abc.lv skaitļos

Lietotāji online36
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1164
Ekspertu atbildes3041
LBA raidieraksts Nr. 4: Kā nodrošināt labu gaisu telpās : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

LBA raidieraksts Nr. 4: Kā nodrošināt labu gaisu telpās

LBA raidieraksts Nr. 4: Kā nodrošināt labu gaisu telpās

Veselīga gaisa nodrošināšana telpās patlaban galvenokārt ir pašu iemītnieku rokās, tā Latvijas Būvnieku asociācijas (LBA) 4. raidierakstā "Celtnis 3D" atzina lietpratēji – materiālu speciālists Kārlis Lakstīgala, SIA "Kiilto Latvija" izpilddirektors, un ventilācijas eksperts Artūrs Lešinskis, Dr. sc. ing., Latvijas Lauksaimniecības universitātes un Rīgas Tehniskās universitātes profesors.

Lakstīgala skaidro, kādam marķējumam jābūt uz telpu apdares materiāliem un mēbelēm, lai to ražošanā izmantoto vielu izgarojumi būtu nekaitīgi iemītniekiem. Lešinskis atklāj, ka labu gaisu nodrošinošu ventilāciju ne vienmēr izvēlas ierīkot jaunās vai pārbūvētās telpās, un, pat ja tādu ierīko sabiedriskās ēkās, to ne vienmēr darbina. Lietpratēji uzsver, ka telpu gaisa kvalitātes uzlabošanai ne tikai jāsakārto normatīvie akti, bet arī plaši jāizglīto sabiedrība.

LBA raidieraksts jeb podcast tapis sadarbībā ar kompāniju "Kiilto Pro" un zīmolu "Collomix". Sarunu vada moderatore Antra Ērgle.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu