abc.lv skaitļos

Lietotāji online331
Aktīvie uzņēmumi28169
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Liepājā sākti priekšdarbi koncertdārza "Pūt, vējiņi!" pārbūvei : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Liepājā sākti priekšdarbi koncertdārza "Pūt, vējiņi!" pārbūvei

Liepājā sākti priekšdarbi koncertdārza
Foto: Gatis Dieziņš / LETA

Liepājā izsludināts iepirkuma konkurss par būvprojekta izstrādi un autoruzraudzību koncertdārza "Pūt, vējiņi!" pārbūvei, "Rietumu radio" informēja Liepājas būvvaldē.

Projektu plānots īstenot darbības programmā "Izaugsme un nodarbinātība" atbalsta mērķa "Saglabāt, aizsargāt un attīstīt nozīmīgu kultūras un dabas mantojumu, kā arī attīstīt ar to saistītos pakalpojumus".

Pretendentiem jāparedz piecas atsevišķas būvdarbu kārtas - koncertestrādes un palīgtelpu pārbūve, koncertestrādes dārza pārbūve, labiekārtojuma elementi, festivālam "Liepājas dzintars" veltīta piemiņas vieta un kase.

Projektēšanas uzdevumā noteikti 43 punkti par to, kādas lietas jāparedz, veidojot būvprojektu. Galvenie no tiem - paredzēt maksimāli lielu sēdvietu skaitu, bet ne mazāk kā 2400.

Banner 280x280

Kopējais līguma izpildes termiņš ir 285 dienas pēc līguma noslēgšanas. Paredzētais finansējums būvdarbiem ir 1 100 000 eiro.

Koncertdārzs "Pūt, vējiņi!" atrodas Jūrmalas parka teritorijā līdzās pludmalei. Tā būvniecība pabeigta 1964.gada vasarā, pēc 16 gadiem notikusi daļēja rekonstrukcija.

LETA

2016.gada 1.decembrī

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai