abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24956
Nozares raksti1124
Ekspertu atbildes3041
LBA raidieraksts Nr.12: Sertifikāti garantē labus materiālus, bet no svara arī būvnieku darbs : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

LBA raidieraksts Nr.12: Sertifikāti garantē labus materiālus, bet no svara arī būvnieku darbs

LBA raidieraksts Nr.12: Sertifikāti garantē labus materiālus, bet no svara arī būvnieku darbs

Eiropā izmantotie kvalitātes standartu sertifikāti garantē labus būvmateriālus, tomēr to salikšana perfektā būvē ir atkarīga no izcila būvnieku darba. Tā Latvijas Būvnieku asociācijas 12. raidierakstā "Celtnis 3D" uzsvēra SIA "Kiilto Latvija" izpilddirektors Kārlis Lakstīgala un Latvijas Būvmateriālu ražotāju asociācijas valdes loceklis Juris Grīnvalds, SIA "Sakret" komercdirektors un AS "Sakret Holdings" valdes loceklis.

Speciālisti ierakstā skaidro, kā atsevišķās valstīs darbojas vietējo sertifikātu sistēmas, liekot materiālu importētājiem izpildīt noteiktas prasības. Latvijā tirgus ir atvērts, liekot vietējiem ražotājiem uzturēt augstus standartus, kas palielina konkurētspēju starptautiskajā arēnā.

Banner 280x280

Raidieraksts jeb podcast tapis sadarbībā ar kompāniju "Kiilto Pro" un uzņēmuma "Albau" zīmolu "Collomix". Moderatore – žurnāliste Antra Ērgle.

Noklausies un uzzini, kas par būvmateriālu sertifikātiem jāzina ikvienam, ŠEIT!

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.