Labāko Itālijas dizaineru mēbeles pēc pasūtījuma – SCAVOLINI

Labāko Itālijas dizaineru mēbeles pēc pasūtījuma – SCAVOLINI
Aplūkojot gatavo virtuves mēbeļu komplektu piedāvājumu internetā un veikalos, jūs neatrodat neko tādu, kas liktu jūsu sirdij pukstēt straujāk? Tas nozīmē, ka meklējat ko īpašu, unikālu, pielāgotu tikai un vienīgi jums un jūsu vēlmēm, gaumei un vajadzībām. Jūsu idejas var palīdzēt realizēt Virtuves nams SCAVOLINI, kas piedāvā kvalitatīvas itāļu mēbeles pēc pasūtījuma.

Virtuves nams SCAVOLINI – itāļu dizains jūsu mājoklī
SCAVOLINI ir vadošais Itālijas virtuves iekārtu un citu mēbeļu ražotājs, kura galvenā rūpnīca atrodas Pesaro. Virtuves nams Rīgā, Nīcgales ielā 18A, ir oficiālais SCAVOLINI pārstāvis Latvijā, ļaujot pircējiem iegādāties brīnišķīgas Itālijas labāko dizaineru radītas mēbeles pēc pasūtījuma.

No mazas darbnīcas SCAVOLINI ir izaudzis par starptautisku kompāniju, un nu ar virtuves mēbeļu izgatavošanu nodarbojas jau vairāk nekā 50 gadus, un šajā laikā uzņēmums ir uzkrājis gan pieredzi, gan zināšanas, lai īstenotu arī sarežģītus projektus. SCAVOLINI ir izcīnījis vietu tirgū un nu var lepoties, būdams viens no labākajiem virtuves mēbeļu zīmoliem Itālijā. Ikviena detaļa tiek pārbaudīta, mēbeles ir drošas, izturīgas, funkcionālas, turklāt mēbeļu ražošanas procesā tiek domāts par ekoloģiju.
 
SCAVOLINI mēbeles – pielāgotas tieši jūsu gaumei un vajadzībām
Viena no lielākajām priekšrocībām, kuru novērtē pircēji, kas iegādājas virtuves pēc pasūtījuma, ir iespēja iegādāties tieši tādas mēbeles, kas atbilst vēlmēm un nekur citur nebūs atrodamas. SCAVOLINI piedāvājumā ir ne tikai virtuves mēbeles, bet arī:
• viesistabas mēbeles – ar SCAVOLINI palīdzību izveidojiet tādu dzīvojamās istabas iekārtojumu, kas pārsteigs ikvienu ciemiņu un nodrošinās komfortu mājiniekiem. Piedāvājumā ir gan kumodes, gan TV skapīši, sekcijas, plaukti un citas mēbeles pēc pasūtījuma; 
• vannasistabas mēbeles – padariet katru ikdienas higiēnas procedūru par patīkamu atpūtu un relaksāciju;
• mēbeles virtuvei – SCAVOLINI plašajā sortimentā ir ne tikai virtuves iekārtas, bet arī kvalitatīvas virtuves virsmas un galdi, klasiskie krēsli un bāra krēsli; 
• santehnika – lai izveidotu lielisku telpas iekārtojumu, papildiniet jaunās mēbeles ar kvalitatīviem virtuves maisītājiem un izlietnēm, kas būs ne tikai funkcionāli, bet arī dekoratīvi elementi jūsu virtuvē.

Uzziniet vairāk Virtuves nama SCAVOLINI mājaslapā vai ienāciet ciemos mēbeļu salonā Rīgā, Nīcgales ielā 18A!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

TerexLabākie mobilie drupinātāji un sijātāji – "Terex|Finlay"

terex_finlay

Karjeru izstrādē nav iespējams iztikt bez izturīgas, jaudīgas un kvalitatīvas tehnikas. Jau vairāk nekā 60 gadu garumā "Terex|Finlay" ražo dažāda veida pārvietojamās iekārtas – drupinātājus, sijātājus, kā arī tehniku mazgāšanai un pārstrādei. Šis pasaules līmeņa zīmols ir pierādījis sevi kā spēcīgu un uzticamu ražotāju, ko izvēlas ne tikai karjeru industrijā, bet arī celtniecībā, rūpniecībā un citās jomās.

Darba algas kalkulators 2020: viss, kas tev jāzina

algas_kalkulators_aprekins

Vai zini, kāda jaungada apņemšanās ir vislietderīgākā strādājošam cilvēkam? Budžeta plānošana un finanšu pratības apgūšana – tieši šis prasmes palīdz sasniegt arī pārējos mērķus, kuru piepildīšanai ir vajadzīga nauda. Mājas grāmatvedības sākums ir pareizs algas aprēķins, tāpēc lasi tālāk, kā saskaitīt savus ienākumus maksimāli ātri un precīzi!