abc.lv skaitļos

Lietotāji online51
Aktīvie uzņēmumi28042
Nozares raksti2374
Ekspertu atbildes3041
LVC aicina autovadītājus trešdien ievērot ātruma ierobežojumu uz Ventspils šosejas pirms tilta pār Lielupi : Būvniecības, arhitektūras un interjera portāls abc.lv

LVC aicina autovadītājus trešdien ievērot ātruma ierobežojumu uz Ventspils šosejas pirms tilta pār Lielupi

LVC aicina autovadītājus trešdien ievērot ātruma ierobežojumu uz Ventspils šosejas pirms tilta pār Lielupi

Rīga, 6.jūn., LETA. VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) aicina autovadītājus trešdien ievērot ātruma ierobežojumu uz Ventspils šosejas pirms tilta pār Lielupi, informēja LVC pārstāvji.

Uz Ventspils šosejas (A10) pirms tilta pār Lielupi trešdien laikā no plkst.9 līdz 17 jāsamazina ātrums līdz 30 kilometriem stundā. Tas saistīts ar rekonstrukcijas projekta laikā paredzēto 110 kilovoltu elektropārvades līnijas vadu demontāžu.

Banner 280x280

Demontāžas darbus paredzēts izpildīt sešos etapos, nolaižot vadus uz braucamās daļas un pārgriežot tos. Vadu nolaišanu uz braucamās daļas un tūlītēju vadu novākšanu pēc pārgriešanas paredzēts veikt aptuveni divās minūtēs, uz šo laiku apturot satiksmi, norādīja LVC pārstāvji.

Dalies ar šo rakstu

Komentāri

=

* Lūdzu aizpildi summu vārdiski latviešu valodā ar visām garumzīmēm!

SIA "heise marketing" aicina interneta lietotājus - portāla lasītājus, rakstot komentārus par publicētajiem rakstiem un ziņām, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro iepriekšminētos noteikumus, viņa komentārs var tikt izdzēsts un "heise marketing", SIA ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem.

Nedēļas tēma

Būvniecība rudenī – ko paspēt paveikt pirms ziemas?

Būvniecība rudenī – ko paspēt paveikt pirms ziemas?

Rudens jau klāt, un arī ziema vairs nav aiz kalniem. Tomēr tiem, kas plāno vai jau ir uzsākuši mājas būvniecību, vēl ir gana daudz iespēju paveikt svarīgus darbus, pirms iestājas pastāvīgs sals. Maldīgs ir uzskats, ka būvniecībai piemērots gadalaiks ir tikai vasara – daudz kas ir atkarīgs no laika apstākļiem konkrētajā gadā.

Aktuālie piedāvājumi

Viedā drošība un komforts – mūsdienu izvēle 

Viedā drošība un komforts – mūsdienu izvēle 

Strauji attīstoties viedajām tehnoloģijām, elektroniskā piekļuve kļuvusi ne tikai par drošības garantu, bet arī par ērtu ikdienas sastāvdaļu gan mājās, gan sabiedriskajās ēkās. Viens no jaunākajiem risinājumiem šajā jomā ir portugāļu ražotāja JNF izstrādātā piekļuves sistēma VOYAGER, kas apvieno elegantu dizainu, drošu tehnoloģiju un vienkāršu attālināto vadību.

Aktualitātes

Izstāsti Latvijai