abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi25010
Nozares raksti1164
Ekspertu atbildes3041
LBA raidieraksts Nr. 6: Dāmas prot bruģi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

LBA raidieraksts Nr. 6: Dāmas prot bruģi

LBA raidieraksts Nr. 6: Dāmas prot bruģi

Betona bruģis ir gana zaļš un ilgtspējīgs ielu un ietvju seguma materiāls, kas ļauj ērti remontēt pilsētas vai ciema pazemes infrastruktūru.

Tā Latvijas Būvnieku asociācijas 6. raidierakstā jeb podcast "Celtnis 3D" stāsta divas lietpratējas – Elīna Stepiņa, SIA "Betono mozaika" projektu vadītāja, un Una Īle, Dr. arch., arhitekte un ainavu arhitekte, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Vides un būvzinātņu fakultātes Ainavu arhitektūras un plānošanas katedras asociētā profesore.

Abas ekspertes strādā ar vides labiekārtošanas projektiem un bruģi izmanto daudzveidīgi, atbilstīgi mūsdienu ārtelpai. "Betono mozaika" ir divas ražotnes Bolderājā, kur top gan standarta bruģis, gan oriģinālas formas un projektiem speciāli pielāgoti elementi. Stepiņa un Īle raksturo arī sadarbību starp uzņēmumu un LLU, kas palīdz izglītot jaunos speciālistus un rada idejas attīstībai.

Raidieraksts tapis sadarbībā ar uzņēmumu "Betono mozaika" un zīmolu "Collomix". Moderatore – žurnāliste Antra Ērgle.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Kā uzlabot biznesa rezultātus par 160%?

Ikvienam uzņēmumam – neatkarīgi no tā, vai tas ir jauns, vai darbojas jau ilgāku laiku, – ir vēlme būt atpazīstamam, pieprasītam, un, protams, gūt stabilu peļņu, kas kalpotu par pamatu uzņēmuma tālākai attīstībai un biznesa ieceru īstenošanai.

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu