abc.lv skaitļos

Lietotāji online14
Aktīvie uzņēmumi25011
Nozares raksti1165
Ekspertu atbildes3041
Kvalitatīvi logi – iespēja ietaupīt! : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Kvalitatīvi logi – iespēja ietaupīt!

Kvalitatīvi logi – iespēja ietaupīt!
Foto: REHAU
Banner 280x280

Šī gada drēgnais un lietainais augusts ikvienam no mums atgādina – rudens ir sācies, un ziema arī vairs nav aiz kalniem. Tādēļ ir pēdējais laiks padomāt par savas mājas energoefektivitāti. Šogad ir ievērojami kāpusi elektroenerģijas un degvielas cena, kas ir veicinājusi patēriņa cenu kāpumu, tādēļ ir ļoti svarīgi atrast iespējas, kā savu mājokli padarīt energoefektīvāku, samazinātu apkures izmaksas un ietaupītu ģimenes budžetu. Tieši logi visbiežāk ir iemesls siltuma zudumiem. Caur logiem bieži vien tiek zaudēts ievērojams daudzums siltuma enerģijas, tādēļ, izvēloties logus, ir ļoti būtiski pievērst uzmanību logu konstrukcijai un kvalitātei. Būtiski ir izvēlēties pareizu logu novietojumu ailes dziļumā, lai pēc iespējas efektīvāk izmantotu dabīgo saules gaismu. Ļoti svarīga ir kvalitatīva logu montāža.

Energoefektīvi logi – daudz vairāk nekā ietaupītas apkures izmaksas
Lai arī energoefektīvu logu lielākais pluss ir ietaupītās apkures izmaksas, tas ir tikai viens no iemesliem, kādēļ ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvus logus ar augstu siltumizolāciju. Energoefektīvi logi ne tikai palīdz samazināt siltuma zudumus, bet samazina ietekmi uz vidi un klimatu, veicina saudzīgu attieksmi pret resursiem un paaugstina jūsu mājokļa vērtību. Ja arī tevi interesē, cik tu vari ietaupīt, iegādājoties savam mājoklim energoefektīvus logus, REHAU tev palīdzēs veikt aprēķinus. REHAU enerģijas ietaupījuma kalkulators palīdzēs veikt enerģijas ietaupījuma aprēķinus. Veicot aprēķinus, ņem vērā, ka tie būs aptuveni, jo ir ļoti daudz faktoru, kas var ietekmēt tieši jūsu mājokļa siltumenerģijas patēriņu.

REHAU logi – labākā izvēle tiem, kuri taupa enerģiju


REHAU logi un durvis ir izgatavoti no augstas kvalitātes PVC, augstvērtīga blīvējumu sistēma logu aplodā un vērtnē nodrošina augstu siltumizolāciju, neļaujot aukstajos ziemas mēnešos aizplūst siltumam no jūsu mājas. Renovējot māju un izvēloties REHAU logus, ilgtermiņā jūs varat samazināt siltuma izmaksas pat uz pusi. REHAU SYNEGO logi ir labākā izvēle tiem klientiem, kuru prioritāte ir enerģijas taupīšana.  REHAU SYNEGO ārdurvis izceļas ar perfektu blīvējumu un izolāciju, kas sniedz lielisku drošību un augstu siltumizolāciju. Papildus augstajai drošībai, izcilajai skaņas izolācijai un siltumizolācijai ar REHAU PVC logiem un durvīm piejama plaša krāsu palete, kas spēs piepildīt pat prasīgāko klientu vēlmes. REHAU PVC logi un durvis – tavs pareizais solis ceļā uz energoefektīvu māju!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

Uz Vidzemes šosejas sāk darboties elektroniskās ceļazīmes

No 2. decembra uz Vidzemes šosejas (A2) sāks darboties mainīgās elektroniskās ceļazīmes, kas ir daļa no satiksmes vadības sistēmas, kas tiek veidota projekta SMART E263/E77 ietvaros uz valsts galvenā autoceļa Rīga–Sigulda–Veclaicene (A2) posmā no 14,7.km līdz 191.5. km.

Pielaiko telpu, māju, dārzu