abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi23433
Nozares raksti1104
Ekspertu atbildes2607
Latvijā ražotas griestu apdares plātnes par pieejamu cenu : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Latvijā ražotas griestu apdares plātnes par pieejamu cenu

Latvijā ražotas griestu apdares plātnes par pieejamu cenu

Teksts: CEWOOD
Foto: Māris Šmits

Griesti ir svarīgs interjera elements, taču visbiežāk to izpildījums ir nemainīgs – špaktelēts, gruntēts un krāsots reģipsis vai piekārtie griesti. Tas ir klasiski un pierasti, taču eksistē arī modernāki un, pats svarīgākais, cilvēkam, kā arī dabai draudzīgāki risinājumi par tikpat pieejamu cenu.

Latvijas uzņēmums CEWOOD globālajā tirgū ir guvis popularitāti ar koka ēveļskaidu plātnēm, kas visbiežāk tiek izmantotas griestu apdares darbiem.

Kāpēc izvēlēties koka ēveļskaidu plātnes griestiem?

Autors: 4
Autors: 4

CEWOOD plātnes sastāv tikai no trīs 100% dabīgām izejvielām – koka ēveļskaidas, ūdens un cementa. Pateicoties dabīgas izcelsmes materiāliem un to apstrādes veidam, plātne ir vizuāli pievilcīga, izmantojama bez papildu apstrādes un saglabā kokam raksturīgās īpašības: komfortu, telpas termoregulāciju un mitruma vienmērību. Plātnes ir unikāls materiāls, kas apvieno vairākas nozīmīgas īpašības:
• akustiku – labas skaņas absorbcijas un izolācijas īpašības;
• ekoloģiju – tiek ražotas videi draudzīgā veidā, no dabīgiem materiāliem;
• veselību – rada cilvēka organismam labvēlīgu mikroklimatu, ir antialerģisks materiāls;
• estētiku – plaša faktūras un toņu izvēle;
• ilgmūžību – laika gaitā nemaina savas īpašības;
• siltumu – augstas izolācijas īpašības;
• ugunsdrošību – lieliski ugunsdrošības rādītāji (A2, B-s1, d0);
• ērtumu – vienkārša un ātra uzstādīšana, piegriešana, pieejama cena.

Autors: 5
Autors: 5

Šis griestu apdares veids, salīdzinot ar citiem materiāliem, ir cenas ziņā konkurētspējīgs, taču materiāla īpašību kopums to izceļ konkurentu vidū.

Privātmājas griesti veselīgam iekštelpu klimatam
Autors: 2
Autors: 2

Koka ēveļskaidas plātnes ir viens no pieprasītākajiem apdares materiāliem Skandināvijas privātmājās, jo tās ir ne vien ērtas uzstādīšanā, bet arī nodrošina telpās patīkamu mikroklimatu, ir ar augstiem ugunsdrošības rādītājiem, turklāt absorbē troksni. Tas ir ļoti aktuāli, ja telpās veidojas atbalss radīta "tukšās telpas" sajūta. CEWOOD plātnes ir finansiāli pieejamākais risinājums trokšņa slāpēšanas problēmas novēršanai. 

Plātnes biroju griestu apdarē
Autors: 12
Autors: 12

Remonts mēdz būt nogurdinošs, jo tas ir ilgs, kā arī putekļu pilns process, taču tā tam nebūtu jābūt. CEWOOD plātnes ir vienkārši uzstādāmas, nav nepieciešamības tās špaktelēt, krāsot vai slīpēt. Uzstādīšana ir ātra, procesā nerodas izteikti putekļi. Piemēram, montējot plātnes uz tipveida CD profiliem vai uz koka latu karkasa, darbu var paveikt minimālā termiņā, pēc tam neveicot intensīvus tīrīšanas darbus. Tas ļauj būtiski ietaupīt laiku, finansiālos līdzekļus un nodrošināt darbiniekiem optimālu darba vidi ar teicamu interjeru un lielisku telpas akustisko komfortu. Šie aspekti izskaidro strauji pieaugošo materiāla popularitāti biroju apdarē.
Autors: 3
Autors: 3
 

