abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24983
Nozares raksti1162
Ekspertu atbildes3041
Līdz 8. augustam notiek pieteikšanās apbalvojumam "Būvindustrijas lielā balva 2022" : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Līdz 8. augustam notiek pieteikšanās apbalvojumam "Būvindustrijas lielā balva 2022"

Līdz 8. augustam notiek pieteikšanās apbalvojumam "Būvindustrijas lielā balva 2022"

Šogad 10. reize. Starp tūkstošiem Latvijas inženieru un arhitektu šajos 10 gados Pamatakmeņus būs saņēmuši 120. Teju tikpat līdz šim saņēmuši arī Atzinības rakstus un speciālās balvas. Labākie no labākajiem, profesionālākie, erudītākie. Tie, kuriem darbavietas, nevalstiskās organizācijas un sadarbības partneri vēlas pateikties valsts mērogā. Par lojalitāti profesijai, uzticamību, par nepārtrauktu mācīšanos, par aizrautību un citu kolēģu iedvesmošanu.

Lielais “Paldies!” izskanēs arī šogad 27. septembrī VEF kultūras pilī apbalvojuma "Būvindustrijas lielā balva" ceremonijā.

Inženierus un arhitektus apbalvojumam var pieteikt līdz 8. augustam. Skatiet nolikumu www.lielabalva.lv, bet pats būtiskākais – obligāta prasība ir balvai pieteiktā speciālista – personības foto un divi līdz trīs foto no būvēm, ar kurām saistīts speciālists, jo tās tiks izmantotas septembrī iznākošajā grāmatā "Pamatakmens. Būvindustrijas lielā balva", kurā lasītāji atradīs informāciju par visiem 120 "Būvindustrijas lielās balvas" laureātiem.

“Visi apzinās, ka būves ir cilvēka darinātas, tās neaug kā sēnes un to ilgtspējība sniedzās nākamajās paaudzes. Ne tikai rudens izgrezno Latviju. "Būvindustrijas lielā balva" ir unikālas rīks, pasākums un iespēja saprast, pateikties un veidot tagadni un nākotni. Tas vienkārši ir lieliski zināt un izcelt cēlājus - labākos būvniecības nozarē. Tā mēs katrs būvējam Latviju sev un visiem kopā - skaistāku, labāku, emocionālu un unikālu,” atzīst SIA "Knauf" tehniskais vadītājs, "Knauf" akadēmijas vadītājs, "Knauf" Austrumeiropas PK, akustikas un sausās būves eksperts Andris Veinbergs.

SIA RERE GRUPA projektu direktors, pilnsabiedrības BERERIX projektu direktora vietnieks, Būvindustrijas lielās balvas laureāts, Gada projektu vadītājs 2021 Arvis Mūrnieks atzīst, ka novērtējums par labi padarītu darbu vienmēr ir patīkams un vajadzīgs, gan lai pateiktos par ieguldījumu, gan lai motivētu speciālistus turpināt strādāt ar tādu pašu degsmi, interesi un profesionalitāti. “Šāds pagodinājums motivē censties kļūt vēl profesionālākiem. Būvniecības nozare it īpaši vadības un speciālistu līmenī ir sarežģīta. Tā ir liela slodze un atbildība, kas ilgstošā laika posmā nogurdina. Atzinība dod papildus enerģiju virzīties uz priekšu un sasniegt jaunus mērķus!”, saka Arvis Mūrnieks.

SIA "Bauroc" valdes priekšsēdētājs Māris Cimmermanis uzskata: “Apbalvojums "Būvindustrijas lielā balva" ir būvindustrijas nozares atskaites punkts tam, kas ir paveikts. Tā ir iespēja pateikt “Paldies!” un iespēja izrādīt atzinību un cieņu nozares speciālistiem. Svarīgi, lai ikviena komandas dalībnieka darbs tiek pamanīts un novērtēts, neatkarīgi vai tas paveikts mūža garumā vai kādā no būvniecības projektiem. Apbalvojums ir kā “ceļa maize” topošajiem speciālistiem, kuri savu pienesumu nozarei dos vēl tikai nākotnē. Esam patiesi pagodināti būt par daļu no apbalvojuma "Būvindustrijas lielā balva" jau vairāku gadu garumā un arī šogad, apbalvojuma jubilejas gadā.”

Apbalvojuma "Būvindustrijas lielā balva 2022" galvenais partneris SIA "Knauf", sadarbības partneri – SIA "Bauroc", SIA CMB, SIA "Thermowhite Baltic", "Kingspan Insolution OÜ Latvija", atbalstītāji – SIA "Sakret", SIA RERE Grupa, SIA "Ramirent Baltic", SIA "Peri", SIA "Firma L4", VAS "Valsts nekustamie īpašumi", mediju partneri – žurnāls "Būvinženieris", portāli abc.lv, archidea.lv, building.lv, buvbaze.lv, Laiks Mājai.  

Vairāk informācijas: lielabalva@gmail.com, tālrunis 29468382 (Mārīte Šperberga). www.lielabalva.lv

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Elektroinstrumenti kokapstrādes nozarei – kur iznomāt?

Lai precīzi veiktu iecerēto darbu, nepietiek tikai ar iemaņām, saprašanu, kā un ko darīt, bet vajadzīgi arī precīzi un profesionāli instrumenti. Ir situācijas, ka instruments salūzis vai nav vēl iegādāts, līdz ar to instrumentu noma atrisina īstermiņa situācijas. Īsi apskatīsim populārākos gadījumus!

Aktuālie piedāvājumi

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

PVC uzlikas margām daudzstāvu ēkās

Mūsdienās piedāvājumā var atrast dažādus margu risinājumus, un katram no tiem piemīt savas pozitīvās īpašības. Šoreiz uzzināsim vairāk par vienu no margu elementiem – par PVC uzlikām!

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu