abc.lv skaitļos

Lietotāji online27
Aktīvie uzņēmumi22815
Nozares raksti1047
Ekspertu atbildes2583
Kvalitatīvi logi – iespēja ietaupīt! : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Kvalitatīvi logi – iespēja ietaupīt!

Kvalitatīvi logi – iespēja ietaupīt!

Šī gada drēgnais un lietainais augusts ikvienam no mums atgādina – rudens ir sācies, un ziema arī vairs nav aiz kalniem. Tādēļ ir pēdējais laiks padomāt par savas mājas energoefektivitāti. Šogad ir ievērojami kāpusi elektroenerģijas un degvielas cena, kas ir veicinājusi patēriņa cenu kāpumu, tādēļ ir ļoti svarīgi atrast iespējas, kā savu mājokli padarīt energoefektīvāku, samazinātu apkures izmaksas un ietaupītu ģimenes budžetu. Tieši logi visbiežāk ir iemesls siltuma zudumiem. Caur logiem bieži vien tiek zaudēts ievērojams daudzums siltuma enerģijas, tādēļ, izvēloties logus, ir ļoti būtiski pievērst uzmanību logu konstrukcijai un kvalitātei. Būtiski ir izvēlēties pareizu logu novietojumu ailes dziļumā, lai pēc iespējas efektīvāk izmantotu dabīgo saules gaismu. Ļoti svarīga ir kvalitatīva logu montāža.

Energoefektīvi logi – daudz vairāk nekā ietaupītas apkures izmaksas
Lai arī energoefektīvu logu lielākais pluss ir ietaupītās apkures izmaksas, tas ir tikai viens no iemesliem, kādēļ ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvus logus ar augstu siltumizolāciju. Energoefektīvi logi ne tikai palīdz samazināt siltuma zudumus, bet samazina ietekmi uz vidi un klimatu, veicina saudzīgu attieksmi pret resursiem un paaugstina jūsu mājokļa vērtību. Ja arī tevi interesē, cik tu vari ietaupīt, iegādājoties savam mājoklim energoefektīvus logus, REHAU tev palīdzēs veikt aprēķinus. REHAU enerģijas ietaupījuma kalkulators palīdzēs veikt enerģijas ietaupījuma aprēķinus. Veicot aprēķinus, ņem vērā, ka tie būs aptuveni, jo ir ļoti daudz faktoru, kas var ietekmēt tieši jūsu mājokļa siltumenerģijas patēriņu.

REHAU logi – labākā izvēle tiem, kuri taupa enerģiju


REHAU logi un durvis ir izgatavoti no augstas kvalitātes PVC, augstvērtīga blīvējumu sistēma logu aplodā un vērtnē nodrošina augstu siltumizolāciju, neļaujot aukstajos ziemas mēnešos aizplūst siltumam no jūsu mājas. Renovējot māju un izvēloties REHAU logus, ilgtermiņā jūs varat samazināt siltuma izmaksas pat uz pusi. REHAU SYNEGO logi ir labākā izvēle tiem klientiem, kuru prioritāte ir enerģijas taupīšana.  REHAU SYNEGO ārdurvis izceļas ar perfektu blīvējumu un izolāciju, kas sniedz lielisku drošību un augstu siltumizolāciju. Papildus augstajai drošībai, izcilajai skaņas izolācijai un siltumizolācijai ar REHAU PVC logiem un durvīm piejama plaša krāsu palete, kas spēs piepildīt pat prasīgāko klientu vēlmes. REHAU PVC logi un durvis – tavs pareizais solis ceļā uz energoefektīvu māju!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Teritoriju uzkopšanas tehnika rudens un ziemas sezonai

Teritoriju uzkopšanas tehnika rudens un ziemas sezonai

"Instrumentu servisa Centrs" apkopojis plusus un mīnusus rokas elektriskajiem instrumentiem, kā arī iekārtām, kuras aprīkotas ar iekšdedzes dzinējiem. Apmeklējiet interneta veikalu www.einstrumenti.lv, kur atradīsiet jaunākos un aktuālākos piedāvājumus.

Aktuālie piedāvājumi

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

Kas ir liešanas epoksīda sveķi?

SIA Kompozītmateriāli piedāvājumā ir liešanas epoksīda sveķi, kas ir paredzēti dažādu koka izstrādājumu, tostarp galda virsmu un koka laivu pārklāšanai, līmēšanai ar stikla šķiedru, koka, metāla, akmens un dažādu plastikātu salīmēšanai, rotaslietu un dažādu interjera dekoru un izstrādājumu ražošanai.

Aktualitātes

Tuvojas Latvijas Būvniecības padomes vēlēšanas

Tuvojas Latvijas Būvniecības padomes vēlēšanas

Ekonomikas ministrija aicina biedrības un nodibinājumus, kuru statūtos noteiktais darbības mērķis ir būvniecības vai ar būvniecību saistīto profesionālo pakalpojumu attīstība vai laba pārvaldība, līdz 2021. gada 1. novembrim deleģēt savu pārstāvi darbam Latvijas Būvniecības padomē.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA "Baltic Wood Trade": Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA

SIA "Baltic Wood Trade" ir uzņēmums, kas nodarbojas ar kokskaidu granulu un brikešu, kā arī citu kokmateriālu tirdzniecību kopš 2017. gada. Tā galvenie tirgi ir Latvija, Itālija, Dānija, Francija, Grieķija, taču uzņēmums aktīvi paplašina savu klientu loku arī citās valstīs.