronisko slēdzeni. Katram no slēdzeņu tipiem ir savi ieguvumi un trūkumi. Mehāniskās slēdzenes būs izturīgākas pret laikapstākļiem, taču, ja seifu vienlaicīgi izmanto vairāki cilvēki, būs nepieciešams izgatavot vairākas atslēgu kopijas. Seifi ar elektronisko slēdzeni savukārt ir ērtāk lietojami, tomēr vienlaikus ir jutīgāki pret mitrumu. Daudz racionālāk būtu izvēlēties seifu pēc tā drošības pakāpes. Lai seifu atvēršana nesankcionētai personai nebūtu iespējama, ieteicams iegādāties seifu ar vismaz 3. drošības pakāpi. Vienlaikus vajadzētu pievērst uzmanību arī tam, vai izvēlētais seifs ir sertificēts (IMP vai ECB-S sertifikāti). Seifiem, kas nav sertificēti, visdrīzāk, nav veikti ne izturības, ne ugunsdrošības testi, tādējādi radot šaubas par to drošību. Arī SOS serviss speciālisti, kuri praktizējas sarežģītu slēdzeņu atmūķēšanā, atzīst, ka nesertificētu seifu durvju atvēršana bieži vien ir iespējama pat nepieredzējušam kramplauzim. 

https://sosservice.lv/durvju-atversana/ 

Seifu atvēršana ar konfidencialitāti un 100% atvēršanas garantiju
Ar pareizo aprīkojumu un zināšanām ir īstenojama jebkura seifa durvju atvēršana – jautājums ir tikai, cik ilgs laiks tam ir nepieciešams. Garnadžiem, lai veiktu ielaušanos un zādzību, ir stipri ierobežoti laika resursi, tādēļ labi aizsargāts seifs, pat ja tiks atrasta tā atrašanās vieta, visticamāk, paliks neskarts. Tomēr, ja seifa durvju atvēršana nepieciešama pašam tā saimniekam un negribas seifu tā atvēršanas laikā sabojāt, ieteicams vērsties pie speciālistiem, kuriem ir visi nepieciešamie instrumenti un pieredze, lai to paveiktu nevainojami. Uzņēmuma SOSservice.lv darbinieki veiks seifu slēdzeņu atmūķēšanu delikāti un ar 100% atvēršanas garantiju, nesabojājot seifu slēdzenes un konstrukcijas. Tas ir īpaši būtiski tajos gadījumos, kad seifs pats par sevi ir dārgs investīciju objekts. Ja seifu atvēršana tomēr rezultējusies ar sabojātām slēdzenēm, SOS serviss speciālisti uz vietas veiks to nomaiņu. Sadarbības ietvaros uzņēmuma SOSservice.lv politika paredz pilnīgu konfidencialitāti un sensitīvu ziņu neizpaušanu. Detalizētāka informācija par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem un to pieteikšanu pieejama mājaslapā www.sosservice.lv vai zvanot pa tālruni +37126661117.

 

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Piena krāsas renesanse

Piena krāsas renesanse

Plaši pazīstamas pagātnē un nepamatoti aizmirstas mūsdienās piena krāsas ir interesanta alternatīva mūsdienu polimēru krāsām. Galvenā piena krāsu priekšrocība ir pilnīga ekoloģiskā tīrība. Visas krāsas sastāvdaļas ir dabīgas izcelsmes, tajā nav konservantu, biocīdu vai organisko šķaidītāju, kas var īpaši negatīvi ietekmēt veselību un apkārtējo vidi.

Aktuālie piedāvājumi

Izgudrojumi celtniecībā

Izgudrojumi celtniecībā

SIA REIZ aicina ikvienu, kurš jūt sevī aicinājumu radīt ko jaunu un/vai uzlabot jau esošu iekārtu, metodi vai tehnoloģiju, droši doties "izgudrošanas piedzīvojumā"!

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Piena krāsas renesanse

milk_paint_sample__1_

Plaši pazīstamas pagātnē un nepamatoti aizmirstas mūsdienās piena krāsas ir interesanta alternatīva mūsdienu polimēru krāsām. Galvenā piena krāsu priekšrocība ir pilnīga ekoloģiskā tīrība. Visas krāsas sastāvdaļas ir dabīgas izcelsmes, tajā nav konservantu, biocīdu vai organisko šķaidītāju, kas var īpaši negatīvi ietekmēt veselību un apkārtējo vidi.

Bulerjan gaisa apkures krāsniņas siltiem un omulīgiem vakariem tavās mājās

Bulerjan gaisa apkures krasninas

Tuvojoties aukstajam ziemas laikam, daudzi apsver apkures tipa nomaiņu savā mājoklī vai ierīkošanu, piemēram, jaunuzceltā ģimenes mājā. Priekšroka tiek dota visdažādākajiem apkures risinājumiem, jo katram ir savas vajadzības un prasības, tomēr nemainīgu popularitāti iekarojušas gaisa apkures krāsniņas.