abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi23444
Nozares raksti1107
Ekspertu atbildes3041
Labākais hidroizolācijas risinājums betona konstrukcijām ar PENETRON grupas materiāliem no Penetron.lv : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Labākais hidroizolācijas risinājums betona konstrukcijām ar PENETRON grupas materiāliem no Penetron.lv

Labākais hidroizolācijas risinājums betona konstrukcijām ar PENETRON grupas materiāliem no Penetron.lv
Vai esat saskārušies ar mitrumu pagrabā? Vai ir bijis nepieciešams novērst sūci betona sienās vai pamatos? Šobrīd, viennozīmīgi, labākais risinājums ir PENETRON sistēmas materiāli – Penetron, Penecrete Mortar, Penetron Admix, Peneseal FH un citi materiāli atbilstoši konkrētajam gadījumam, lai efektīvi hidroizolētu un aizsargātu betona konstrukcijas. Materiālus var izmantot kā jaunbūvēs, tā arī veicot rekonstrukcijas darbus. 

Autors: Penetron_objekts_1809_2
Autors: Penetron_objekts_1809_2
Betons ir pasaulē visbiežāk izmantotais mākslīgais celtniecības materiāls. Tam piemīt salīdzinoši laba ūdens necaurlaidība, bet tas ir arī porains materiāls. Ūdens pārpalikuma iztvaikošanas rezultātā betonā paliek miljoniem poru un kapilāru, lai novērstu ūdens filtrācijas iespēju, ir nepieciešams betona virsmu apstrādāt ar PENETRON sistēmas materiāliem. Apstrādes rezultātā tiek aizpildītas poras, kapilāri un mikroplaisas (līdz 0,4 mm) betonā ar nešķīstošiem, ķīmiski noturīgiem kristāliem. Tādā veidā tiek paaugstināta betona ūdensnecaurlaidība. Savukārt plaisas un šuves, kas lielākas par 0,4 mm, nepieciešams  apstrādāt ar PENECRETE un/vai PENEBAR materiāliem. 

Autors: Penetron_uzstadisana12
Autors: Penetron_uzstadisana12

Jāņem vērā, ka PENETRON neaizkavē tvaika caurplūšanu betona konstrukcijās, tas ļauj betonam "elpot". Pēc betona sacietēšanas PENETRON materiāls konstrukcijā atkārtoti aktivizējas mitruma klātbūtnē un aizpilda  jaunizveidojušos kapilārus un mikroplaisas.
 
Kāpēc izvēlēties PENETRON materiālus? 
Atšķirībā no pārklājuma vai membrānas šķīduma PENETRON kļūst par neatņemamu betona sastāvdaļu. PENETRON palielina stiprību, samazinot betona ūdenscaurlaidību, neļaujot ūdenim un citiem ķīmiskie savienojumiem tajā iekļūt. 

• Ilgnoturīgs – pēc betona apstrādes PENETRON kristāli paliek aktīvi un kļūst par betona struktūras daļu. Apstrādātais betons iegūst spēju pašatjaunoties.
• Ekonomisks – efektīvāks un lētāks nekā membrānas, māla paneļi, poru bloķētāji un pārklājumi. 
• Rentabls – var uzklāt uz mitra vai svaiga betona. 
• Universāls – var tik uzklāts uz betona konstrukcijas jebkuras virsmas kā horizontālas, tā vertikālas.
• Iespiežas dziļi – aktīvo ķīmisko vielu iespiešanās dziļums sasniedz vairākus desmitus centimetru.
• Uzlabo izturību – tiek paaugstināta betona salizturība un stiprība, kā arī tiek padarīts izturīgs pret sulfātiem. 
• Drošs – materiāli ir sertificēti lietošanai dzeramā ūdens rezervuāros.
 
Vairāk par produkta īpašībām un to lietošanu lasīt – https://penetron.lv/

Autors: penetron_darbs
Autors: penetron_darbs
Piemēri, kur var izmantot PENETRON materiālus
• Dzīvojamie un komerciālie objekti – ēku pamati, pazemes būves (autostāvvietas, garāžas, pārejas u.tml.), pagrabtelpas (sienas, grīda), balkoni, ekspluatācijā esoši un neekspluatēti pārsegumi, dārzeņu bedres, liftu šahtas u.tml.
Autors: penetron_stavvieta
Autors: penetron_stavvieta
• Lauksaimnieciskās un rūpniecības ražošanas būves – glabātuves, dūmvadi, šahtas, bunkuri, dzesēšanas baseini, ražošanas telpas u.tml.
• Hidrotehniskās iekārtas – jūras un upju piestātnes, akas, baseini (slēgti un atvērti), doki, rezervuāri, attīrīšanas iekārtu konstrukcijas (sūkņu stacijas, kolektori, nosēdtvertnes), betona dambji, aizsprosti.
Autors: penetron_baseins
Autors: penetron_baseins
• Enerģētiskā kompleksa objekti – sūkņu stacijas, kanāli, kurināmā padeves estakādes, kabeļu tuneļi.
• Civilās aizsardzības un ārkārtas situāciju būves – ugunsdzēsības rezervuāri, patvertnes.
• Transporta infrastruktūras objekti – tuneļi, tilti un ceļu elementi, metropolitēni.

SIA "EMEREM" (www.penetron.lv) ir PENETRON Latvijas pārstāvis, un tā viena no specializācijām ir betona un dzelzsbetona konstrukciju hidroizolācijas ierīkošana un atjaunošana ar PENETRON grupas materiāliem. Savos projektos šo materiālu izmanto jau vairāk kā 10 gadus un to kvalitāte vienmēr bijusi augstākajā līmenī.

Penetron.lv mērķis – sniegt klientiem iespēju nodrošināt ūdensnecaurlaidību objektos ātri, efektīvi un par izdevīgu cenu!

Autors: penetron_logo
Autors: penetron_logo

PENETRON materiālu izstrādātājs un ražotājs – ICS/Penetron International Ltd. (ASV) – ir pasaules līderis betona hidroizolācijas, aizsardzības un atjaunošanas materiālu ražošanā. Uzņēmums sertificēts saskaņā ar kvalitātes vadības sistēmas standartu ISO 9001:2000. PENETRON grupas materiāli tiek izmantoti dažāda veida būvprojektos 92 pasaules valstī jau vairāk nekā 50 gadus. 

Lai uzzinātu par materiālu pieejamību un to cenām, lūgums zvanīt +371 29210773 vai rakstīt uz e-pastu: info@penetron.lv! Veikals atrodas Rīgā, Vienības gatvē 31. Sazinieties ar uzņēmuma speciālistiem, un viņi jums palīdzēs rast labāko risinājumu jūsu problēmai!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA "Arčers" piedalījās InfoEra Latvia mācību centra rīkotajās Bluebeam Revu apmācībās un savā ikdienā izmanto Bluebeam programmatūru jau 5 gadus. Ar Bluebeam failiem informācija ir vieglāk pārskatāma. 

Aktualitātes

Noslēdzas Salu tilta kompleksa pārbūves darbi

Noslēdzas Salu tilta kompleksa pārbūves darbi

Piektdien, 27. maijā, Rīgas domes vadības pārstāvji apsekoja un pieņēma pabeigtos Salu tilta kompleksa 2. kārtas pārbūves darbus. Salu tilta 2. kārtas realizācija tika uzsākta 2020. gadā, darbus veicot divos etapos.

Pielaiko telpu, māju, dārzu