Labāko Itālijas dizaineru mēbeles pēc pasūtījuma – SCAVOLINI

Labāko Itālijas dizaineru mēbeles pēc pasūtījuma – SCAVOLINI
Aplūkojot gatavo virtuves mēbeļu komplektu piedāvājumu internetā un veikalos, jūs neatrodat neko tādu, kas liktu jūsu sirdij pukstēt straujāk? Tas nozīmē, ka meklējat ko īpašu, unikālu, pielāgotu tikai un vienīgi jums un jūsu vēlmēm, gaumei un vajadzībām. Jūsu idejas var palīdzēt realizēt Virtuves nams SCAVOLINI, kas piedāvā kvalitatīvas itāļu mēbeles pēc pasūtījuma.

Virtuves nams SCAVOLINI – itāļu dizains jūsu mājoklī
SCAVOLINI ir vadošais Itālijas virtuves iekārtu un citu mēbeļu ražotājs, kura galvenā rūpnīca atrodas Pesaro. Virtuves nams Rīgā, Nīcgales ielā 18A, ir oficiālais SCAVOLINI pārstāvis Latvijā, ļaujot pircējiem iegādāties brīnišķīgas Itālijas labāko dizaineru radītas mēbeles pēc pasūtījuma.

No mazas darbnīcas SCAVOLINI ir izaudzis par starptautisku kompāniju, un nu ar virtuves mēbeļu izgatavošanu nodarbojas jau vairāk nekā 50 gadus, un šajā laikā uzņēmums ir uzkrājis gan pieredzi, gan zināšanas, lai īstenotu arī sarežģītus projektus. SCAVOLINI ir izcīnījis vietu tirgū un nu var lepoties, būdams viens no labākajiem virtuves mēbeļu zīmoliem Itālijā. Ikviena detaļa tiek pārbaudīta, mēbeles ir drošas, izturīgas, funkcionālas, turklāt mēbeļu ražošanas procesā tiek domāts par ekoloģiju.
 
SCAVOLINI mēbeles – pielāgotas tieši jūsu gaumei un vajadzībām
Viena no lielākajām priekšrocībām, kuru novērtē pircēji, kas iegādājas virtuves pēc pasūtījuma, ir iespēja iegādāties tieši tādas mēbeles, kas atbilst vēlmēm un nekur citur nebūs atrodamas. SCAVOLINI piedāvājumā ir ne tikai virtuves mēbeles, bet arī:
• viesistabas mēbeles – ar SCAVOLINI palīdzību izveidojiet tādu dzīvojamās istabas iekārtojumu, kas pārsteigs ikvienu ciemiņu un nodrošinās komfortu mājiniekiem. Piedāvājumā ir gan kumodes, gan TV skapīši, sekcijas, plaukti un citas mēbeles pēc pasūtījuma; 
• vannasistabas mēbeles – padariet katru ikdienas higiēnas procedūru par patīkamu atpūtu un relaksāciju;
• mēbeles virtuvei – SCAVOLINI plašajā sortimentā ir ne tikai virtuves iekārtas, bet arī kvalitatīvas virtuves virsmas un galdi, klasiskie krēsli un bāra krēsli; 
• santehnika – lai izveidotu lielisku telpas iekārtojumu, papildiniet jaunās mēbeles ar kvalitatīviem virtuves maisītājiem un izlietnēm, kas būs ne tikai funkcionāli, bet arī dekoratīvi elementi jūsu virtuvē.

Uzziniet vairāk Virtuves nama SCAVOLINI mājaslapā vai ienāciet ciemos mēbeļu salonā Rīgā, Nīcgales ielā 18A!

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Parkets, grīdas dēļi un koksnes vecināšana

Parkets, grīdas dēļi un koksnes vecināšana

"Vidrižu Atvari" kopš 1998. gada ražo kvalitatīvu oša un ozolkoka parketu, kā arī ozola grīdas dēļus. Uzņēmums izmanto tikai Latvijā iegūtus, ekoloģiski tīrus izejmateriālus un tehnoloģiskajā procesā neizmanto ķīmiskus palīgmateriālus.

Aktualitātes

Uzņēmējs runā

Rūpējies par savu muguru, izvēlies pareizo matraci!

244221__5d95bd11ee422.jpg

Ļoti liela daļa mūsdienu sabiedrības savu ikdienu pavada sēdus. Strādājot birojā pie datora, tiek noslogota gan mugura, gan spranda. Ne vienmēr un ne visiem izdodas šīs svarīgās ķermeņa daļas izkustināt vai atpūtināt dienas laikā, tādēļ īpaši svarīgi ir parūpēties par to, lai vismaz miegā mugurkauls jūt atslodzi. Lai tas izdotos, ir nozīme pareizajam matracim.

SIA "Vārtu veikals" – žogi, vārtu automātika, vārti

zhogi_vartu_automatika_varti_vartu_veikals_sia

Lai pasargātu mājokli vai kādu citu privātu teritoriju no nelūgtiem viesiem, liela daļa cilvēku iegādājas tik noderīgu konstrukciju kā žogi. Tie labi pasargā gan no klaiņojošiem dzīvniekiem, gan arīdzan no ziņkārīgām acīm, kā arī organiski papildina mājas apkārtni.Žogi iemantojuši lielu pieprasījumu, pateicoties daudzām labām īpašībām.