abc.lv skaitļos

Lietotāji online81
Aktīvie uzņēmumi28186
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
Līvānos par 50 000 eiro būvēs divas laivu ielaišanas vietas pie Dubnas : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Līvānos par 50 000 eiro būvēs divas laivu ielaišanas vietas pie Dubnas

Līvānos par 50 000 eiro būvēs divas laivu ielaišanas vietas pie Dubnas

Rīga, 15.jūl., LETA. Lai varētu ielaist laivas Dubnā, Līvānos pie upes par 50 000 eiro būvēs divas laivu ielaišanas vietas, aģentūra LETA uzzināja Līvānu novada pašvaldībā.

Pašvaldība ir sākusi Latvijas vides aizsardzības fonda (LVAF) projekta "Dubnas upes pieejamības nodrošināšana Līvānu pilsētas robežās un laivu ielaišanas vietu izveide" realizāciju. Projekta īstenošanas gaitā tiks veikta tehniskās dokumentācijas izstrāde un divu laivu ielaišanas vietu izbūve - Celtuves un Kurzemes ielu krustojumā un Preiļu ielas galā. Pašlaik tiek veikta tehniskās dokumentācijas izstrāde.

Ieceres mērķis ir nodrošināt publisko ūdeņu vides pieejamību, drošību, kā arī antropogēnās slodzes mazināšanu.

Projekta kopējās izmaksas ir 50 000 eiro, LVAF finansējums ir 34 085 eiro, pašvaldības līdzekļi 15 915 eiro.

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Ko ņemt vērā, pirms dodies uz mēbeļu salonu?

Ko ņemt vērā, pirms dodies uz mēbeļu salonu?

Lai tu salonā “Mūzas istaba” varētu atrast kvalitatīvākās un savam interjeram piemērotākās mēbeles, ir vērts iepriekš sagatavoties un ņemt vērā dažus svarīgus aspektus, kā izvēlēties mēbeles mājoklim. 

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai