abc.lv skaitļos

Lietotāji online59
Aktīvie uzņēmumi24898
Nozares raksti1135
Ekspertu atbildes3041
Kvalitatīvs ūdens – tīrs un no piemaisījumiem brīvs ūdens : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Kvalitatīvs ūdens – tīrs un no piemaisījumiem brīvs ūdens

Kvalitatīvs ūdens – tīrs un no piemaisījumiem brīvs ūdens

Bez ūdens nevar izdzīvot neviens, tas ir sen zināms fakts. Bet mazāk tiek runāts par to, cik būtiska nozīme ir tieši kvalitatīva ūdens patērēšanai uzturā un sadzīvē. Lai arī esam 21. gadsimtā, diemžēl ne visās Latvijas pilsētās ūdens apgādes sistēmas ir atjaunotas un spēj nodrošināt kvalitatīvu ūdens padevi pilsētas iedzīvotajiem. Dzeramais ūdens, kas tek no krāna, bieži vien ir ar piemaisījumiem, dažreiz pat vizuāli var saskatīt, ka tas nav dzidrs, bet ir brūnganā krāsā vai ar nogulsnēm. Ļoti bieži dzīvokļu īpašnieki sūdzas, ka baltais apģērbs pēc mazgāšanas zaudē savu sniegbalto krāsu un kļūst nepievilcīgi pelēks. Šāds ūdens ir drošs lietošanā un nerada draudus veselībai, bet tomēr labāk ir ūdeni attīrīt un lietot gan uzturā, gan sadzīvē tīru un kvalitatīvu ūdeni. Attīrīts ūdens garšos labāk, būs dzidrs, kā arī drēbes, mazgātas attīrītā ūdenī, neiegūs pelēku nokrāsu. 

Ūdens filtri – efektīvs veids, kā attīrīt ūdeni
Ja arī tu neesi apmierināts ar ūdens kvalitāti savā dzīvoklī, iegādājies ūdens attīrīšanas filtrus, kas palīdzēs attīrīt ūdeni no visiem piemaisījumiem. JUNKORS FILTRI ir ekonomiski izdevīgi, ērti un ātri uzstādāmi. Ar vienu filtru ir iespējams panākt gan mehānisku, gan ķīmisku piemaisījumu attīrīšanu. JUNKORS FILTRI garantē tīru ūdeni jūsu mājās, kas būs ideāli piemērots gan lietošanai uzturā, gan mājsaimniecības vajadzībām. Uzstādot ūdens attīrīšanas filtru savā dzīvoklī, jūs pagarināsiet sadzīves tehnikas kalpošanas ilgumu. Kaļķis, kas atrodams krāna ūdenī, bojā sadzīves tehniku un veicina apkaļķošanos. Nekvalitatīvs ūdens var ievērojami saīsināt jūsu veļas mazgājamās mašīnas, trauku mazgājamās mašīnas, kafijas automāta vai tējkannas derīgo lietošanas laiku un radīt jums lielus finansiālus zaudējumus. 


Izvēlies piemērotāko ūdens filtru!
JUNKORS FILTRI piedāvā ikvienam izvēlēties tieši viņam vispiemērotāko filtra veidu, vadoties pēc pašreizējās dzeramā ūdens kvalitātes. Ja krāna ūdens ir ar nogulsnēm, rūsu un mehāniskiem piemaisījumiem, vispiemērotākais būs aukstā ūdens filtrs ar kvarca smiltīm. Ja ūdenim ir ne tikai mehāniski piemaisījumi un rūsa, bet tam ir arī augsta cietība, ieteicams izvēlēties aukstā ūdens filtru ar mehānisko elementu un polifosfāta sāļiem. Ja vēlies noskaidrot, kāds ūdens attīrīšanas filtru veids tev būs vispiemērotākais, apskati JUNKORS FILTRI izveidoto tabulu, kas atvieglos ūdens attīrīšanas filtru izvēli.  Atceries – JUNKORS FILTRI ir tava pareizā izvēle, ja vēlies uzturā lietot tīru un veselīgu ūdeni! 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Demontēs vairākus padomju režīmu slavinošus objektus Rīgā

Demontēs vairākus padomju režīmu slavinošus objektus Rīgā

Pirmdien, 26. septembrī, Rīgas domes Pilsētas attīstības komiteja atbalstīja priekšlikumu demontēt vairākus padomju režīmu slavinošus objektus galvaspilsētā. Tāpat nolemts pieņemt fonda Ziedot.lv ziedojumu padomju armijas karavīru pieminekļa nojaukšanai Pārdaugavā. Lēmumprojektus vēl jāapstiprina Rīgas domei.

Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Veikals-noliktava CITA SANTEHNIKA: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Jau vairāk nekā 28 gadus "Cita Santehnika" veiksmīgi darbojas santehnikas tirgū Latvijā. "Cita Santehnika" piedāvā plašu santehnikas, flīžu, instrumentu, vannas istabas mēbeļu sortimentu un visu nepieciešamo apkures sistēmu nomaiņai. Iegādājoties preces veikalā, saņemsi ne tikai kvalitatīvas preces, bet arī lielisku iespēju ietaupīt.