Ideāls risinājums mācību iestādēm un sabiedriskajām ēkām
Autors: 13
Autors: 13

Telpās ar izteiktu akustisko slodzi, piemēram, skolās, bērnudārzos, SPA kompleksos, kultūras centros un citās sabiedriskajās ēkās, skaņas absorbcijas jautājums ir tikpat svarīgs kā materiāla dabīgums, ugunsdrošība, finansiālā pieejamība un estētiskās īpašības. CEWOOD plātnes apvieno visas šīs īpašības, tāpēc līdztekus arvien pieaugošajiem pārdošanas apjomiem eksporta tirgos tās arvien vairāk tiek izmantotas arī Latvijas projektos.

Latvijā ražotas apdares plātnes
Autors: 8
Autors: 8

CEWOOD plātnes tiek ražotas Latvijā, apvienojot vairāk nekā 50 gadu pieredzi ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem. Ražošanā tiek izmantots Latvijas koks un augstākās kvalitātes cements. Materiālam netiek pievienota neviena ķīmiska vai sintētiska sastāvdaļa. 

Plātnes ir pieejamas vairākos biezumos un var izvēlēties piemērotāko no četru dažādu izmēru skaidiņām. Tām ir standarta krāsas – nekrāsotas, krāsotas dabīgā tonī, baltas, melnas un pelēkas, taču plātnes iespējams pasūtīt jebkurā tonī.

Materiāla estētiskās īpašības ļauj tās lieliski integrēt kā tipveida apdarēs, tā arī dizaina ziņā interesantākos risinājumos, piemēram, sienu apdarē.

Autors: 10
Autors: 10

Kopš uzņēmums atvēris biroju/noliktavu Rīgā, Daugavgrīvas šosejā 1, materiāls kļuvis pieejamāks pircējiem. Birojs ir veidots kā ekspozīcija, kur vislabāk var iepazīties ar CEWOOD plātņu plašajām izmantošanas iespējām. Sīkāk ar plātnēm, kā arī interesantākajiem projektiem var iepazīties www.cewood.com.


Autors: 7
Autors: 7


Autors: 11
Autors: 11


Autors: 6
Autors: 6


Autors: 9
Autors: 9

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Zemes siltums un solārā enerģija ilgtspējīgai mājai

Zemes siltums un solārā enerģija ilgtspējīgai mājai

Saules bateriju projekti kļūst ar katru dienu populārāki. To nosaka gan elektrības cenu kāpums, gan gāzes cenas. SIA “Divine Heat Company” pārstāvji dalās ar profesionālo un personīgo pieredzi par saules paneļu priekšrocībām. 

Aktuālie piedāvājumi

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA Arčers pieredze Bluebeam Revu lietošanā

SIA "Arčers" piedalījās InfoEra Latvia mācību centra rīkotajās Bluebeam Revu apmācībās un savā ikdienā izmanto Bluebeam programmatūru jau 5 gadus. Ar Bluebeam failiem informācija ir vieglāk pārskatāma. 

Aktualitātes

VNĪ: Latviešu strēlnieku laukuma atjaunotā daļa atvērta sabiedrībai

VNĪ: Latviešu strēlnieku laukuma atjaunotā daļa atvērta sabiedrībai

VAS “Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) informē, ka Latviešu strēlnieku laukuma – Rīgas valstspilsētas pašvaldības teritorijas – atjaunošanas darbu ietvaros pirmais no trīs atjaunošanas darbu posmiem tuvojas noslēgumam. Laukums ar atjaunotu segumu kopš 13. maija pieejams sabiedrībai, norāda VNĪ valdes priekšsēdētājs R. Griškevičs.

Pielaiko telpu, māju, dārzu