abc.lv skaitļos

Lietotāji online43
Aktīvie uzņēmumi24956
Nozares raksti1124
Ekspertu atbildes3041
LBA raidieraksts Nr. 13: Koka terase ar skrūvpāļiem – dienas laikā : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

LBA raidieraksts Nr. 13: Koka terase ar skrūvpāļiem – dienas laikā

LBA raidieraksts Nr. 13: Koka terase ar skrūvpāļiem – dienas laikā

Koka terase ar skrūvpāļiem uzstādāma dienas laikā – ja darbu sāk no rīta, vakarpusē uz tās jau var atpūsties un rīkot grila ballīti. Tā Latvijas Būvnieku asociācijas (LBA) 13.raidierakstā "Celtnis 3D" stāsta "Pata Timber" pārdošanas vadītājs Lauris Purbērziņš un "Ponton" projektu vadītājs Māris Daugovičs.

Skrūvpāļu tehnoloģija ļauj terasi uzstādīt daudz īsākā laikā nekā ar betonētu pamatu, turklāt tā konstrukcijai nav vajadzīga īpaša līmeņošana, skaidro Daugovičs. Savukārt Purbērziņš ieteica, kā pareizi izvēlēties terases kokmateriālus un apstrādāt tos pret mitrumu.

Raidieraksts jeb podcast veidots sadarbībā ar uzņēmumu "Pata Timber". Moderatore – žurnāliste Antra Ērgle. LBA raidierakstu informatīvais atbalstītājs – nozares portāls abc.lv.

Banner 280x280

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.