abc.lv skaitļos

Lietotāji online116
Aktīvie uzņēmumi28155
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
"Liepājas enerģija" šovasar rekonstruēs 4,5 kilometrus siltumtrases : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

"Liepājas enerģija" šovasar rekonstruēs 4,5 kilometrus siltumtrases

Liepāja, 10. maijs, LETA. Līdz nākamās apkures sezonas sākumam, Liepājā plānots rekonstruēt siltumtrasi 4,5 kilometru garumā, kā arī veikt autonomo katlu māju remontdarbus, intervijā "Rietumu radio" sacīja siltumapgādes uzņēmums "Liepājas enerģija" valdes priekšsēdētājs Jānis Jansons.

Viņš norādīja, ka remontdarbu sezona šogad sākta laicīgi un līdz šim brīdim jau pieslēgti divi jauni klienti, jo aktīvi remontdarbu sezonu sākušas jau četras brigādes.

"Mūsu remontsezona šogad sastāv no diviem posmiem. Darbi, kurus veicam saviem spēkiem trīs kilometru apjomā, kas pārsvarā sastāv no mazās trases pieslēgumiem māju iekškvartālos, kā arī mums ir kohēzijas fondu finansējums, ar kura palīdzību veiksim četru posmu nomaiņu pusotra kilometra garumā, piesaistot divus vietējos uzņēmumus - AS "UPB" un SIA "Grobiņas SPMK". Šajos posmos ietilpst Krūmu ielas posms, posms gar viesnīcu "Promenāde", Baznīcas - Stenderu - Pumpura ielas un Ugāles iela Ezerkrastā," norādīja Jansons.

Banner 280x280

Šobrīd nerekonstruēti vēl ir septiņi kilometri siltumtrases, kas veido 7 procentus no kopēja trases apjoma. Uzņēmuma valdes priekšsēdētājs norādīja, ka līdz 2020.gadam plānots rekonstruēt visas pilsētas siltumtrases.

"Vasaras sezonas laikā, bez siltumtīklu rekonstrukcijas, "Liepājas enerģija" veiks visus katlu māju plānotos remontdarbus, kuri jau daļēji uzsākti. Pakāpeniski atslēdzoties visiem klientiem, uzsāksim arī autonomo katlu māju remontdarbus Karostā un Tosmarē," piebilda Jansons.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Būvniecības informācijas sistēmā pieejams Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs

Saskaņā ar grozījumiem Dzīvokļa īpašuma likumā ir izveidots Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs, kura pārzinis ir Būvniecības valsts kontroles birojs. Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs ir pieejams Būvniecības informācijas sistēmas sadaļā “Reģistri” apakšsadaļā “Dzīvokļu īpašnieku kopību reģistrs”. 

Aktualitātes

Latvijas Arhitektu savienība aicina uz Atvērto durvju dienu

Latvijas Arhitektu savienība aicina uz Atvērto durvju dienu

29. maijā Latvijas Arhitektu savienība (LAS) aicina uz atvērto durvju dienu Arhitektu namā – dienu ar provocējošām, asprātīgām un profesionāli spraigām diskusijām par arhitekta profesiju, izaicinājumiem un iespējām Latvijā un ārvalstīs.

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.