abc.lv skaitļos

Lietotāji online58
Aktīvie uzņēmumi28144
Nozares raksti2373
Ekspertu atbildes3041
Lietuvā janvārī-novembrī pārdod par 3,5% vairāk nekustamo īpašumu nekā pirms gada : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Lietuvā janvārī-novembrī pārdod par 3,5% vairāk nekustamo īpašumu nekā pirms gada

Lietuvā janvārī-novembrī pārdod par 3,5% vairāk nekustamo īpašumu nekā pirms gada

Viļņa, 6.dec., LETA--BNS. Nekustamo īpašumu tirgū Lietuvā janvārī-novembrī darījumu skaits pieaudzis par 3,5% salīdzinājumā ar pagājušā gada pirmajiem vienpadsmit mēnešiem, liecina Lietuvas Reģistru centra dati.

Saskaņā ar tiem janvārī-novembrī jaunu īpašnieku ieguva 114,3 tūkstoši nekustamo īpašumu.

Novembrī vien Lietuvā reģistrēti 10,6 tūkstoši nekustamā īpašuma pirkšanas-pārdošanas darījumu, kas ir par 3,2% mazāk nekā oktobrī un par 5,2% vairāk nekā pagājušā gada vienpadsmitajā mēnesī.

Banner 280x280

Kopumā vienpadsmit mēnešu laikā Lietuvā pārdoti 30,9 tūkstoši dzīvokļu, kas ir apmēram tikpat, cik pagājušā gada janvārī-novembrī, 9700 vienģimenes māju, kas ir par 7,6% vairāk nekā pirmajos vienpadsmit mēnešos pērn, un 57,3 tūkstoši zemesgabalu, kas ir par 6,3% vairāk nekā pagājušā gada janvārī-novembrī.

Novembrī vien tika pārdoti 2895 dzīvokļi jeb par 7,9% vairāk nekā pagājušā gada novembrī, 875 vienģimenes mājas jeb par par 9,4 % vairāk nekā pagājušā gada vienpadsmitajā mēnesī, un 5347 zemes gabali jeb par 3,4% vairāk nekā novembrī pērn.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Latvijas Arhitektu savienība aicina uz Atvērto durvju dienu

Latvijas Arhitektu savienība aicina uz Atvērto durvju dienu

29. maijā Latvijas Arhitektu savienība (LAS) aicina uz atvērto durvju dienu Arhitektu namā – dienu ar provocējošām, asprātīgām un profesionāli spraigām diskusijām par arhitekta profesiju, izaicinājumiem un iespējām Latvijā un ārvalstīs.

Izstāsti Latvijai

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus: Pielaiko telpu, māju, dārzu

SIA Commodus tirdzniecības un montāžas vadītājs Sandis Ainārs ir apkures, alternatīvās enerģijas un kondicionēšanas eksperts. Sandim svarīgākais ir izcili padarīts darbs. Viņš ir pārliecināts par savu ieteikto, pārdoto un uzmontēto iekārtu kvalitāti un atbilstību klienta vajadzībām.