abc.lv skaitļos

Lietotāji online71
Aktīvie uzņēmumi19868
Nozares raksti903
Ekspertu atbildes2515
Labākais hidroizolācijas risinājums betona konstrukcijām ar PENETRON grupas materiāliem no Penetron.lv : abc.lv

Labākais hidroizolācijas risinājums betona konstrukcijām ar PENETRON grupas materiāliem no Penetron.lv

Labākais hidroizolācijas risinājums betona konstrukcijām ar PENETRON grupas materiāliem no Penetron.lv
Vai esat saskārušies ar mitrumu pagrabā? Vai ir bijis nepieciešams novērst sūci betona sienās vai pamatos? Šobrīd, viennozīmīgi, labākais risinājums ir PENETRON sistēmas materiāli – Penetron, Penecrete Mortar, Penetron Admix, Peneseal FH un citi materiāli atbilstoši konkrētajam gadījumam, lai efektīvi hidroizolētu un aizsargātu betona konstrukcijas. Materiālus var izmantot kā jaunbūvēs, tā arī veicot rekonstrukcijas darbus. 

Betons ir pasaulē visbiežāk izmantotais mākslīgais celtniecības materiāls. Tam piemīt salīdzinoši laba ūdens necaurlaidība, bet tas ir arī porains materiāls. Ūdens pārpalikuma iztvaikošanas rezultātā betonā paliek miljoniem poru un kapilāru, lai novērstu ūdens filtrācijas iespēju, ir nepieciešams betona virsmu apstrādāt ar PENETRON sistēmas materiāliem. Apstrādes rezultātā tiek aizpildītas poras, kapilāri un mikroplaisas (līdz 0,4 mm) betonā ar nešķīstošiem, ķīmiski noturīgiem kristāliem. Tādā veidā tiek paaugstināta betona ūdensnecaurlaidība. Savukārt plaisas un šuves, kas lielākas par 0,4 mm, nepieciešams  apstrādāt ar PENECRETE un/vai PENEBAR materiāliem. 


Jāņem vērā, ka PENETRON neaizkavē tvaika caurplūšanu betona konstrukcijās, tas ļauj betonam "elpot". Pēc betona sacietēšanas PENETRON materiāls konstrukcijā atkārtoti aktivizējas mitruma klātbūtnē un aizpilda  jaunizveidojušos kapilārus un mikroplaisas.
 
Kāpēc izvēlēties PENETRON materiālus? 
Atšķirībā no pārklājuma vai membrānas šķīduma PENETRON kļūst par neatņemamu betona sastāvdaļu. PENETRON palielina stiprību, samazinot betona ūdenscaurlaidību, neļaujot ūdenim un citiem ķīmiskie savienojumiem tajā iekļūt. 

• Ilgnoturīgs – pēc betona apstrādes PENETRON kristāli paliek aktīvi un kļūst par betona struktūras daļu. Apstrādātais betons iegūst spēju pašatjaunoties.
• Ekonomisks – efektīvāks un lētāks nekā membrānas, māla paneļi, poru bloķētāji un pārklājumi. 
• Rentabls – var uzklāt uz mitra vai svaiga betona. 
• Universāls – var tik uzklāts uz betona konstrukcijas jebkuras virsmas kā horizontālas, tā vertikālas.
• Iespiežas dziļi – aktīvo ķīmisko vielu iespiešanās dziļums sasniedz vairākus desmitus centimetru.
• Uzlabo izturību – tiek paaugstināta betona salizturība un stiprība, kā arī tiek padarīts izturīgs pret sulfātiem. 
• Drošs – materiāli ir sertificēti lietošanai dzeramā ūdens rezervuāros.
 
Vairāk par produkta īpašībām un to lietošanu lasīt – https://penetron.lv/

Piemēri, kur var izmantot PENETRON materiālus
• Dzīvojamie un komerciālie objekti – ēku pamati, pazemes būves (autostāvvietas, garāžas, pārejas u.tml.), pagrabtelpas (sienas, grīda), balkoni, ekspluatācijā esoši un neekspluatēti pārsegumi, dārzeņu bedres, liftu šahtas u.tml.
• Lauksaimnieciskās un rūpniecības ražošanas būves – glabātuves, dūmvadi, šahtas, bunkuri, dzesēšanas baseini, ražošanas telpas u.tml.
• Hidrotehniskās iekārtas – jūras un upju piestātnes, akas, baseini (slēgti un atvērti), doki, rezervuāri, attīrīšanas iekārtu konstrukcijas (sūkņu stacijas, kolektori, nosēdtvertnes), betona dambji, aizsprosti.
• Enerģētiskā kompleksa objekti – sūkņu stacijas, kanāli, kurināmā padeves estakādes, kabeļu tuneļi.
• Civilās aizsardzības un ārkārtas situāciju būves – ugunsdzēsības rezervuāri, patvertnes.
• Transporta infrastruktūras objekti – tuneļi, tilti un ceļu elementi, metropolitēni.

