abc.lv skaitļos

Lietotāji online0
Aktīvie uzņēmumi24951
Nozares raksti1122
Ekspertu atbildes3041
Plastikāta logi 467. sērijas daudzdzīvokļu mājām : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

Plastikāta logi 467. sērijas daudzdzīvokļu mājām

Plastikāta logi 467. sērijas daudzdzīvokļu mājām

Firma M-Lux piedāvā plastikāta logus visu sēriju daudzdzīvokļu mājām. PVC logus uzstādām jau vairāk nekā piecpadsmit gadus. Strādājam tikai ar augstākās kvalitātes plastikāta logiem. Nodrošinām visu sākot no veco logu demontāžas līdz pat mērīšanai un jauno logu uzstādīšanai. 

Mūsu piedāvājumu klāstā atradīsiet jaunus, drošus logus arī 467. sērijas daudzdzīvokļu mājām. Kvalitatīvi logi un profesionāla logu uzstādīšana ir svarīga, lai logi labi kalpotu. Respektīvi, lai tiem būtu augsta līmeņa siltuma un skaņas izolācija, kas ir divi no svarīgākajiem labu logu rādītājiem. 

467. sērijas mājas ir celtas no 1970. gada līdz 1980. gadam. Šo māju priekšrocība ir ērts dzīvokļu plānojumus un lodžija, kā arī laba siltumizolācija. Mājas būvētas no keramzīta paneļiem un dzelzsbetona pārseguma plātnēm. Daudzdzīvokļu māju lokācija Rīgā ir dažādos mikrorajonos – Teikā, Purvciemā un Ziepniekkalnā u.c.

467. sērijas logi piedāvā dažādus risinājumus visām dzīvokļa telpām. Piemēram, virtuvei piedāvājam divdaļīgu logu ar vienu atveramu un otru neatveramu daļu. Istabas logu ir iespējams sadalīt trīs daļās, plānojot tā, ka divas ir neveramas un viena verama daļa. Kā arī iespējams istabā uzstādīt tādu pašu logu kā virtuvē. Balkonam iespējams izbūvēt vertikālas atveramas durvis un neatveramu logu.

Lai arī visi dzīvokļi vienā sērijas mājā ir vienādi, katrs klients var izvēlēties dažāda pvc profila logus. Piedāvājam Premium, Standart un Basic logus. Visu kategoriju logi ir kvalitatīvi, bet šāda izvēle atļauj logus izvēlēties katram klientam, ņemot vērā atvēlēto budžetu. 

M-Lux piedāvā ne vien logus, bet arī metāla durvis gan dzīvokļiem, gan privātmājām, kā arī veic pilnu durvju servisu.

Ja jūs ir uzrunājis M- Lux piedāvājums, tad aicinām iepazīties ar informāciju mūsu mājaslapā m-lux.lv, izpētīt interesējošās sērijveida daudzdzīvokļu mājas PVC logu piedāvājumu un sazināties ar mums sev ērtā veidā. 

Ja jums nav pārliecības, kurus logus izvēlēties, tad mūsu zinošie konsultanti palīdzēs veikt izvēli un konsultēs visos jautājumos, kas saistīti ar plastikāta logiem. 

 

 

 

 

Dalies ar šo rakstu

Nedēļas tēma

Aktuālie piedāvājumi

Aktualitātes

Pielaiko telpu, māju, dārzu

"Alpina" produkti un krāsas iekšdarbiem: Pielaiko telpu, māju, dārzu

Zīmols "Alpina" – tā ir Premium klases tirdzniecības zīme DIY klasē (Do it yourself – dari pats), piedāvājot klientiem produktus „visiem dzīves gadījumiem”: gruntis, ūdens dispersijas krāsas, alkīda/ akrila emaljas krāsas, lakas, lazūras, dekoratīvos materiālus – visu, kas var ievajadzēties meistaram mājas, dzīvokļa vai dārza mājas atjaunošanai.