abc.lv skaitļos

Lietotāji online113
Aktīvie uzņēmumi24799
Nozares raksti1114
Ekspertu atbildes3041
LBA raidieraksts Nr. 6: Dāmas prot bruģi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

LBA raidieraksts Nr. 6: Dāmas prot bruģi

LBA raidieraksts Nr. 6: Dāmas prot bruģi

Betona bruģis ir gana zaļš un ilgtspējīgs ielu un ietvju seguma materiāls, kas ļauj ērti remontēt pilsētas vai ciema pazemes infrastruktūru.

Tā Latvijas Būvnieku asociācijas 6. raidierakstā jeb podcast "Celtnis 3D" stāsta divas lietpratējas – Elīna Stepiņa, SIA "Betono mozaika" projektu vadītāja, un Una Īle, Dr. arch., arhitekte un ainavu arhitekte, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Vides un būvzinātņu fakultātes Ainavu arhitektūras un plānošanas katedras asociētā profesore.

Abas ekspertes strādā ar vides labiekārtošanas projektiem un bruģi izmanto daudzveidīgi, atbilstīgi mūsdienu ārtelpai. "Betono mozaika" ir divas ražotnes Bolderājā, kur top gan standarta bruģis, gan oriģinālas formas un projektiem speciāli pielāgoti elementi. Stepiņa un Īle raksturo arī sadarbību starp uzņēmumu un LLU, kas palīdz izglītot jaunos speciālistus un rada idejas attīstībai.

Raidieraksts tapis sadarbībā ar uzņēmumu "Betono mozaika" un zīmolu "Collomix". Moderatore – žurnāliste Antra Ērgle.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

RNP: Sadzīviski negadījumi nedrīkst kļūt par ikdienu

RNP: Sadzīviski negadījumi nedrīkst kļūt par ikdienu

Šajā nedēļā notikušais negadījums, kas saistīts ar nepilnīgu lifta darbību, kas notika vienā no Kurzemes prospekta deviņu stāvu ēkām, nekavējoties piesaistīja ne tikai operatīvo dienestu tūlītēju reakciju, bet arī ēkas apsaimniekotāja SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) uzmanību. 

Pielaiko telpu, māju, dārzu