abc.lv skaitļos

Lietotāji online23
Aktīvie uzņēmumi24975
Nozares raksti1125
Ekspertu atbildes3041
Kvalitatīvi metāla piekaramie griesti : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Kvalitatīvi metāla piekaramie griesti

Kvalitatīvi metāla piekaramie griesti

Buvlukss.lv darba stāžs mērāms vairāk nekā piecpadsmit gadu garumā. Šajā laikā esam ieguvuši vērā ņemamu pieredzi metāla iekaramo griestu uzstādīšanā un veikuši vairāk nekā 200 pasūtījumu. 

Buvlkuss.lv piedāvā augstas klases, kvalitatīvus iekaramos griestus par ļoti labām un pieņemamām cenām. Sadarbojamies gan ar privātiem klientiem, gan dažādām firmām un uzņēmumiem. Piedāvājumā ir metāla un alumīnija iekaramie griesti. Piekaramie griesti ir labs risinājums, jo tos ir iespējams uzstādīt pēc komunikāciju uzstādīšanas. Piekaramo griestu klāstā piedāvājam:

  • šūnu griestus;
  • kasešu griestus;
  • alumīnija dēlīšu griestus.

Šūnu griesti
Visbiežāk šādi griesti tiek izraudzīti tirdzniecības centros, komercplatībās vai LOFT stila mājokļos. Šo griestu atvērtais laukums ir līdz pat 90%. Šūnu griesti ir pieejami dažādās krāsās (baltā, sudrabotā, melnā). Nepieciešamības gadījumā var izraudzīties arī citu krāsu no kataloga. Tas nozīmē, ka tos lieliski var pieskaņot pārējās telpas dizainam. Pēc klienta vēlmēm šūnu griestos var iestrādāt arī apgaismojumu. 

Kasešu griesti
Kasešu griesti pēc savas būtības nedaudz atšķiras no šūnu griestiem. Šo griestu pamatā ir piekarināmais rāmis. Jebkura no kasetēm nepieciešamības gadījumā ir izņemama. Kasešu griestu uzstādīšana norisinās pēc visu komunikāciju uzstādīšanas. 

Alumīnija dēlīšu griesti
Alumīnija dēlīšu griesti vizuāli atgādina klasiskos koka dēlīšus, bet tie ir izgatavoti no alumīnija un tērauda.  Tos iespējams izmantot gan iekštelpās, gan ārtelpās, kā arī iespējams iestrādāt gaismekļus.

Iekaramie griesti ir moderns un ātrs risinājums. Darba kvalitāte ir mūsu firmas vadmotīvs. Buvlkuss.lv profesionāļi strādā tā, lai katrs klients būtu apmierināts ar saņemto pakalpojumu un griestu kvalitāti. Metāla griesti tā ir stabila un nemainīga vērtība, kas iederēsies gan sabiedriskās vietās, gan attiecīga dizaina mājokļos. Ja vēlaties mums uzdot jautājumus, kaut ko precizēt vai vienoties jau par konkrētu piedāvājumu, tad iespējams ar mums sazināties pa tālruni +371 29374563, rakstot e- pastu info@buvlukss.lv. Kā arī iespējams aizpildīt saziņas veidlapu mājaslapā buvlkuss.lv, pāris dienu laikā firmas speciālisti ar jums sazināsies, lai atbildētu uz interesējošajiem jautājumiem. 

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Ekspertu aptauja: Vai būvniecības process Latvijā tiek pārvaldīts efektīvi?

Ekspertu aptauja: Vai būvniecības process Latvijā tiek pārvaldīts efektīvi?

Būvniecības procesa efektīva pārvaldīšana, savlaicīga risku izvērtēšana un novēršana ir aktuālas problēmas būvniecības nozarē Latvijā. Lai sniegtu ieguldījumu situācijas uzlabošanā, būvniecības nozares profesionāļu apvienība ir sagatavojusi aptauju, kurā aicina iesaistīties ikvienu, kam rūp būvniecības nozares attīstība Latvijā.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.