SIA "EMEREM" (www.penetron.lv) ir PENETRON Latvijas pārstāvis, un tā viena no specializācijām ir betona un dzelzsbetona konstrukciju hidroizolācijas ierīkošana un atjaunošana ar PENETRON grupas materiāliem. Savos projektos šo materiālu izmanto jau vairāk kā 10 gadus un to kvalitāte vienmēr bijusi augstākajā līmenī.

Penetron.lv mērķis – sniegt klientiem iespēju nodrošināt ūdensnecaurlaidību objektos ātri, efektīvi un par izdevīgu cenu!


PENETRON materiālu izstrādātājs un ražotājs – ICS/Penetron International Ltd. (ASV) – ir pasaules līderis betona hidroizolācijas, aizsardzības un atjaunošanas materiālu ražošanā. Uzņēmums sertificēts saskaņā ar kvalitātes vadības sistēmas standartu ISO 9001:2000. PENETRON grupas materiāli tiek izmantoti dažāda veida būvprojektos 92 pasaules valstī jau vairāk nekā 50 gadus. 

Lai uzzinātu par materiālu pieejamību un to cenām, lūgums zvanīt +371 29210773 vai rakstīt uz e-pastu: info@penetron.lv! Veikals atrodas Rīgā, Vienības gatvē 31. Sazinieties ar uzņēmuma speciālistiem, un viņi jums palīdzēs rast labāko risinājumu jūsu problēmai!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Tehniskās lūkas un avārijas izejas lūkas: Kā veikt pareizo izvēli?

Tehniskās lūkas un avārijas izejas lūkas: Kā veikt pareizo izvēli?

Lai ērti un ātri piekļūtu grīdā vai zemē paslēptām komunikācijām, piemēram, elektrības, ūdensapgādes vai citām  inženierkomunikācijām un veiktu to apkalpi vai remontu, paredzētas tehniskās lūkas. Par cik tajās iespējams iestrādāt praktiski jebkuru segumu, apkārtējā vidē tās ir nemanāmas, saglabājot telpas vai ēkas apkārtnes vizuālo pievilcību un integritāti. 

Aktuālie piedāvājumi

Augsta darba kvalitāte, ko sniedz uzņēmums "Accent Būve"

Augsta darba kvalitāte, ko sniedz uzņēmums "Accent Būve"

"ACCENT BŪVE" Latvijas tirgū pozicionējas kā vidēja izmēra ģenerāluzņēmējs (30–50 darbinieki), tam ir iespēja veikt liela apjoma būvniecības darbus – sākot no pirmsprojekta konsultācijām līdz objekta pilnīgai nodošanai ekspluatācijā, ieskaitot inženierkomunikāciju izbūvi un teritorijas labiekārtošanu. 

Aktualitātes

Aicina pieteikt objektus labāko būvju skates Gadagrāmatas jaunajai rubrikai Gada prieks

Aicina pieteikt objektus labāko būvju skates Gadagrāmatas jaunajai rubrikai Gada prieks

Skates "Gada labākā būve Latvijā" 2020. gada ciklā jaunu būvobjektu radītājiem ir iespēja palepoties ar vides uzlabošanā ieguldīto, piesakot Gadagrāmatas jaunajai rubrikai "Gada prieks" nelielus, izcili plānotus un izpildītus objektus, kas izceļas ar kvalitāti, detaļu precizitāti, unikāliem vai ilgtspējīgiem risinājumiem un ir uzskatāmi  par labās prakses piemēru būvniecībā.

Uzņēmējs runā

Jauns daudzdzīvokļu ēku kvartāls – Merks Mežpilsēta

Merksmezpilseta_1

Jaunais dzīvokļu projekts Mežciemā – Merks Mežpilsēta – veidots atbilstoši labākajām un mūsdienīgākajām dzīvojamās vides iekārtošanas prasībām, vienlaikus nodrošinot māju sajūtu ikvienam dzīvokļu iemītniekam.