abc.lv skaitļos

Lietotāji online63
Aktīvie uzņēmumi28144
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
"Latvenergo" pamatkapitālā iegulda zemi un būves ar kopējo vērtību 489 126 eiro : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

"Latvenergo" pamatkapitālā iegulda zemi un būves ar kopējo vērtību 489 126 eiro

Rīga, 19.dec., LETA. AS "Latvenergo" pamatkapitālā tiks ieguldītas 72 zemes vienības, 34 būves un 14 esošas elektroiekārtas ar kopējo valsts mantiskā ieguldījuma vērtību 489 126 eiro, šodien nolēma valdība.

Šā gada 11.septembra "Latvenergo" ārkārtas akcionāru sapulcē tika pieņemts lēmums lūgt Ministru kabinetam atļaut ieguldīt "Latvenergo" pamatkapitālā valsts īpašuma objektus - 72 zemes vienības, 34 būves un 14 no tām esošās elektroiekārtas - ar kopējo valsts mantiskā ieguldījuma vērtību 489 126 eiro.

Valsts zemes vienību, kā arī būvju ieguldīšana "Latvenergo" pamatkapitālā ir nepieciešama, lai nodrošinātu ilgtspējīgu un kvalitatīvu elektroenerģijas sadales iekārtu ekspluatāciju, apsaimniekošanu un elektrības piegādi patērētājiem.

Banner 280x280

"Latvenergo" pamatkapitālā tiek ieguldītas zemes vienības, uz kurām atrodas "Latvenergo" piederošas būves kā arī būves vai būves un tajā esošās iekārtas, kas atzītas par bezīpašnieka mantu, un ko lieto "Latvenergo" meitas sabiedrība AS "Sadales tīkls".

Visi ieguldāmie nekustamie īpašumi ir ierakstīti zemesgrāmatā uz valsts vārda Ekonomikas ministrijas personā. Energoapgādes objekti vai to uzturēšanai nepieciešamie nekustamie īpašumi kalpo energoapgādes sistēmas operatora funkciju pildīšanai.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Latvijas Arhitektu savienība aicina uz Atvērto durvju dienu

Latvijas Arhitektu savienība aicina uz Atvērto durvju dienu

29. maijā Latvijas Arhitektu savienība (LAS) aicina uz atvērto durvju dienu Arhitektu namā – dienu ar provocējošām, asprātīgām un profesionāli spraigām diskusijām par arhitekta profesiju, izaicinājumiem un iespējām Latvijā un ārvalstīs.

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.